بالا مقابله با چشم انداز Austin جکسون کمک خواهر با پیوند مغز استخوان

در اینجا پنجم داستان از موقعیت ما با موقعیت 2020 پیش نویس NFL سری. امروز ما را در بالا نگاه توهین آمیز می پردازد.

Austin جکسون فقط می خواستم درد به توقف خود را برای خواهر کوچکتر پاییز.

او می خواهم تحت تزریق خون به طور منظم برای مدت پنج سال به منظور مبارزه با الماس Blackfan کم خونی (DBA), نادر اختلال خونی است که اجازه نمی دهد که بدن برای تولید سلول های قرمز خون.

جکسون که در کالیفرنیای جنوبی و یکی از برترین پردازد در پیش نویس NFL شد مغز استخوان بازی برای پاییز شد و او را شناختند.

“او تا به حال آن را از او متولد شد” جکسون گفت. “روش من, پیوند مغز استخوان, اجازه می دهد تا بدن خود را به من را قبول سلول های خون است. خدا را شکر ما یک بازی کامل را از طریق آزمایش خون می باشد. که اجازه داده او را به طور کامل راه اندازی مجدد سیستم و بدن او در حال حاضر تولید سلول های قرمز خون.”

جکسون بود که به شدت استخدام خارج از مدرسه ساخته شده و اهدا در سال 2019.

“این یک فرایند طولانی” جکسون گفت. “من تا به حال به تمام offseason به خانه بروم و با او و قطار در خود من. من نمی تواند استطاعت به مریض. در غیر این صورت این روش شده اند طولانی مدت. من مبارزه را از طریق سقوط اردوگاه و از طریق فصل برای به دست آوردن قدرت من است.”

پاییز جکسون بهبود یافته است.

“او بزرگ” جکسون گفت. “او را در ساخت و بهبودی کامل. هیچ نشانه ای ندارند. او تا به حال تحت شیمی و موهای او در حال رشد بازگشت. پزشکان می گویند او خون تولید در سطح آنها هرگز دیده می شود. آن بزرگ است.”

آن دشوار است برای جکسون به خواهر و برادر جوان تر مبارزه را از طریق انتقال.

“این بسیار دشوار است” جکسون گفت. “هر سه هفته او (را) تحت تزريق خون وجود دارد و این مسائل است که می تواند بوجود می آیند با گرفتن شاید اشتباه خون. شما هرگز نمی دانید. شده است وجود دارد برخی از مسائل که او را بدست اشتباه خون بدن او رد خون, و او تا به حال برای رفتن به بیمارستان است.”

جکسون در نظر گرفته شد که 25 درصد شانس بودن یک مسابقه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از احساسات” جکسون گفت. “من خوشحال بود. من هیجان زده بود. اما مهمتر از همه من فقط خدارو شکر. این یک معجزه بود و من خوشحالم که من می تواند انجام دهد که برای خانواده من است.”

جکسون در نظر گرفته شده است یکی از بالا 10 تکل در پیش نویس NFL و پیش بینی شده است برای رفتن در دور دوم. پیش نویس تنظیم شده است برگزار می شود مارس 23-25.

“من از یک خانواده بازیکنان فوتبال,” جکسون گفت. “پدر بزرگ من (Melvin Jackson) در NFL.”

او پدربزرگ برای Green Bay Packers از 1976-80 و با شروع گارد.

“وجود دارد برخی از روش مسائل او را به من نشان داد اما فوتبال در دهه 70 خیلی متفاوت تر از فوتبال در حال حاضر” جکسون گفت. “اما بزرگترین چیزی که او به من آموخته است تا هر روز سخت کار می کنند و بیشتر برای خودتان.”

دیگر بالا پردازد در این پیش نویس شامل آلاباما Jedrick بخواهد آیووا تریستان Wirfs گرجستان اندرو توماس و اشعیا ویلسون و لویی را Mekhi Becton.

“توماس چهارم تهاجمی مقابله با بسیاری از مردم که شما صحبت می کنند با” ESPN تحلیلگر مل Kiper گفت. “اما اگر شما نیاز به یک چپ مقابله با او را بهترین دوم سمت چپ مقابله با است.”

Kiper معتقد است اتکا فیلم با عدم pro روز تمرینات و تمرینات فردی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است کمک به توماس.

“من فکر می کنم اندرو توماس است که یک پسر است که مردم در حال رفتن به نوار و آنها مانند آنچه آنها را ببینید” Kiper گفت. “شما برگردید و شما او را تماشا او نقش یک کمی بالا است. او بدیهی است که نیاز به گرفتن برخی از روش کار در NFL اما او یک بازیکن فوتبال است.”

توماس که در سرعت آکادمی ساخته شده 33 شروع می شود برای Bulldogs.

“او خود را نگه می دارد (بدن) بین پایان دفاعی و کارفرمایی را به صورت مداوم” Kiper گفت. “او اسلاید. او خوب است ، او تا به برخی از قدرت در شرایط اجرای مسدود کردن.

“هنگامی که مردم بازگشت و ارزیابی او این است که آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر به دلیل وجود دارد (در حال) هیچ pro روز هنگامی که شما بازگشت به فیلم های ارزیابی, چگونه بچه ها واقع شده است که رفتن به بسیار مهم این سال است. من فکر می کنم برای اندرو توماس این کمک می کند تا او را.”

Kiper بینی و توماس به خلیج تمپا در 14th کلی انتخاب و یا میامی در 18 به طور کلی در آخرین.

بیشتر آنها بخواهد که برای اولین بار مقابله با انتخاب شدند.

“او واقعا می تواند حرکت” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “او واقعا خوب کار کند تا به سطح دوم است. نشان داد برخی از ورزشکاری وجود دارد. یک زانو خم کن. خوب در عبور حفاظت. او واقعا نمی توانید ضرب و شتم زمانی که شما مطالعه Alabama.”

هوستون جاش جونز بوده است سریع بالا رونده از طریق مجازی بیشتر از قبل پیش نویس روند.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردم که واقعا جاش جونز از هوستون” ارمیا گفت. “من فکر می کنم آستین جکسون خواهد رفت جلوتر از او. من فکر می کنم او یک بازیکن بهتر است.”

جکسون نیز فقط 20 و خود را بالاتر از سقف.

“او برای به دست آوردن بهتر” ارمیا گفت. “او اهدا شده به مغز استخوان به خواهر بیش از offseason. بنابراین او از دست یک offseason. اما بدیهی است که صحبت می کند به این نوع از برادر او و شخصیت او.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | Top 10 QBs

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10 RBs

بخش 3: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
بخش 4: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10

بخش 5: Austin جکسون ‘s درس زندگی | صفحه 10
قسمت 6: گسترده گیرنده
بخش 7: دفاعی در مقابله با
قسمت 8: پایان دفاعی
قسمت 9: Linebackers
بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im