شهرها: مادر در حالت کما با کروناویروس

تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرهای اصرار طرفداران در رسانه های اجتماعی برای محافظت از خود از coronavirus پس از مادر او قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما به عنوان او جنگ coronavirus.

شهرهای گفت: در یک عاطفی تصویری ارسال شده به خود را Instagram صفحه در روز سه شنبه است که هر دو از پدر و مادر خود به بیمارستان رفت و پس از احساس بیمار برای چند روز.

در حالی که پدرش مرخص شده بود به قرنطینه سلامت مادر ژاکلین کروز “نگه داشته شدن بدتر” از آنجا که او سرفه و تب نبودند بهبود است.

تیمبرولوز تایید به ESPN روز چهارشنبه که کروز تشخیص داده شده است با COVID-19.

“او فقط نبود بهتر” 24 ساله در شهرهای گفت. “تب او هرگز برش از 103 شاید به 101.9 با meds و سپس بلافاصله سنبله بازگشت تا در طول شب. او بسیار ناراحت کننده است. ریه ها او بودند بدتر او سرفه بدتر می شود. او رو به وخامت است.

“او رو به وخامت است و ما همیشه احساس که بعد از پزشکی کمک خواهد کرد. این است که رفتن به آن را انجام داده. این مخلوط در حال رفتن به آن را انجام داده.”

شهرهای گفت: در این ویدئو که او امیدوار است که داستان خود را کمک می کند تا دیگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و این که “هر کس می داند به شدت از آنچه در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر.”

شهرهای’ تیم با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه که به عنوان خوانده شده: “تیمبرولوز سازمان گسترش آن حمایت و نماز را به جکی و شهرهای کل خانواده در طول این زمان دشوار است. جکی بخشی از خانواده گسترده ما و ما همراه با بقیه NBA و طرفداران آن مبارزه خواهد کرد در این نبرد با شهرهای خانواده است.

“ما افتخار کارل تعهد به کمک به دیگران اخیرا با اهدای $100,000 به کلینیک مایو به آزمایش های بیشتر برای COVID-19. ما سازمان حمایت از همه ما بازیکنان کارکنان و خانواده ها برای اطمینان از آنها تا به امروز در مورد چگونه برای ایمن ماندن و که در آن نزدیکترین امکانات تست قرار دارد. افکار و دعاهای ما با هر کس نهفته این بیماری همه گیر.”

از بعد از ظهر چهارشنبه بیش از 460,000 مردم در سراسر جهان تشخیص داده شده بود با این بیماری با بیش از 20,800 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>