Trail Blazers نمی خواهد که آن را آسان در برابر میزبان شاهین

پورتلند تریل بلیزرز نمی توانیم به از دست دادن بازی های این تیم در لیگ پایین پله اگر آنها می خواهند به ماندن در کشاکش برای پلی آف در کنفرانس غرب. اما آنها به احتمال زیاد به لمس نور در روز شنبه هنگامی که آنها خود را تنها بازدید از این فصل به آتلانتا.

هاوکز را به دست آورد و تنها در 18 بازی یکی از بیش از کنفرانس شرق انبار ساکنان نیویورک و کلیولند. اما آتلانتا به عنوان یک تیم رقابتی در آن دادگاه است. هاوکز را برنده هفت از خود گذشته و نه بازی در صفحه اصلی که شامل برنده بیش حذفی تیم های فیلادلفیا و میامی است.

هاوکز با چکش Brooklyn Nets 141-118 در شب جمعه به برخی از آنها حرکت به نیمه دوم یک بازگشت به عقب. آنها هنوز به پیروزی در هر دو به پایان می رسد از یک بازگشت به عقب در این فصل رفتن 0-3 در بازی دوم زمانی که آنها برنده اول شب.

“ما تمام شده است قرار دادن در یک تن از کار در عمل کار اضافی در ما عکس پرش و دفاع” آتلانتا rookie کم مایل به قرمز گفت. “اما برای دیدن ما عکس پایین بود و احساس بزرگ است.”

مایل به قرمز تا به حال حرفه ای-بالا 26 امتیاز در روز جمعه و در ادامه به توسعه به عنوان یک تهدید حمله. جان کالینز به ثمر رساند 33 امتیاز با 13 ریباند و Trae جوان تا به حال 22 امتیاز و 14 کمک می کند. این کج پیروزی مجاز آتلانتا مربی لوید پیرس لوکس محدود جوان تنها 31 دقیقه.

“این یک مثال واقعی از همه بچه های ما روند در مسیر درست” پیرس گفت. “کنار هم قرار دادن این نوع برنده شد واقعا تشویق به دیدن.”

پورتلند می آید را به بازی در مکان 10 در کنفرانس غرب. تریل بلیزرز را به دست آورد و تنها سه نفر از آنها از 10 بازی گذشته و دنباله ممفیس توسط 2 1/2 بازی ها در تلاش برای نهایی حذفی نقطه. پورتلند کاهش یافته است 106-100 تصمیم به ایندیانا پیسرز در پنجشنبه اولین توقف در سه بازی سفر جاده ای.

“بود که به سختی از دست دادن اما ما مبارزه” پورتلند کارملو آنتونی گفت. “این بازی برای اولین بار در یک سفر جاده ای است که همیشه مهم است اما ما هنوز یک شانس برای رفتن دو مطلب در این سفر جاده ای, بنابراین این چیزی است که ما به دنبال به جلو به.”

“ما در حال حاضر درک موقعیت ما در” Ariza ترور اضافه شده است. “من فکر می کنم ما فقط باید آن را کشف کردن. آن را برای تلفن های موبایل آسان است ، ما پرسنل در اینجا به آن را انجام دهد. ما رو برای ادامه اقامت اعتماد به نفس با هم ماندن و دور تراشه.”

C. J. McCollum که به ثمر رساند 28 در از دست دادن به ایندیانا میانگین 22 امتیاز در هر بازی. آنتونی همچنان قابل توجه او در باز گشت نجومی و به طور متوسط 15.5 امتیاز و 6.4 پرتاب ریباند. حسن وایتساید به طور متوسط 15.9 امتیاز و 14.2 پرتاب ریباند.

Damian Lillard که به طور متوسط یک تیم پیشرو 29.5 امتیاز از دست رفته گذشته چهار بازی با یک راست کشاله ران آسیب, اما می تواند بازگشت قبل از پایان سفر جاده ای.

پورتلند موفق به کسب چهار بازی متوالی برابر شاهین قدمت Jan. 5, 2018. تریل برنده اولین بازی در این فصل سری 124-113 on Nov. 10. Lillard به ثمر رساند 30 امتیاز در اولین جلسه در حالی که جوان بود 35 امتیاز و 10 پاس گل در اولین جلسه.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im