گنجینه ای از آثار از HMS Erebus کمک نور در آخرین روز از محکوم فرانکلین اعزامی

اتاوا – نظریه های جدید در حال ظهور که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در آخرین هفته از محکوم فرانکلین اعزامی به لطف اکتشافات در یکی از کانادا “موفق ترین باستان شناسی زیر آب ماموریت” نشده است.

“نتایج حاصل از 2019 فرانکلین تحقیقات ماموریت بودند واقعا قابل توجه است. این سازنده ترین و موفق یک تاریخ” گفت: پارک های کانادا زیر آب شناس Marc-André Bernier در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. “این است که بزرگترین و پیچیده ترین باستان شناسی زیر آب تعهدات در تاریخ کانادا.”

او و تیم خود را با افتخار نمایش برخی از بیش از 350 مصنوعات بازیافت به طور عمده از سه افسران اتاق در HMS Erebus لطف 93 غواصی و در مجموع 110 ساعت در زیر آب طول می گیرند.

و برخی از این اکتشافات در حال ساخت آنها را تجدید آخرین هفته از خدمه HMS برزخ یا عالم ظلمات و HMS ترور از دست رفته در طول سفر راه اندازی شد و در سال 1845 توسط اکسپلورر جان فرانکلین.

خروج از انگلستان خدمه نزدیک به 130 ملوانان به دنبال پیدا کردن یک Northwest Passage اما سفر به یک کشنده توقف در سال 1846 زمانی که کشتی شد به دام افتاده در یخ در آنچه در حال حاضر Nunavut.

آشکار ناپدید شدن دو کشتی باقی مانده است رمز و راز کامل تا سال 2014 زمانی که کانادا سفر کشف زیر آب خراب از HMS Erebus جنوب پادشاه ویلیام جزیره است. دو سال بعد باقی مانده از HMS ترور کشف شد حدود 100 کیلومتری شمال وجود دارد.


HMS Erebus یخ در نقاشی در سال 1846 توسط فرانسوا اتین منگنز musin برکنار شد.

جزوه/National Maritime Museum, London

در زمان کشف پیشرو نظریه اطراف آخرین روز از خدمه بود که هر دو کشتی شد به دام افتاده اعضای اعزامی جرأت بر در امید پیدا کردن ایمنی. آنها هرگز به بازگشت.

اما در حال حاضر افزایش مقدار از شواهد فیزیکی و شفاهی از اطراف Inuit جوامع نشان می دهد که برخی از اعضای هر دو خدمه بازگشت به HMS برزخ یا عالم ظلمات و قادر به دریافت یک کمی بیشتر در کشتی قبل از وارد شدن دوباره به دام افتاده.

که همچنین کمک به توضیح دهد که چرا هر دو کشتی یافت شد نزدیک به 100 کیلومتر از هم جدا.


Parks Canada ارشد زیر آب شناس فیلیپو Ronca می درخشد نور خود در جدا کشتی بل HMS Erebus در سال 2014.

CNW گروه/پارک کانادا

“محل کشتی هنگامی که ما آنها را کشف آورده تا بسیاری از سوالات. بنابراین ما مجبور شدند به تفسیر مجدد چگونه آنها وجود دارد. داستان بیشتر بود خطی قبل از: خدمه رها کشتی های آنها شروع به راه رفتن و درگذشت یکی پس از دیگری” گفت: Bernier.

“اما در حال حاضر ما در حال فکر کردن شاید آنها و سامان دادن یک کشتی میره پایین بیشتر و سپس آن را رها دوباره. با توجه به Inuit حساب از مردم را دیدم که کشتی در 1800s آنها می گویند که آنها را دیدم رد پا در برف و دود از کشتی که در آن Erebus در حال حاضر است” افزود: باستان شناس.

این واقعیت است که موارد متعلق به crewmembers از ترور داشت و در خرابه Erebus نیز تقویت می کند که فرضیه. برای مثال غواصان پیدا شخصی مورد حکاکی با نام “فرد Hornby” ترور دوم همسر در یکی از Erebus’ کابین.


این شمشیر دسته شمشیر داشت در یکی از اولین اعزامی کشتی HMS برزخ یا عالم ظلمات و متعلق به یکی از هفت یا هشت نفر از اعضای خانواده سلطنتی تفنگداران دریایی بودند که به همراه آورده به حفظ نظم و انضباط در کشتی. متاسفانه محققان نشده اند قادر به دقت اشاره کردن هویت صاحب شمشیر است.

