درخت می افتد بر روی فلوریدا, صفحه اصلی, قتل 34 ساله و مرد به عنوان او

یک مرد کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند دوشنبه هنگامی که یک درخت سقوط کرد و به خانه خود در نزدیکی مرکز شهر Cartersville, مقامات گفت.

فلوریدا, شهرستان, آتش, مقامات گفت: کانال 2 اخبار که خواب بود وقتی درخت سقوط بر روی Fite خیابان محل اقامت حدود 1 صبح

به پزشکی قانونی شهرستان شناسایی قربانی به عنوان 34 ساله ویلیام مک کانل. او یکی از هشت گرجی کشته شدن به عنوان یک سیستم قدرتمند طوفان پاره از طریق دولت یک شبه.

 

مقامات گفت: خانه بدترین آسیب در آن منطقه از فلوریدا شهرستان است. دو قربانیان مجروح شد و قادر به راه رفتن به سمت آمبولانس به درمان با توجه به کانال 2.

در ضمن فلوریدا شهرستان مقامات اداره آتش نشانی گفت: آنها در حال کار با فلوریدا شهرستان کلانتر دفتر برای پیدا کردن که چرا گردباد آژیر خطر نیز فعال نیست در آب و هوایی شدید.

“هر دو BCFD و کرترسویل آتش نشانی سیاست نوشته شده است که به تشریح وقتی 911 مرکز است که به فعال کردن آژیر هشدار برای هر دو سیستم” اداره گفت: در Facebook post. “همانطور که ما اعلام کرده اند در بسیاری از مواقع صدای تنها طراحی شده برای هشدار به کسانی که در خارج از نزدیک شدن گردباد ممکن است به پناهگاه. آنها طراحی شده برای هشدار دادن به کسانی که در داخل سازه و اغلب نمی تواند شنیده داخل.”

— تحریریه الکسیس Stevens کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net