مسابقات سه گانه-جهان بدن تعلیق تمام حوادث با توجه به کروناویروس

بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه (ITU) به حالت تعلیق تمام فعالیت تا آوریل 30, از جمله تمام وقایع در جهان, مسابقات سه گانه و قاره تقویم با توجه به شیوع کروناویروس بدن حاکم گفت: در روز شنبه.

تمام جهان رتبه بندی المپیک صلاحیت رتبه بندی paratriathlon رتبه بندی و پارالمپیک صلاحیت رتبه بندی منجمد خواهد شد از دوشنبه به عنوان یک نتیجه از آن اضافه شده است.

“این یک تصمیم گیری است که سخت است برای گرفتن و… ما مصرف آن را با سلامت و ایمنی ورزشکاران و مربیان و مقامات مسئول کارکنان و داوطلبان و تماشاگران همه مسابقات سه گانه خانواده به عنوان اولویت” ITU جمهور Marisol کاسادو در بیانیه ای گفت.

“ما در حال بدست گرفتن این تصمیم متقاعد شده است که همه ما باید به بخشی از ما را برای جلوگیری و متوقف کردن گسترش ویروس. این مسئولیت ما را به عنوان یک جامعه است.

“پس ما ورزشکاران و مربیان و مسئولان و کارکنان سفر در سراسر جهان در این زمان به چالش کشیدن چیزی است که ما در جهانی سه گانه در حال حاضر به خطر است.”

بیش از 138,000 مردم آلوده شده اند در سطح جهان و بیش از 5000 نفر در گیر با توجه به رویترز شمارش دولت اطلاعیه ها. (گزارش شده توسط سیمون جنینگز در بنگلور; ویرایش توسط تونی لارنس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im