بالا HIV دانشمند می گوید او نمی خواهد ‘تعداد’ بر روی یک واکسن به سهولت COVID-19 همه گیر

بالا متحده دانشمند گفت: دولت نباید در تعداد موفق واکسن علیه COVID-19 در حال توسعه در هر زمان به زودی زمانی که تصمیم گیری که آیا برای کاهش محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

ویلیام Haseltine یک پیشگامانه محقق از سرطان و اچ آی وی/ایدز و ژنوم انسان پروژه گفت: رویکرد بهتر در حال حاضر برای مدیریت این بیماری از طریق ردیابی دقیق از عفونت و دقیق جداسازی هر زمان که اقدامات آن شروع می شود ،

در حالی که یک COVID-19 واکسن می تواند توسعه یافته گفت: “من نمی روی آن حساب.”

واکسن تهیه شده که قبلا برای انواع دیگر از coronavirus تا به حال موفق به محافظت از غشاهای مخاطی در بینی که در آن ویروس به طور معمول وارد بدن او گفت:.

حتی بدون درمان موثر و یا واکسن این ویروس را می توان با شناسایی عفونت پیدا کردن افرادی که در معرض شده اند و آنها را جدا کرد. وی مردم را به پوشیدن ماسک و شستن دست های تمیز کردن سطوح و نگه داشتن یک فاصله.

او گفت: چین و برخی دیگر از کشورهای آسیایی استفاده می شود که استراتژی موفقیت در حالی که ایالات متحده و کشورهای دیگر انجام نمی به اندازه کافی به “زور جدا” همه کسانی که در معرض ویروس.

چین و کره جنوبی و تایوان انجام داده اند بهترین مهار عفونت و گفت: در حالی که ایالات متحده و روسیه و برزیل انجام داده اند بدترین.

آزمایشات بر روی حیوانات آزمایشگاهی COVID-19 واکسن تا به حال شده است قادر به کاهش بار ویروسی در اندام مانند ریه ها اگر چه عفونت باقی مانده است, او گفت:.

برای درمان بیماران اخذ شده است آنتی بادی پلاسمای غنی اهدا شده توسط مردم که بهبود از COVID-19 و داروسازان در کار تولید تصفیه شده و متمرکز نسخه که سرم.

شناخته شده به عنوان hyperimmune globulin آن دسته از محصولات هستند “که در آن برای اولین بار واقعی درمان در حال رفتن به او گفت:” پیش بینی موفقیت نیز با تحقیقات به آنتی بادیهای مونوکلونال است که در خانه و خنثی کردن توانایی ویروس وارد سلول های انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de