و به عنوان آخرین ثانیه علامت ساعت قبل از حاصل کار دو جوان در زمان چند جهش بلند و heaved. نیمکت منفجر شد و بعد از ضربه swished با کایل لوری تقریبا مقابله جوان که به پایان رسید با یک دو دو از 10 امتیاز و 10 پاس گل در تیم Giannis’ 157-155 دست دادن به تیم LeBron در All-Star game یکشنبه در مرکز متحده.

جوان اولین و تنها سطل سه ماهه اول آمد کردن یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن از Kemba واکر در 7:41 خوانده شده را علامت. او subbed شد با حدود شش دقیقه به رفتن در اولین و نمی آمد پشت در تا زمانی که وجود دارد 3:27 تیک سمت چپ در دوم بسیار راحت تر است که رفتن در اطراف.

او nutmegged جیمز هاردن (dribbled توپ بین پاها) در اواخر سه ماهه دوم و خود را جای پای خود را برای اولین بار 3-اشاره گر شب با 1:31 قبل از نتیجهی خود را نیمه دادگاه پرتاب وزنه تیم Giannis تا 92-83 در حاصل کار دو تیم.

تیم LeBron برنده سه ماهه اول 53-41 تا 100.000 دلار بود اهدا به موسسه خیریه از انتخاب شیکاگو دانشمندان به عنوان بخشی از این بازی جدید با فرمت. تیم Giannis برنده سه ماهه دوم 51-30 و پس از مدرسه مهم دریافت $100,000.

جوان در ارتباط با یوتا رودی Gobert در یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن به سوم با 41-همه کراوات. تیم Giannis در زمان 133-124 منجر به چهارم. تحت فرمت جدید تیم اول به 157 برنده خواهد بود (اضافه کردن اواخر کوبه برایانت نیوجرسی شماره 24 به پیشرو تیم در مجموع).

قوانین جدید باعث شد خیلی بیشتر دفاع از معمولا انتظار می رود در All-Star game. تیم LeBron تقریبا برنده پس از goaltending تماس در Giannis Antetokounmpo — اما تماس با لغو شد و تقریبا برنده دوباره پس از جیمز هاردن آمار 3-اشاره گر با تیم LeBron پیشرو 154-153 — اما سخت بود به نام برای حمله ناپاک.

دو پرتاب آزاد توسط Joel Embiid آورده تیم Giannis در یک نقطه 156-155 و ساخته شده آن را یک بعدی-سبد-برنده سناریو. آنتونی دیویس ساخته شده است یکی از دو پرتاب آزاد به تیم LeBron پیروزی (با مجموع $400,000 رفتن به خیریه).

جوان نیست وارد این بازی در سه ماهه پایانی. او 15:44 کل.

جوان ماند مشغول بیش از همه ستاره آخر هفته شرکت کننده در این Rising Stars challenge جمعه — اضافه کردن 18 امتیاز و یک تیم بالا هفت کمک — و 3-نقطه مسابقه شنبه, جایی که او اولین بازیکن حذف شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im