ترور لارنس coronavirus جمع آوری اعانه متوقف و سپس اجازه

چه صدا مانند یک نجیب تلاش اما ممکن است یک گپ نقض خوب است, بعد از همه.

NCAA روز سه شنبه گفت: زن و شوهر می توانند رزومه خود را اعانه پس از Clemson مقامات تا به حال خود را تعطیل gofundme.com صفحه: — “Covid-19 خانواده امداد و پشتیبانی” — ترس کارفرمایی بود که ارتکاب تخلف.

لارنس که از کرترسویل و دوست دختر خود را ماریسا Mowry, دریافت, رفتن جلوتر از بدن حاکم برای صفحه پس از Clemson را رعایت دفتر تا به حال متوقف تلاش های خود را بعد از ظهر دوشنبه ساعت پس از راه اندازی آن است.

غلتکی سوار coaster ترک کرده لارنس — یکی از برجسته Heisman جایزه نامزد عنوان به فصل آینده و Mowry, یک بازیکن فوتبال در Anderson (کارولینای جنوبی) دانشگاه عذرخواهی برای تلاش برای انجام آنچه آنها فکر درست قبل از NCAA در پا.

NCAA در بیانیه ای گفت: این درخواست نمی کلمسون به پایین gofundme.com صفحه. NCAA گفت: آن را در ادامه کار با آن عضو مدارس برای اطمینان از ورزشکاران و کسانی که تحت تاثیر این ویروس هستند پشتیبانی می کند.

“ما تحسین Trevor برای تلاش های خود را” NCAA بیانیه ای گفت:.

Clemson سخنگوی راس تیلور گفت: مدرسه انطباق مقامات به درستی اعمال NCAA دستورالعمل در برابر ورزشکاران خود را با استفاده از نام و تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن برای crowdfunding — اما قبل از این بود که NCAA تماس مدرسه.

“ما تحسین و قدردانی خود را از اقدام سریع در اجازه این فعالیت” کلمسون ورزشی گروه در بیانیه ای گفت.

زن و شوهر مطرح کرده بود $2,670 قبل از Clemson مقامات مطلع لورنس صفحه نقض قوانین NCAA. قبل از NCAA تماس Clemson Mowry, تا به حال شده یک ویدیو در Instagram شنبه در توضیح این وضعیت ضمن تشکر از کسانی که اهدا و عذرخواهی برای هر گونه سردرگمی.

“نیت ما شد سعی کنید و کمک به هر کس” Mowry گفت. “این تغییر کمی, اما هنوز هم ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به عشق در خانواده و حمایت از یکدیگر در طول این زمان سخت است.”

تیلور گفت: “نمی دانم اگر لارنس و Mowry خواهد خود را راه اندازی مجدد صفحه جمع آوری اعانه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>