ترور لارنس coronavirus جمع آوری کمک رزومه شامل گرجستان خانواده

Clemson کارفرمایی ترور لارنس و دوست دختر خود را راه اندازی مجدد کرده اند تلاش های خود را برای جمع آوری پول برای کسانی که تحت تاثیر coronavirus از جمله خانواده ها در گرجستان است.

آنها اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه در رسانه های اجتماعی.

لارنس با حضور کرترسویل دبیرستان و نامزد برتر برای برنده شدن در این Heisman جایزه.

“ماریسا و من از ایجاد این صندوق برای کمک به دوستان و همسایگان ما در پلهام و شمال ایالت کارولینای جنوبی جوامع مقابله با برخی از چالش های آورده COVID-19 وضعیت” لارنس گفت: در یک وب سایت معرفی صندوق. “ما امیدواریم که دیگران را به پیوستن به ما در حمایت از بسیاری از خانواده های نیازمند. این بار به چالش کشیدن و هیچ کس نباید پشت سر گذاشت.”

این صندوق که توسط مدیریت کرترسویل-فلوریدا جامعه پایه و اساس است. اهدا کنندگان می توانند وجوه خود را به تلاش در بلودر پارک منطقه و یا به شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه که شامل کلمسون.

این دو تا به حال راه اندازی یک GoFundMe صفحه در اوایل این هفته گفت: تا زمانی که توسط Clemson انطباق مقامات سایت نقض قوانین NCAA برابر با استفاده از یک ورزشکار نام و تصویر و شباهت برای بودجه جمعیت. اما NCAA گفت: لارنس و دیگر ورزشکاران می تواند با استفاده از این سایت برای جمع آوری پول در این مورد.

لارنس دختر ماریسا Mowry, یک بازیکن فوتبال در اندرسون دانشگاه حدود 15 مایل از Clemson را در محوطه دانشگاه.

آنها را به ایجاد “تروور لارنس و ماریسا Mowry COVID-19 صندوق امداد” طراحی شده برای ارائه کمک های مستقیم به خانواده های آسیب دیده از بیماری همه گیر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>