تور قهرمانی تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 3-7

PGA Tour اعلام کرد یک تجدید نظر گلف تقویم که برای تور قهرمانی برگزار می شود هفت. 3-7. تاریخ حذفی آخر برگزار شد در آتلانتا در شرق دریاچه باشگاه گلف است که یک هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

PGA Tour شده است در وقفه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. آن را بازی کرده است و یک رویداد پس از دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان در ماه گذشته.

“این است که نه تنها اخبار هیجان انگیز برای تور قهرمانی بلکه شهر آتلانتا که ادامه خواهد داد به مثبت نهفته در این مسابقات به عنوان ما خوش آمدید بالای 30 بازیکن در FedExCup جدول رده بندی بازگشت به شرق دریاچه باشگاه گلف به رقابت برای FedExCup,”, مدیر اجرایی, آلیسون فیلمور در بیانیه ای گفت. “در حالی که ایمنی و سلامت و رفاه همه درگیر در تور قهرمانی باقی مانده است اولویت ما آماده سازی ما ادامه خواهد داد به ما مشتاقانه در انتظار یکی دیگر از به یاد ماندنی مسابقات بسیار زیاد با حمایت از ما آتلانتا جامعه است.”

در دوشنبه, کارشناسی ارشد اعلام کرد که آن را موکول شده است برای نوامبر. 9-15 و باز بریتانیا اعلام کرد که لغو شده است. PGA قهرمانی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه شده است نقل مکان کرد و به اوت. 3-9. PGA Tour گفت: آن را در بیشتر اطلاعیه های مربوط به برنامه های آن در هفته های آینده.

در اینجا بخشی از برنامه به روز با سه حذفی حوادث و آخر در تور قهرمانی:
Aug. 3-9: PGA قهرمانی
Aug. 10-16: Wyndham قهرمانی
Aug. 17-23: شمال اعتماد
Aug. 24-30: BMW قهرمانی
Aug. 31-سپتامبر. 7: تور قهرمانی
سپتامبر. 18-21: ایالات متحده باز

“ما درک باز و مشارکتی رویکرد های گرفته شده توسط هر یک از ما مسابقات عنوان حامیان و همکاران رسانه ای ما را به این راه حل” PGA Tour کمیسر جی موناهان در بیانیه ای گفت. “این یک وضعیت پیچیده و ما می خواهیم به تعادل تعهدات ما به شرکای مختلف با فرصت بازی برای اعضای ما – در حالی که ارائه قانع کننده رقابت به طرفداران ما – اما همه که باید انجام شود در حالی که مرور بی سابقه بحران جهانی است که تأثیر هر یک از ما. رویدادهای این اندازه آسان است به حرکت می کند و ما سپاسگزار برای ما میزبان سازمان ها و عنوان حامیان مالی که در حال ساخت تلاش های قابل توجهی در ما اجازه می دهد یک فرصت برای نگاه به جلو به بازگشت به PGA Tour golf.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im