مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در پاسخ به coronavirus می گوید او شلیک Fauci

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود در واکنش به شیوع کروناویروس در روز دوشنبه و گفت که او قصد به آتش Anthony Fauci پس از برجسته آمریکایی متخصص بهداشت گفت کاهش تلاش می تواند به نجات زندگی بیشتر.

در ستیز جلسه توجیهی با خبرنگاران تهمت شدت انتقاد کرد در پوشش رسانه ای است که با تمرکز بر شکاف در دولت ایالات متحده در پاسخ پس از هشدارهای اولیه در مورد این بیماری همه گیر است که در حال حاضر در سراسر ایالات متحده است.

رئیس جمهور تأکید کرد او و قدرت نهایی به دوباره باز تا حد زیادی توقیف اقتصاد با وجود زودتر احترام به دولت ایالات متحده فرمانداران و قانون اساسی سوالات در مورد اینکه آیا این تصمیم گیری کاهش یافت و در خود اجراء.

“رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس. اگر ما در اینجا برای کشورهای شما می خواهم که تا به حال یک مشکل در این کشور مثل شما دیده ام هرگز قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که آن را می کردم. … آن را به کل. فرمانداران را می دانند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: یک برنامه برای باز کردن کسب و کار دوباره به زودی تکمیل خواهد شد قطع روزانه خود را در جلسه به بازی یک کمپین سبک تصویری که مشخص شده اقدامات خود را برای مقابله با این ویروس و شامل کلیپ های دموکراتیک و فرمانداران جمهوریخواه در ستایش تلاش های خود را.

رئیس جمهور همچنین با دعوت Fauci به مرحله افتتاح دقیقه از این جلسه را به روشن است که تهمت بود به دنبال توصیه های خود را در قرار دادن کاهش تلاش ها به محل در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بازی کردن جدی از این ویروس در مراحل اولیه آن است chafed در پوشش رسانه ای نشان می دهد او را به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش آن.

روز یکشنبه او را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Fauci پس از آمریکا متخصص بیماری های عفونی گفت: زندگی می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل و هر چه زودتر در طول رمان شیوع کروناویروس.

در جلسه روز دوشنبه Fauci گفت: او در پاسخ به یک سوال فرضی در مصاحبه تلویزیونی و روشن ساخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به گوش او هنگامی که او توصیه می شود کاهش تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و Fauci شده بود در همان صفحه: “از ابتدا” و اعلام کرد او دوست محترم ، “من فکر می کنم او یک پسر فوق العاده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که اضافه کردن که همه خوشحال بود با متخصص سلامت.

“بسیار پیچیده”

Fauci بخود ملی برجسته و درجه ای از محبوب محبت – به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس که کشته 23,543 مردم در ایالات متحده و آلوده 583,990 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

او در تضاد و یا اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مسائل علمی در طول بحران بهداشت عمومی از جمله اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است که موثر در برابر ویروس.

روز دوشنبه Fauci ساخته شده یک نقطه گفت: رئیس جمهور تا به حال به دنبال مشاوره خود را در قرار دادن اجتماعی فاصله توصیه های در محل برای کشور است.

“رئیس جمهور گوش به توصیه” Fauci گفت. “اولین و تنها زمانی که من در رفت و گفت:” ما باید به شدت کاهش,’ پاسخ این بود ” بله این کار را خواهیم کرد.'”

خواه رئیس جمهور در گذشته نیز تکرار بحرانی توییتهایی از مقامات و یا دشمنان به جای اینکه انتقاد خود را. این retweet سوخت حدس و گمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود از صبر و شکیبایی با Fauci و می تواند آتش او باعث کاخ سفید انکار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه.

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ خطاب به آنچه که او در نظر گرفته شده نادرست در گزارش سفر خود محدودیت مربوط به چین که در آن رمان coronavirus نشات گرفته است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواسته شده بود در سی ان ان در مورد گزارش نیویورک تایمز مستند اوایل هشدارهای صادر شده به کاخ سفید در مورد رمان coronavirus. دانشمند اذعان خاموش کشور را هر چه زودتر می تواند زندگی را نجات داد اما هشدار داد که تعدادی از عوامل درگیر شدند.

“بدیهی است که آن را خوب است اگر ما تا به حال بهتر شروع, اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما که در آن ما در حال حاضر به دلیل یکی از عوامل” Fauci گفت. “این بسیار پیچیده است.”

در حال حاضر یک هدف بسیار مناسب برای تناقضات از مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci جلب بیشتر opprobrium پس از مصاحبه.

تهمت نیز محکوم کرد و این بار داستان در توییت در روز یکشنبه خواستار آن را “جعلی”.

هفته گذشته در طول روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در پا و مانع Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین.

“او نمی خواهد آتش Fauci امروز” توییتی جو لاکهارت مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون از حزب دموکرات. “که سبک او نیست. او نیاز به تحقیر او را در حالی که برای اولین بار.”

Fauci, 79 به رهبری فدرال بیماری های عفونی آژانس از سال 1984 تحت جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور. جمهوریخواه جورج دبلیو بوش افتخار او را با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2008 است.

برخی از نظر سنجی ها در طول بحران بهداشت عمومی نشان داده اند آمریکایی ها به او اعتماد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. (گزارش شده توسط استیو هلند جف میسون و Doina Chiacu در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط محمد ضرغام و اریک راش; ویرایش توسط Matthew Lewis, پیتر کونای و لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im