آهنگ باشگاه پیش بینی در حال اجرا از AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

ارائه شاید یک حس عادی در ماه به آتلانتا آهنگ Club جمعه اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد و قصد دارد به مرحله Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده مسابقه در روز استقلال.

“این باشگاه دریافت کرده است هیچ اطلاعاتی از مقامات بهداشت نشان می دهد که Peachtree است در خطر می افتد نه در چهارم ژوئیه” آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, غنی Kenah گفت: در جریان on Facebook.

زنده ماندن از بزرگترین 10 کیلومتری نژاد ریخته شد در شک در روزهای اخیر با رشته ای از رویدادهای ورزشی است که لغو شده به تعویق افتاده و یا به حالت تعلیق در سه روز گذشته به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما امیدواریم و انتظار داریم به جشن می گیرند در حال اجرا و پیاده روی در روز استقلال به عنوان آتلانتا همیشه” Kenah در بیانیه ای گفت. “این باشگاه دریافت کرده است هیچ اطلاعاتی از مقامات بهداشت نشان می دهد که Peachtree است در خطر نمی افتد, در 4th جولای. اما به عنوان آتلانتا و بقیه کشور می پردازد Covid-19 آتلانتا آهنگ باشگاه را درک وضعیت بی سابقه ای رو به رویدادهای عمومی است.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

این AJC Peachtree شده هر روز استقلال پس از سال 1970 این زمینه آن در حال گسترش به 60 ، 000 در سال 2011. این رویداد تبدیل به یک نشکن چهارم جولای سنت برای هزاران نفر از مترو Atlantans.

زمینه را دوباره برگزار می شود به 60,000 شرکت کنندگان است. ثبت نام باز می شود روز شنبه از طریق یک قرعه کشی آنلاین.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im