مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن ایلینوی coronavirus محدودیت

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه وزن در یک طرح دعوی در دادگاه علیه ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر را coronavirus stay-at-home سفارشات با نادر دادگاه فدرال تشکیل پرونده در حمایت از چالش قانونی او چهره خود را بیش از اورژانس قدرت.

وزارت دادگستری ایالات متحده را تشکیل پرونده در ایلینوی مشخص شده یکی دیگر از تشدید تنش با دولت در مقابله با دولت فرمانداران آن را می بیند به عنوان رفتن بیش از حد با محدودیت به معنای سرکوب coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت دادگستری اظهار داشت که پریتزکر یک دموکرات عمل نادرست زمانی که او حذف مورد در سوال از دادگاه های ایالتی بود که در آن ثبت شده توسط دولت جمهوری نماینده دارن بیلی به یک دادگاه فدرال.

مشابه طرح دعوی در دادگاه در دادگاه دولت توسط قانونگذاران جمهوری خواه در برابر دموکرات فرماندار ویسکانسین تونی Evers و خود را بالا بهداشت عمومی افسر رهبری به دولت حکم دیوان عالی در هفته گذشته بی اعتباری stay-at-home سفارشات وجود دارد.

وزارت دادگستری گفت: این مداخله تحت حکم صادر شده توسط دادستان کل ویلیام بار در اواخر ماه مارس کارگردانی خود را حقوق مدنی بخش به بررسی مشروعیت دولت و دولت های محلی و سیاست های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز سه شنبه وزارت دادگستری با ارسال نامه ای به فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom همچنین از حزب دموکرات گفته خود را مستند سفارشات تبعیض مذهبی آزادی منع داخلی خدمات در حالی که اجازه می دهد برخی از محل های کار از جمله استودیو فیلم به بازگشایی شده است.

نامه ای مشابه در روز جمعه به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر سوال که آیا محدودیت های محلی “ممکن است خودسرانه و سنگین-دست روش” برای اقامت در خانه مورد نیاز است.

هر دو حروف و ایلینوی دادگاه فدرال پرونده امضا شد توسط اریک Dreiband دستیار دادستان کل ایالات متحده برای وزارت دادگستری حقوق مدنی را بدست آورد.

پریتزکر را مستند, منظور, مانند کالیفرنیا میله داخل سالن اجتماعات در اماکن عبادت اما در حال حاضر جان سالم به در دادگاه فدرال چالش در آورده مذهبی زمینه.

و در از بین بردن بیلی طرح دعوی در دادگاه از دولت, دادگاه, پریتزکر ادعا را مورد نیز متعلق در دادگاه فدرال به دلیل بیلی بود و ادعا نقض حقوق تحت قانون اساسی ایالات متحده.

بیلی به مقابله او است که به چالش کشیدن پریتزکر را stay-در-خانه سفارشات و نه بر اساس مسائل مربوط به قانون اساسی اما از آنجا که او ادعا می کند که بیش از فرماندار اورژانس قدرت.

وزارت دادگستری در بیانیه ای از علاقه نیز ادعا میکند اختلاف به حق متعلق به دولت آمریکا با دادگاه است.

“دولت فدرال علاقه در جلوگیری از محدود منابع از دادگاه های فدرال از کشیده به دولت-قانون اختلافات که دروغ خارج از صلاحیت این دادگاه ها ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه بود که بنا را Nov. 3 پیشنهاد انتخاب مجدد برای یک بار قوی اقتصاد آمریکا بارها آشفته برای بازگشایی سریع از فعالیت های کسب و کار را به متوقف مجازی توسط coronavirus مستندات.

در کاخ سفید در روز جمعه او خواست متحده اجازه می دهد تا برای بازگشایی اماکن عبادت بیش یادبود تعطیلات آخر هفته و هشدار داد او را باطل فرمانداران که نیست. (گزارش شده توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball در واشنگتن گزارش اضافی توسط کارن Pierog در شیکاگو و مقابله ریموند در بوستون; نوشتن و گزارش های اضافی توسط استیو گورمن در لس آنجلس; ویرایش توسط کریس ریس اعطای McCool & شری Navaratnam)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>