بالا محلی داستان: شهردار اعلام کرد 5-فاز برنامه ریزی برای بازگشایی آتلانتا در میان COVID-19 شیوع

به عنوان متحده شروع به رول پشت خاموش کردن اقدامات میان coronavirus همه گیر آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد پنج فاز بازگشایی طرح برای شهرستان در روز پنج شنبه شب.

این طرح قابلیت نیست تاریخ را برای زمانی که برخی از مراحل باعث خواهد شد. به جای این شهر پیشرفت خواهد کرد از فاز به فاز “بر اساس نقطه عطف متریک و داده های اخیر” با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان.

اعلام می آید نزدیک به یک ماه پس از کف ایجاد یک شورای مشورتی برای طرح در شهرستان های احتمالی بازگشایی. این شورا ایجاد شد و همان روز است که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام کرد دولت خواهد بازگشایی در پایان ماه آوریل است.

همانطور که از پنج شنبه شب آتلانتا باقی مانده در فاز یک: در خانه بماند.

پایین است که در ادامه به اصرار ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر به شستن دست های خود را غالبا عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک ، غیرضروری امکانات شهرستان نیز بسته باقی می ماند در طول این مرحله ،

مرتبط با: آتلانتا شهردار صدور مجدد سفارشات به حد تاثیر COVID-19 همه گیر

بر اساس برنامه ریزی شهرستان داده خواهد نیاز به نشان دادن مداوم کاهش COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و درصد مثبت COVID-19 نتایج آزمون بیش از یک دوره 14 روزه قبل از مرحله دو به تصویب رسید. علاوه بر این در بیمارستان و مراقبت های ویژه امکانات ظرفیت باقی می ماند باید بالای 50%.

یک داشبورد برای این معیارهای ایجاد شده توسط این شهرستان و آن را می توان با کلیک کردن در اینجا.

کف خوش بین است که این مرحله می تواند وارد شود در هفته آینده.

“اگر جدید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان همچنان در طول زمان روند نزولی ما می تواند تغییر از زمان اقامت در خانه (فاز یک) و به فاز دو هفته آینده” آزادی گفت.

فاز دو ادامه خواهد داد اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های فاز یک, اما آن را اجازه می دهد خصوصی تجمعات تا 10 نفر است. موسسات خرده فروشی نیز مجاز به ارائه برو و منظقه وانت.

مرتبط با: آتلانتا شهردار گسترش منظور اجازه می دهد رستوران ها به فروش takeout الکل

شهر و شهرستان در سالن بسته باقی خواهد ماند در طول فاز دو.

به ماشه سه فاز قبلی معیارهای باید همچنان وجود دارد و باید از این ظرفیت برای انجام 90 تست های تشخیصی برای هر 1000 آتلانتا ساکنان در هر ماه. علاوه بر این وجود باید 15 تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

فاز سه را اجازه محدود سفرهای خارج به غیر از جمعیت های آسیب پذیر. مواد غذایی و خرده فروشی موسسات را مجاز به محدود اشغال در داخل کسب و کار خود و کارگران که از خانه کار می کند ممکن است بازگشت به کار.

کوچک تجمعات عمومی را نیز اجازه داده می شود تا زمانی که اجتماعی فاصله است که به دنبال.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این شهر باقی خواهد ماند در فاز سه تا بهداشت عمومی و مراقبت از کودک نمایندگان توصیه آن است که به سمت راست حرکت می کند با توجه به طرح. وجود دارد هیچ خاص و معیارهای ارائه شده برای پیشرفت.

فاز چهار افزایش خواهد یافت اشغال برای کسب و کار خرده فروشی و در شخص ناهار خوری در رستوران. غیر ضروری کارگران نیز آغاز خواهد شد را مجددا عمومی خود را به کار گرفته است.

مجامع عمومی مجاز خواهد بود در یک “متوسط” و مقیاس. به تعداد خاصی از افراد که مجوز ارائه نشده است. برخی از غیر ضروری شهرستان امکانات و برنامه ها نیز بازگشایی شده است.

شهر را دوباره مشورت بهداشت عمومی و مهد کودک نمایندگان برای تعیین زمانی که برای پیشرفت به آخرین مرحله.

فاز پنج عنوان جدید “عادی” خواهد شد اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ و حوادث زندگی می کنند تا زمانی که اجتماعی فاصله مشاهده می شود. تمام امکانات شهرستان را بازگشایی خواهد شد و به طور معمول تمیز.

برای مشاهده کامل طرح اینجا را کلیک کنید.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de