معاملات ممکن است مشکل به هنگام جدا شده پیش نویس NFL

برای تجارت یا برای تجارت ؟

به خصوص سوال مشکل در سال جاری پیش نویس NFL?

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به NFL به انجام سالانه آن پیش نویس از راه دور که ممکن است کاهش تعداد بار کمیسر راجر Goodell یا هر کس دیگری اعلام کرد یک تجارت است.

به طور کلی مدیران در اطراف لیگ این هفته گفت: طبیعت از راه دور پیش نویس تغییر خواهد کرد راه تیم حرکت بالا و پایین در سفارش بعدی پنج شنبه, جمعه و شنبه.

خار از لحظه ای معاملات ممکن است مشکل به مهندس با مقامات تیم در خانه های خود و نه در “اتاق جنگ” در مقر خود را.

و اگر ارتباطات اتصال از دست داده است — این بچه ها کار کرده اند ساعت های بی شماری را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد — و یا یک گوشی مرده می رود چه اتفاقی می افتد ؟

>> D-Led mock draft: شاهین زمین هندرسون

بیشتر به احتمال زیاد سناریو برای معاملات هستند که پیش برنامه ریزی شده. نگاهی به عنوان مثال شیرها دیترویت و نیویورک غول که نگه سوم و چهارم میدارد کلی بود.

هر دو تیم شده اند گوش دادن به پیشنهادات این هفته شیرها GM باب کوین و غول همتای دیو Gettleman گفته اند.

“این چیزی است که من را بسیار جدی سرگرم گفت:” Gettleman که تیم در موقعیت بسیار مورد نیاز مقابله با توهین آمیز.

شیر در حال گوش دادن بیش از حد. شده است وجود دارد بحث از دلفین ها و دیگران پریدن به شماره 3 برای گرفتن یک کارفرمایی — یا هر چیز دیگری.

“من فکر می کنم تنها راه این دنیا زندگی میکنیم با این که مجازی من فکر می کنم بسیاری از کسانی که همه چیز اگر من قصد دارم به انجام چیزی است که من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک ایده خوب پنج شنبه بعد از ظهر از جایی که ایستاده ایم” کوین گفت. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به ساخت یک تصمیم بزرگ در تجارت شماره 3 به طور کلی انتخاب کنید در حالی که من در ساعت در حالی که من عملا صحبت کردن به ما سر مربی و دیگر ما پرسنل.”

Gettleman گفت: تجارت فشار خواهد بود و احساس ترین پس از دور دوم. دور اول 10 دقیقه در طول. دوم این است که هفت. دور 3-6 سقوط خواهد کرد و به مدت پنج دقیقه انتخاب کنید. آن قطره را به مدت چهار دقیقه در هفتم و پایانی دور.

“این رفتن به تنگ سعی کنید برای انجام این کار سعی کنید برای تجارت یا تجارت تا” Gettleman گفت: این تیم پنج دور. “من فکر می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد چه این است که به زور همه را به انجام است که انجام معاملات قبل از انتخاب خود را است. بیایید می گویند … یک تیم calls تیم دیگری و می گوید: “من می خواهم به تجارت،’ آنها را به یک معامله کردن ساعت و پس از آن اگر مرد است وجود دارد برای تیمی که می خواهد به حرکت می کند تا سپس آنها را به کمال تجارت. من فکر می کنم بسیاری از آن است که رفتن به انجام جلوتر از زمان.”

Philadelphia Eagles پرسنل مدیر Howie Roseman گفت: مذاکرات بین تیم شده اند و هیچ تفاوتی در این هفته نسبت به سال های گذشته است.

“همه ما باید یکدیگر را به شماره تلفن و همه ما باید چندین خطوط تلفن” Roseman گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت همان سطح از ارتباطات زیرا که تغییر نمی کند.”

اگر او می خواهد به صحبت کردن با سران جنرال موتورز برت Veach او فقط یک تماس و یا متن به دور است.

>> چگونه به تماشای/جریان پیش نویس NFL

Veach است که در یک نقطه جدید برای این پیش نویس: سوپر جام قهرمانان در حال بالا آوردن عقب باز گرد.

او نمی تواند به تنهایی در خانه اش است. لیگ اجازه می دهد تا او و هر تیم به یک مرد و یک گارد امنیتی شاید به تعقیب دور طرفداران که ممکن است مانند یک تیم را انتخاب کنید.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم هر تیم بیشتر نگران این است که فقط جریان و اثربخشی ارتباطات است. اگر شما در ساعت است و شما در حال کار از طریق سناریوهای خود را و سپس شما در نهایت می آیند تا با ‘OK ما مثل این مرد'” Veach گفت. “(یا) ما را دوست ندارند و هر یک از این معاملات. یا ما مثل این تجارت است و ما می خواهیم به انجام این تجارت است. … من فکر می کنم این سناریو که ما همه نوع از بازی را از طریق ذهن ما این است که زمانی که شما بر روی ساعت و شما در مورد به نوبه خود یک کارت و سپس با 45 ثانیه به سمت چپ یک تیم می آید و واقعا جالب تجارت است.”

NFL انجام خواهد شد مسخره پیش نویس روز دوشنبه برای تست اینکه آیا تیم می تواند حرکت آن در اواخر دقیقه حالات.

آنچه به نظر می رسد خاصی است LSU کارفرمایی جو نقب زدن رفتن شماره 1 به طور کلی به سینسیناتی و سپس ایالتی اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان بعدی گرفته شده توسط واشنگتن است. پس از آن که چگونه بسیاری از بار را Goodell اعلام تجارت از خانه ؟ را کمتر معاملات اتفاق می افتد چرا که در این سال این پیش نویس دینامیک?

بدون شک گوشی خواهد بود زنگ برای سه روز در هفته آینده.

“اگر کسی با شما تماس و نمودار آنها مطابقت ندارد شماست و آنها را ارائه می دهیم و شما فکر نمی کنم آن را یک معامله خوب شما این کار را انجام نمی” Gettleman گفت. “آن را که ساده است. اگر هر دو گروه با انگیزه هستند, شما می آیند به نوعی نتیجه گیری.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>