کریس Nardi/ملی پست

“این نظریه که برخی از مردم بازگشت به کشتی ها باعث می شود بسیاری از حس. یکی از احتمالات این است که خدمه بازگشت به عروق اما به اندازه کافی وجود ندارد به عمل هر دو آنها. به طوری که آنها در سمت چپ HMS ترور و ادامه کاوش جنوبی در HMS Erebus گفت:” چارلز Dagneau یکی دیگر از زیر آب شناس برای پارک کانادا.

نظریه دیگری که ممکن است توضیح دهد که چرا موارد از افسران در ترور کشف شد در Erebus: crewmembers نگه داشته بود آنها را در امید بزرگداشت خود افتاده افسران اگر تا کنون آنها به خانه است.

“این امکان وجود دارد که اشیاء که متعلق به افسران منتقل شدند توسط ملوانان خود را در امیدوار است از آوردن آنها به خانواده خود را در لندن است. بدیهی است که آنها نمی تواند به عقب بدن, اما یک فرد به نظر می رسید که ذات السدس که هیچوقت به او تعلق دارند به همین دلیل”, استدلال Dagneau.


این قابل ملاحظه ای به خوبی حفظ epaulettes بر این باور هستند که متعلق به 3 ستوان جیمز والتر Fairholme از HMS سرد است. به گفته باستان شناس چارلز Dagneau آنها به ویژه با کیفیت عالی و هزینه نزدیک به یک سال از حقوق و دستمزد. خوشبختانه Fairholme آمد از یک خانواده ثروتمند است و می تواند به راحتی آنها را فراهم.

ژان Levac/Postmedia

در میان دیگر موارد بهبود توجه داشته باشید محققان برجسته یک جفت epaulettes از ستوان را که ممکن است متعلق به 3 ستوان جیمز والتر Fairholme و همچنین به عنوان آنچه که تصور می شود وسایل شخصی از ادموند سفید مایل به خاکستری که کاپیتان مباشر.

DNA از سه نوع مو برگرفته از یک ماهوت همچنین ممکن است باز کردن اسرار بیشتر به عنوان به که در کشتی و همچنین مطالب مختلف بطری های آبجو و شراب و جوهر.

و پس از آن وجود دارد یک سکه چینی است که باستان شناسان تا حدودی گیج. چه بود یک سکه از آسیا انجام در انگلیسی سفر رفتن را از طریق شمال کانادا ؟ محققان اما هیچ چیز بیشتر.

“گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند آنچه که ما در حال کشف در این کشتی ها در حال خروج ما را با پرسش هایی که پاسخ”, Dagneau گفت: با خنده.


این مسواک, و همچنین بسیاری دیگر از موارد بهداشت شخصی کشف شد در خصوص شرایط عالی در یکی از Erebus’ افسر کابین. هر چند این ممکن است مانند نگاه کنید مقدار آن را ویژگی های یک عاج دسته شمشیر صدر با گراز-مو موی یک نشانه مطمئن است که مالک بود و به احتمال زیاد به خوبی خاموش. “ما واقعا انتظار نیست که” اعتراف کرد Parks Canada شیمیدان Despoina Kavousanaki.

کریس Nardi/ملی پست

مانند مسواک موی در این عتیقه بروس موی سر ساخته شده از گراز مو که بسیاری از آنها باقی مانده بر روی قلم مو پس از 170 سال در آب است. از همه مهمتر, هر چند, Parks Canada داروخانه ها کشف حداقل سه نوع مو در موی که در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل توسط یک آزمایشگاه تخصصی. “که اجازه خواهد داد که ما برای به دست آوردن یک ایده بهتر از که متعلق به برس و اگر آن را به اشتراک گذاشته شده توسط تمام خدمه” گفت: پارک های کانادا شیمیدان Despoina Kavousanaki.

کریس Nardi/ملی پست

هر چند آن را نمی ممکن است خیلی شبیه این سکه های چینی یکی از اکتشافات شگفت انگیز ساخته شده توسط غواصان در HMS Erebus چرا که باستان شناسان کاملا نمی تواند توضیح دهد که چگونه آن را ساخته شده راه خود را بر روی یک کشتی رفتن را از طریق قطب شمال کانادا. پیشرو نظریه: تجارت جهانی و این واقعیت است که برخی از افسران کشتی قبلا مبارزه در خاورمیانه است. “دلیل آنها در Northwest Passage بود برای پیدا کردن سریع تر عبور به شرق” گفت: پارک های کانادا باستان شناس Marc-André Bernier.

کریس Nardi/ملی پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>