مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره نظامی ایالات متحده دارایی در کارائیب تقویت مبارزه با مواد مخدر پس از مادورو کیفرخواست

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه گفت: آن استقرار بیشتر نیروی دریایی ایالات متحده کشتی کارائیب برای جلوگیری از کارتل های مواد مخدر و “فاسد بازیگران” مانند رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, از بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به قاچاق بیشتر مواد مخدر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دو برابر ایالات متحده منابع نظامی در منطقه از جمله کشتی و هواپیما و پرسنل در مبارزه با مواد مخدر ممنوعیت تلاش برای مقابله با آنچه که او به نام “تهدید در حال رشد.”

این افزایش تا عملیات نیز مستلزم ارسال کشتی های نیروی دریایی نزدیک به ونزوئلا به گفته یک مقام آمریکایی و دو نفر آشنا با این موضوع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود. اما معلوم نیست که چگونه نزدیک آنها را به ونزوئلا, coast, منابع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست, توسط وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley, ساخته شده اعلام در شروع کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر.

این شرح کیفرخواست هفته گذشته از مادورو و بیش از یک دوجین زمان و مقامات سابق به اتهام مواد مخدر-تروریسم توطئه قاچاق مواد مخدر و فساد است.

مادورو باقی مانده در قدرت با وجود گسترده ایالات متحده به رهبری کمپین تحریم ها و دیپلماسی چیزی مقامات ایالات متحده باید به بخش خصوصی گفت: یک منبع نا امیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز سه شنبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده شروع به بلند کردن اجسام ونزوئلا تحریم اگر مخالفان و اعضای ایرانیها حزب سوسیالیست تشکیل یک دولت انتقالی بدون او مارک یک تغییر در سیاست ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این حرکت مورد نیاز بود به دلیل وجود یک “تهدید” است که کارتل ها و جنایتکاران سعی خواهد کرد برای استفاده از این بیماری همه گیر. “ما نباید اجازه دهید که اتفاق می افتد,” او گفت:.

“فاسد, بازیگران مانند نامشروع رژیم مادورو در ونزوئلا تکیه بر سود حاصل از فروش مواد مخدر به حفظ سرکوبگر خود را نگه دارید و بر روی قدرت” Esper گفت. “مردم ونزوئلا همچنان به رنج می برند فوق العاده با توجه به ایرانیها کیفری کنترل بر کشور است.”

نیروی دریایی به کارگیری می تواند چرخ ضامن دار تا فشار بر مادورو و متحدان خود را, اما نه مقدمه ای برای آمریکا اقدام نظامی علیه ونزوئلا یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که همه گزینه ها روی میز در برابر Muduro احمر را ساخته اند روشن است اشتهای کمی برای نیروی نظامی که می تواند اشفته ایالات متحده در دیگر خارجی جنگ است.

دادستان فدرال در هفته گذشته مادورو متهم و ادعا همدستان حمل و نقل تن کوکائین به ایالات متحده هر سال با استفاده از مواد مخدر به عنوان یک “سلاح.” مادورو را رد کرد و این اتهامات را نادرست و نژادپرستانه.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی متهم مادورو و همکاران خود را و یا در حال اجرا یک “مواد مخدر-دولت” گفت: آنها باید با استفاده از درآمد حاصل از مواد مخدر transshipped از همسایه کلمبیا برای جبران درآمد از دست رفته از ونزوئلا نفت بخش آمریکایی.

ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان ونزوئلا مشروع رئیس جمهور در مورد ایرانیها 2018 انتخاب مجدد به عنوان یک شم.

اما مادورو باقی مانده در قدرت حمایت نظامی این کشور و روسیه و چین و کوبا (گزارش توسط مت Spetalnick و فیل استوارت; گزارش های اضافی توسط برایان Ellsworth در کاراکاس; ویرایش توسط پیتر کونای و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de