قطار احتمالا متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خال در شهر رفت و آمد مکرر: فکر می کنم تانک

یک قطار ویژه احتمالا متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد کشف شد این هفته در شهر رفت و آمد مکرر در کشور با توجه به تصاویر ماهواره ای مورد بررسی قرار مستقر در واشنگتن کره شمالی نظارت پروژه در میان گزارش های ضد و نقیضی در مورد کیم سلامت و محل نگهداری آنها.

نظارت بر پروژه 38 شمالی گفت: در گزارش خود در روز شنبه که قطار پارک شده بود در “رهبری ایستگاه” در ونسن در آوریل 21 و 23 آوریل. ایستگاه محفوظ است و استفاده از کیم خانواده آن گفت.

هر چند این گروه گفت که احتمالا کیم جونگ سازمان ملل متحد قطار انتخاب شده است و قادر به تایید که به طور مستقل و یا اینکه آیا او در ونسن.

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” در این گزارش است.

گمانه زنی در مورد کیم سلامت برای اولین بار به وجود آمد به دلیل عدم وجود خود را از سالگرد تولد رهبر کره شمالی پدر و بنیانگذار و کیم پدر بزرگ کیم ایل سونگ در 15 آوریل.

کره شمالی رسانه های دولتی آخرین گزارش داد کیم محل زمانی که او ریاست جلسه در آوریل 11.


تصویر گرفته شده در مارس 15 سال 2020 است.

ایرباس دفاع و فضا و 38 شمال پروین CNES 2020, توزیع ایرباس DS/جزوه کرج

چین با اعزام یک تیم به کره شمالی از جمله کارشناسان پزشکی به توصیه کیم جونگ سازمان ملل متحد با توجه به سه نفر آشنا با این وضعیت.

نسل سوم ارثی رهبر که به قدرت رسید پس از مرگ پدرش در سال 2011 کیم روشن جانشین در یک هسته ای کشور است که می تواند در حال حاضر عمده بین المللی در خطر است.

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان گزارش می دهد که کیم مریض بود. “من فکر می کنم این گزارش اشتباه بود” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: اما او کاهش یافته است به می گویند اگر او تا به حال شده است در ارتباط با کره شمالی مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات کیم سه بار در تلاش برای متقاعد کردن او را به یک برنامه سلاح های هسته ای را تهدید می کند که ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان آن آسیایی, همسایه است. در حالی که مذاکرات متوقف شده است تهمت است ادامه داد: تگرگ کیم به عنوان یک دوست.

گزارش و کنترل

گزارش از داخل کره شمالی دشوار به دلیل تنگ کنترل بر اطلاعات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در ادامه روز از کره شمالی رسانه های سکوت کیم محل حال افزایش نگرانی ها در مورد وضعیت خود و این که اطلاعات باقی مانده اندک از یک کشور هستهای به مدت طولانی به عنوان یک “جعبه سیاه”.


تصویر گرفته شده در مارس 23 سال 2020 است. هیچ RESALES. هیچ ARCHIVES. اجباری اعتباری. این تصویر شده است عرضه شده توسط یک شخص ثالث. ORG XMIT: TOR511

Planet Labs-38 شمال/جزوه کرج

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد وضعیت در روز شنبه.

Daily NK یک سئول-وب سایت است که بر اساس گزارش ها در کره شمالی اشاره کرد یک منبع که نامش ذکر نشده در کره شمالی روز دوشنبه اعلام کرد که کیم تا به حال تحت درمان پزشکی در رفت و آمد مکرر در شهرستان Hyangsan شمال پایتخت خبر دادند.

آن گفت که کیم بود و دوره نقاهت پس از عمل قلبی عروقی روش در مارس 12.

پس از چند کره جنوبی گزارش های رسانه ها باید با ذکر منابع بی نام در این هفته گفت که کیم ممکن است باقی ماندن در منطقه ونسن.

روز جمعه آژانس خبری محلی اخبارآیا ذکر شده کره جنوبی به نقل از منابع اطلاعاتی به عنوان گزارش داد که یک قطار ویژه برای کیم استفاده شده است دیده می شود در ونسن در حالی که کیم هواپیما خصوصی باقی مانده در پیونگ یانگ.

اخبارآیا گزارش داد کیم ممکن است پناه از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

کیم معتقد به 36, ناپدید شده از پوشش در کره شمالی رسانه های دولتی قبل از. در سال 2014 او از بین رفت برای بیش از یک ماه و کره شمالی تلویزیون دولتی بعد به او نشان داد راه رفتن با یک لنگی.

گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شده و دامن زده شده توسط خود را سنگین سیگار, آشکار, افزایش وزن پس از به دست گرفتن قدرت و سابقه خانوادگی مشکلات قلبی و عروقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>