مسافران سرگردان در هندوراس جستجو برای راه هایی برای به دست آوردن خانه

مسافران از مترو آتلانتا گیر کرده در یک رفت و آمد مکرر در Roatan هندوراس پس از دلتا پرواز لغو شد با توجه به مرز تعطیلی هستند و به دنبال راه هایی برای رسیدن به شرایط بدتر.

خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها در این دولت هندوراس اعلام کرد که بسته شدن مرزهای خود را پس از آن اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد که در آن کسانی که در خارج بدون دلیل مشروع می بود دستگیر شد.

فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به طور کلی بسته شده و تنها برخی از باز کردن چند ساعت در روز است.

شارون و ورنون Alford که زندگی در Dawsonville و ماندن در پایا خلیج توچال در Roatan هستند نگران ورنون تشخیص داده شد با اواخر مرحله سرطان در سال گذشته و قرار است به شروع یک دور از شیمی درمانی در روز جمعه.

“تصور ما این بود که برای رفتن به یک هفته جشن. ما رو رفتن جلوتر از خود دکتر … (که) گفت: “مطمئن پیش بروید باید یک زمان خوب'” گفت: 67 ساله شارون Alford. “ما فکر کردیم که” من آن را همه حق است, آن را تنها یک هفته است.’ … چه کسی می دانست که جهان را تغییر سرعت خیلی سریع؟”

این یکی از نمونه های بسیاری از مسافران گیر کرده در خارج از کشور پس از لغو پرواز به مرزها به سرعت در حال نزدیک به سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Alfords وارد شده در مارس 14 و قرار بود به پرواز روز شنبه, مارس 21 پس از یک هفته در رفت و آمد مکرر. اما این پرواز لغو شد و آنها دوباره به پرواز در آینده در دسترس پرواز که نیست تا مارس 28.

با این حال و روز شنبه, Delta Air Lines تا به حال لغو پرواز در 28 با هندوراس فرودگاه بسته به بیشترین ترافیک بین المللی است.

آتلانتا-بر اساس دلتا اذعان کرد این پرواز لغو شده و کاهش یافته است به نظر.

برخی از مسافران موفق به دریافت rebooked در دیگر هواپیمایی پروازهای ترک در اواخر این ماه “اما چگونه به سرعت آنها لغو پروازهای ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” شارون الفرد گفت.

وزارت امور خارجه در یک نظر به Atlanta Journal-Constitution گفت: “ما می دانیم دولت های چندین کشور را اعلام کرد تعلیق سفر هوایی. ما با توجه به همه گزینه ها برای کمک به شهروندان ایالات متحده در این کشور است.”

سفارت ایالات متحده در هندوراس در وب سایت خود می گوید: “در حالی که ما در حال بررسی همه گزینه ها به آدرس فعلی سفر اختلالات ما به شدت تشویق شهروندان آمریکایی به ادامه کار با خطوط هوایی خود و یا سفر تنظیم برای تایید گزینه های پرواز. … مسافران با نگرانی های بهداشتی را تشویق به برقراری ارتباط با هوایی به طور مستقیم.”

ایالات متحده صادر سطح 3 مشاوره بهداشت در مارس 11, گفتن شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در سفر خارج از کشور با توجه به تاثیر جهانی COVID-19 جدید کروناویروس — به دلیل قرنطينه در برخی از مناطق و امکان محدودیت های مسافرتی در دیگران است.

در 19 مارس مشورتی مطرح شد و به سطح 4 مشاوره شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به کوروناویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در طول یک جلسه شنبه گفت: وزارت امور خارجه مشغول به کار بوده است با سفارتخانه ها و تلاش ها را حدود 3000 آمریکایی است. “ما در حال رفتن به محل کار بسیار مجدانه به ما آمریکایی ها, صفحه اصلی,” او گفت:.

برخی تخلیه پرواز از هندوراس شده اند قادر به کار گیرند. ارتش آمریکا به فرماندهی جنوبی منتشر شده از فیلم نشان دادن اعضای یک تیم فوتبال در حال تخلیه جمعه از هندوراس به Charleston, کارولینای جنوبی در ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی C-130.

این Alfords باید رزرو تخلیه پزشکی پرواز برای 1300 دلار در هر اونس به 1800 دلار در هر فرد به تلاش برای بازگشت به آمریکا ،

“ما حتی نمی دانم اگر آن را حلال. ما فقط امید ما است که ما می توانید از اینجا دریافت کنید” الفرد گفت. پرواز آنها را به میامی, سپس آنها می خواهم نیاز به دریافت از میامی به آتلانتا.

او گفت: کارگران در رفت و آمد مکرر باید “منابع محدود” به عنوان صنعت گردشگری از دست می دهد کسب و کار با گردشگران در طول فصل شلوغ. “مردم در اینجا فوق العاده آنها خیلی مهربان و بخشنده است اما ما نگرانی در چهره خود,” او گفت:.

Wendi Washowich یک Woodstock ساکن در Roatan با شوهرش تاد و این گروه با Alfords گفت: “نگرانی های ما در حال رشد روزانه است.”

او یک نماینده بیمه و یک مدیر اجرایی در شرکت شده است در ارتباط با به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو را به کار بر بازگشت تلاش.

“آنها آگاه هستید ما در وضعیت” Washowich گفت. “این یک بازی انتظار در این مرحله با دولت ایالات متحده.”

در ضمن Washowich نگران است چرا که شوهرش در حال اجرا است از قلب او دارو و داروخانه وجود ندارد سهام آن است.

“در حال حاضر ما فقط سهمیه بندی,” Washowich گفت. او گفت: آنها تا به حال به پرداخت هزینه اضافی در هفته در رفت و آمد مکرر و مردم “احساس رها شده توسط دلتا و همچنین rebooked در دیگر شرکت های هواپیمایی امیدوار است که کسانی که پرواز قادر به زمین و ما را.”

“همه نگران گفت:” جرالد اسمیت, مسافر دیگری در این گروه است که از Anderson, South Carolina. “همه چیز از جان گذشته است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de