در ثانیه های پایانی با شاهین پیشرو گرما توسط چهار, Trae جوان نبود لزوما عصبی به عنوان او رفت و به خط تیراندازی دو.

این بود تنها پس از او غرق اولین پرتاب آزاد اعطای او یک حرفه ای-بالا 50 امتیاز به عنوان Hawks حیرت زده به احتمال زیاد حذفی محدود میامی در شب پنجشنبه که جوان tensed کمی. او به پایان رسید تا از دست رفته شات دوم قرار دادن او را در 18-برای-19 از خط در شاهین’ 129-124 پیروزی فقط خجالتی از کامل اما هنوز هم مقید کار خود را بالا 18 سال رایگان می اندازد ساخته شده است.

تولید خود را تیراندازی رایگان می اندازد اساسا دو برابر شده است از خود rookie فصل — برخی از آن است که استراتژی و مهارت برخی از آن حتی اذعان گرفتن بیشتر تماس در حال حاضر که او یک تازه کار دیگر. در هر صورت این حساب برای بخش بزرگی از آنچه جوان تلاش می کند برای رسیدن به در دادگاه است.

“این همیشه یک بخشی از بازی من در طول تمام بازی بسکتبال حرفه ای” جوان روز جمعه گفت. “اما به خصوص در حال حاضر شما فکر می کنم از بهترین گلزنان تا کنون بازی می کنند و همیشه می دانم که چگونه برای رسیدن به خط پرتاب آزاد. بنابراین برای من در نظر خودم یکی از بهترین عنوان ها در حال حاضر پس از l رو به شکل یک راه برای رسیدن به خط پرتاب آزاد. و آن را کمک می کند تا تیم ما. این کمک می کند تا تیم خود را به ناپاک مشکل بیش از حد پس از آن خوب است.”

فصل گذشته جوان ساخته شده 4.2 از 5.1 رایگان-پرتاب تلاش در هر بازی (82.9%). در این فصل جوان رتبه دوم در NBA در پرتاب آزاد ساخته شده در هر بازی (8.0) و سوم در تلاش (9.4). او مسیرهای پیاده روی تنها هوستون جیمز هاردن در پرتاب آزاد ساخته شده در هر بازی (10.5). در پرتاب آزاد تلاش در هر بازی او را در پشت هر دو سخت (12.1) و میلواکی را Giannis Antetokounmpo (10.4) با Antetokounmpo ساخت 6.4 در هر بازی.

از بازیکنان به طور متوسط حداقل هفت رایگان-پرتاب تلاش در هر بازی ققنوس Devin بوکر دقیق ترین (92%) و پس از پورتلند Damian Lillard (88.9%) و سپس سخت (87.1%) و سپس جوان (85.6%).

جوان عملکرد در خط اتحاد به او کمک کرد تا صعود به دوم در لیگ به ثمر رساند (30.1 امتیاز در هر بازی) پشت سخت (35.2).

جوان دارای یک استعداد برای دانستن که در آن مدافع از آینده است و با استفاده, آیا آن را در اواسط دریبل یا اواسط شات در خط و یا در محیط. در پیروزی مقابل میامی به او نشان داد تقریبا در هر تنوع.

در سه ماهه سوم در مقابل کندریک Nunn جوان شات از 3 فقط به عنوان مدافع Nunn lunged نقاشی ناپاک برای چهار نقطه بازی است. در چهارمین او سوار راست و banked, در, رسم, تماس از بم Adebayo برای و-1 به کراوات نمره در 119-119 با 2:36 به به.

البته این همیشه خسته کننده زمانی که بازیکنان در اکسل رسم خطا را به عنوان مربی شاهین لوید پیرس اشاره می کند. مگر اینکه آنها بازی را برای تیم خود را.

“آن را استثنایی” پیرس گفت: از جوان توانایی برای رسیدن به خط. “من به تماشای این فیلم (از پیروزی مقابل میامی در پنج شنبه) هر یک حلال است ناپاک. … هنگامی که شما در بازی در برابر آن شما همیشه شکایت.

“هنگامی که شما یک مرد است که می توانید آن را انجام دهید شما شکایت نیست در همه. و من در تلاش برای غیر مغرضانه و بی طرفانه با این حال شما آن را می گویند و زمانی که من به تماشای آن او نشانی از یک کار بزرگ است. چهار یا پنج او شب گذشته او می شود این مدافع در ران او متوقف می شود و مرد اجرا می شود به او, آن را ناپاک است. و است که واقعا منحصر به فرد مهارت داشته باشند. این یک مهارت است, این یک استعداد است.”

جوان مشغول به کار کردن با هر دو Chris Paul و سخت در طول تابستان که او گفت: به او کمک کرد تا بهبود خود را ناپاک-مهارت های طراحی.

“فقط ابزار های مختلف به روش های مختلف” جوان گفت: از آنچه او آموخته است. “بدیهی است که شما ببینید که چگونه آنها با چوب و سلاح های خود را از آنها می دانند که هر زمان که شما در حال آمدن از یک صفحه نمایش این مدافع را در تلاش برای گرفتن بیش از و آنها با استفاده از تمام نیروی خود را برای دریافت بیش از, بنابراین اگر شما را متوقف و خود را شتاب رفتن به حمل بدن خود را به شما. بنابراین بسیاری از مردم نمی دانند که اگر آنها را انجام دهد, آن را سخت برای جلوگیری از بدون در نظر گرفتن. من فقط می دانم چگونه به خطا.”

در برابر میامی, او هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از موفقیت از میدان (تساوی کار خود را-با هشت سه برابر). اما این یک مهارت مفید به خصوص هنگامی که در عکس های دیگر به سادگی نمی افتادن و یا زمانی که مخالف دفاع فعالانه سعی کنید به دور جوان 3-اشاره گر و یا شناور بازی.

“هنگامی که شما یک گلزن شما باید برای پیدا کردن راه های مختلفی برای نمره” پیرس گفت. “این فقط پایین آمده شلیک یک تن از 3 است. شما همیشه رفتن به قادر به رسیدن به لبه بنابراین شما باید برای پیدا کردن راه (که اگر آنها در حال گرفتن چیزی است که شما هنوز هم می توانید آنها را مجازات کند. او واقعا توسعه یافته است که مجموعه ای از مهارت های.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im