تهمت متهم بیمارستان از احتکار هواکش

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم بیمارستان روز یکشنبه از احتکار هواکش که در کمیاب عرضه در سراسر ایالات متحده به عنوان coronavirus اسپرد اضافه کردن هر بیمارستان با استفاده از دستگاه باید آنها را آزاد کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن که منتقدان او را متهم کرد در تلاش برای منحرف کردن سرزنش کردن خود دست زدن به بحران نه استناد به هر گونه شواهد به اتهام خود را که بیمارستان ها شدند, جمع اوری دستگاه های. این نیز معلوم نیست که امکانات پزشکی او با اشاره به.

“ما برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران برخی از بیمارستان ها … جمع اوری تجهیزات از جمله طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید پس از جلسه با مدیران شرکت های بزرگ از جمله از ایالات متحده گروه پزشکی.

“ما برای آزادی کسانی که هواکش — به خصوص بیمارستان ها هستند که هرگز از آنها استفاده کنید.”

سخنان خود آمد فقط دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استناد اورژانس قدرت نیاز به جنرال موتورز شرکت برای ساخت بسیار مورد نیاز هواکش برای coronavirus بیماران پس از او را متهم به بزرگترین خودروساز آمریکا از “اتلاف وقت” در طول مذاکرات.

تهمت بود بیشتر خوش بین در مورد جنرال موتورز در روز یکشنبه گفت: auto غول شد “کار بسیار سخت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار بوده است تا سطح شیب دار به تولید هواکش است که ضروری است برای نجات جان بیماران که دچار عوارض با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تخمین زده می شود در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه که همه گیر می تواند بين 100000 و 200000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

صحبت در اوایل روز یکشنبه دکتر دبورا Birx عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: NBC تلویزیونی “ملاقات با مطبوعات” برنامه ای است که دولت به درخواست ایالات متحده فرمانداران و شهرداران به دانستن “خود را که در آن بیهوشی هواکش هستند.”

در مارس 25, تهمت صدور یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از احتکار ضروری تجهیزات پزشکی برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله هواکش ها و ماسک.

منظور اجرایی مجاز دولت آمریکا به طور مستقیم هدف قرار دادن hoarders که می توان به عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار.

اما با ميزان عفونت به سرعت در حال افزایش رویترز مستند به کمبود حیاتی تجهیزات حفاظتی در بیمارستان در سخت ضربه نیویورک که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران در حال پنهان کردن لوازم مانند facemasks از همکاران در بخش های دیگر.

به عنوان زنجیره تامین شکستن و یا تاخیر در تحویل تجهیزات حیاتی پرستاران می گویند که آنها در حال دور قفل و یا پنهان کردن N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی و لوازم دیگر که مستعد ابتلا به رفتن از دست رفته اگر سمت چپ به تنهایی برای مدت طولانی. (گزارش اضافی توسط Jan ولف و دیوید Shepardson; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im