مسافران گیر در هندوراس پرواز چارتر به ایالات متحده

نه تعطیلات دوستان از گرجستان کارولینای جنوبی و تنسی به پایان رسید تا رشته خود را پس از مارس 21 Delta Air Lines پرواز به آتلانتا لغو شد. خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازهای پس از هندوراس دولت بسته مرزها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و سپس اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد.

دوستان همه بیش از سن 50 شده بود ماندن در رفت و آمد مکرر در Roatan پس از 14 مارس ، آنها موکول برای دلتا پرواز این شنبه آینده, اما این پرواز به پایان رسید تا بودن لغو بیش از حد.

با شرایط جزیره رو به وخامت به عنوان بزرگ ترین فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بسته اعضای گروه شروع به برقراری تماس. سپس کسی شنیده در مورد WhatsApp چت را برای صدها نفر از آمریکایی ها که در تلاش بودند به ترک هندوراس.

جرالد اسمیت 58 هرگز شنیده WhatsApp قبل از پیوستن به چت در تلاش برای پیدا کردن راه بازگشت به خانه از Roatan. اما آن را از طریق این برنامه که از دوستان یاد گرفتم از یک شرکت ارائه اجاره پرواز بازگشت به ایالات متحده است. در آن زمان جهانی نگهبان نیست و در عین حال باید مجوز مورد نیاز برای پرواز از هندوراس, دولت, او گفت:.

“آنها گفتند: ما می باید به آن پرداخت می شود به جلو” گفت: اسمیت, زندگی می کند که در Anderson S. C. “وجود دارد که بسیاری از گمانه زنی در مورد ‘این یک کلاهبرداری? ما همه در حال رفتن به دریافت کنید؟'” هنوز هم به نظر می رسید مانند خود را بهترین امید. او و دیگران در گروه قرار داده و نام خود را در لیست.

Wendi Washowich زندگی می کند که در وودستکک گفت: احساس شد “که ما تا به حال در مورد آن دعا کنید و یک جهش از ایمان است و در منشور است.”

اسمیت گفت که قبل از ترک برای تعطیلات او و دیگران صرف روز بحث در مورد اینکه آیا به این سفر.

آنها می دانستند که وجود دارد “یک فرصت است که همه چیز ممکن است بدتر” اسمیت گفت. “اما ما هرگز فکر می کردند که در واقع لغو تمام پروازهای واقعا ناگهان.”

جهانی نگهبان یک شرکت امنیتی مستقر در Tysons Corner, Va., دستگیره اضطراری تخلیه. مقامات شرکت در مورد مسافران در گیر Roatan از طریق یک مشتری که یک دوست در جزیره زمانی که مرزها بسته شده است.

اسمیت گفت: مسافران گفته شد که این امر هزینه بیش از $1,300 یک فرد اگر هواپیما پر بود و $2300 هر فرد اگر آن را تنها در نیمه کامل است.

“آنها می خواستند برای پیدا کردن اگر واقعا علاقه به اندازه کافی برای قرار دادن معامله با هم” اسمیت گفت.

هنگامی که بتونم از این شرکت آمد شنبه حدود ساعت 11 شب دوستان “همه شروع به پرداخت با کارت اعتباری که شب” مشتاق به تایید لکه های خود را در هواپیما.

جهانی نگهبان برگزار زوم جلسات با مسافران به توجیه آنها در تخلیه اطلاعات. به دلیل مقررات منع رفت و آمد آنها نیاز به اجازه مخصوص از آمریکا سرکنسول برای سفر به فرودگاه.

به آنها گفته شد برای رسیدن به فرودگاه صبح یکشنبه برای پرواز. پس از آن وجود دارد چند ساعت انتظار.

“همه هنوز هم تعجب که خوب است این پرواز واقعا برای رفتن ؟ آیا آنها واقعا باید اجازه ؟ است هندوراس دولت واقعا در رفتن به اجازه دهید آنها را به زمین؟” اسمیت گفت. بعد که بعد از ظهر آنها در نهایت شروع به سوار شدن به هواپیما و سپس زمان بیشتر گذشت قبل از پرواز در واقع در زمان خاموش.

در ابتدا “همه عصبی شد و آرام گفت:” یکی دیگر از اعضای این گروه شارون Alford از Dawsonville.

“هنگامی که هواپیما در واقع برداشته کردن همه شروع به تشویق و کف زدن” اسمیت گفت.

سپس زمانی که آن را لمس زمین در میامی با 144 آمریکایی ها پس از رسیدن به پشت در ایالات متحده وجود دارد بیشتر تشویق و آواز در میان مسافران برطرف.

“ما هیجان زده است که ما قادر به مرحله و آوردن این گروه از آمریکایی ها به خانه برگشت گفت:” جهانی نگهبان مدیر عامل دیل Buckner در یک بیانیه نوشته شده است.

به طور جداگانه ارتش ایالات متحده تخلیه یک گروه از آمریکایی ها از جمله اعضای یه تیم فوتبال از هندوراس به چارلستون S. C. در ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی C-130 جمعه گذشته است.

پس از فرود در میامی در یکشنبه شب دوستان اجاره ماشین را به درایو صفحه اصلی بلافاصله. Washowich شوهر, تاد حال اجرا از قلب او دارو. Alford شوهر, Vernon, مبتلا اواخر مرحله سرطان می خواستم به بازگشت به خانه خود را برای دور بعدی شیمی درمانی درمان اواخر این هفته.

“ما فقط drove all night برای بازگشت به آتلانتا” با در نظر گرفتن تغییرات در چرخ اسمیت گفت. بعد از اینکه بیدار حدود 31 ساعت در یک سفر طولانی آغاز شد که صبح روز یکشنبه آنها در نهایت وارد دوشنبه بعد از ظهر.

دیگر آمریکایی ها هنوز در گیر در خارج از کشور مشغول به کار به خانه. و هر کس نمی تواند یک منشور خصوصی.

جهانی نگهبان گفت: بیشتر درخواست تخلیه در آینده از سراسر جهان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو است هنوز به مسافران در بازگشت به خانه از هندوراس, پرو, مراکش, گواتمالا و در جای دیگر با توجه به سناتور سخنگوی کیسی ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im