ترودو پشت پرداخت مرخصی استعلاجی طرح به حزب دموکراتیک ملی برای حمایت از لیبرال ” مجلس پیشنهاد

اتاوا – نخست وزیر جاستین ترودو حمایت ملی نیاز برای ده روز پرداخت مرخصی استعلاجی دوشنبه به حزب دموکراتیک ملی برای حمایت از لیبرال طرح مجلس در این تابستان.

“ما نیاز به یک تعهد است که دولت حاضر به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کانادایی ها” رهبر NDP Jagmeet سینگ گفت: در صبح روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

سینگ گفت: هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین رفتن به محل کار بیمار و قادر به پرداخت صورتحساب به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و او می خواست یک تعهد روشن از دولت است.

ترودو داد که تعهد روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Rideau کلبه.

“هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین مصرف یک روز در محل کار به دلیل بیماری و یا قادر به پرداخت صورتحساب خود را,” او گفت:. “دولت خواهد شد ادامه بحث با استان ها بدون تاخیر در حصول اطمینان از که ما وارد فاز بهبودی از این بیماری همه گیر هر کارگر در کانادا که به آن نیاز دارد به دسترسی به ده روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در سال است.”

دولت باید به استان ها و به طور بالقوه کارفرمایان در هیئت مدیره را به مرخصی استعلاجی یک واقعیت اما ترودو گفت: آنها متعهد به انجام آن کار می کنند.

لیبرال ها پیشنهاد مجلس عوام است نه بازگشت کامل به مجلس محافظه کاران به دنبال آن بودند. آن را با اضافه کردن یک روز اضافی به COVID-19 کمیته شده است که در حال اجرا برای هفته ها. این امر همچنین وفق دهند که کمیته به ترکیبی فرمت با برخی از نمایندگان مجلس در اتاق و دیگران شرکت از طریق ویدئو کنفرانس با صفحه نمایش بزرگ در مجلس عوام.

که COVID-19 کمیته در حال حاضر با چهار روز در هفته از این سه بوده است. دیگر مجلس عوام کمیته های که در حال اجرا است ادامه خواهد داد برای اجرا و برآورده کردن تقریبا.

رای دادن به دولت پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد اتفاق می افتد سهشنبه, اما لیبرالها صحبت زمينه گفت: آنها معتقد بودند این امر از طریق تصویب مجلس عوام.

عوام’ روش کمیته نیز خواهد بود وظیفه با تغییر بیشتر در پارلمان و قوانین اجازه می دهد تا برای چیزهایی مانند کنترل از راه دور رای گیری.

یکی از بسیاری از شکایات در مورد قالب موجود است که COVID-19 کمیته محدودیت مخالفان به سوالات در این مسئله است. خانه نیز نشستن در چهار روز گسترش بیش از ماه های ژوئیه و اوت و در آن روز همه موضوعات می تواند مورد بحث قرار گرفت.

قبل از COVID-19 خانه برنامه ریزی شده بود به نشستن را از طریق به پایان ماه ژوئن و پس از آن زنگ تفریح تا سپتامبر است.

صحبت کردن در مجلس عوام محافظه کار رهبر اندرو Scheer ساخته شده مورد برای بازگشت کامل به مجلس. او گفت: کانادا در مجلس می تواند آن را ردیابی اصل و نسب به اولین شاخه از دموکراسی در بریتانیا.

وی با اشاره به کانادا و بریتانیا در مجلس هر دو نشسته طریق جنگ های جهانی قبلی بیماری های همه گیر و دیگر بحران ها و نباید به توقف در حال حاضر.

“دموکراسی است و بدون شک تکامل یافته در این فاصله قرن ها یکی از چند ثابت در میان این تغییر این است که مجلس عوام همیشه در فرد ملاقات,” او گفت:. “ما معتقدیم که اعضای مجلس باید بازگشت به کار در این خانه کامل مجلس تابع.”

بازگشت به مجلس به معنی بازگشت از مخالفت روز و از سرگیری خصوصی عضو لوایح در حال حرکت از طریق مجلس عوام. شیر گفت: تا زمانی که نمایندگان مجلس به خانه در تعداد محدود وجود دارد بدون هیچ دلیل که مجلس نباید بازگشت.

نخست وزیر میزبان یک نمایش صبح در آستان او

“دولت موشکافی تا حد زیادی مانده است به کنفرانس های مطبوعاتی که نخست وزیر کنترل. نخست وزیر میزبان یک نمایش صبح در آستان او به دنبال اواخر نشان می دهد اغلب توسط معاون نخست وزیر” او گفت:.

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز رد Scheer پیشنهاد که پاسخگویی وجود نداشت و اشاره کرد صدها نفر از سوالات خواسته شده بود در COVID-19 کمیته. او همچنین گفت: وجود بیش از 74 جلسات کمیته شنیدن از 580 شاهدان از جمله 23 وزرا ظاهر.

“ما در کمیته مشغول به کار هستند” گفت: Rodriquez.

رودریگز همچنین با اشاره به این که نمایندگان مجلس را بیشتر ساعت به سوال دولت تحت این پیشنهاد از آنها در طول یک به طور منظم نشسته و در هفته است.

شیر گفت: او نا امید شده بود در لیبرال و NDP برای حمایت از بازگشت به مجلس.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از اعضای مجلس کار بسیار سخت در طول مبارزات انتخاباتی انتخاب شود و سپس کار سخت برای به کار سخت است.”

توییتر: RyanTumilty
ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im