برگ برنده سفر به اروپا محدودیت به آمار آتلانتا فرودگاه دلتا سخت

خطوط هوایی دلتا در عمل بسیاری از پروازها به مقصد اروپا از آتلانتا بزرگترین hub. حامل های دیگر از جمله ایر فرانس کی ال ام و لوفت هانزا نیز عمل پروازهای بین آتلانتا و اروپا است.

آتلانتا-بر اساس دلتا با صدور بیانیه ای اواخر روز چهارشنبه گفت: آن را “ادامه خواهد داد به سرعت تنظیمات را به خدمات به عنوان مورد نیاز در پاسخ به دولت سفر احكام است.”

Hartsfield جکسون است که عمده منبع درآمد و شغل برای آتلانتا و جورجیا.

وزارت امنیت با صدور بیانیه ای روز شنبه که تهمت امضا ریاست جمهوری اعلام تعلیق ورود بسیاری از اتباع خارجی که در برخی کشورهای اروپایی شناخته شده به عنوان “منطقه شنگن” در گزارش قبلی 14 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شنبه شب آدرس که تعلیق خواهد اثر را جمعه در نیمه شب اما که آن اعمال را به بریتانیا است.

تهمت نیز گفت: وجود خواهد داشت معافیت برای آمریکایی ها که تحت غربالگری مناسب. امنیت اضافه شده است که تعلیق را نمی شود به قانونی اقامت دائم و فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و برخی دیگر از افراد است.

در یک صدای جیر جیر بعد از چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که محدودیت تنها به اعمال مردم است نه کالا.

اما هواپیماهای مسافربری به طور معمول حمل کالا در محموله خود را نگه می دارد.

دلتا اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که این کاهش خدمات از آتلانتا به بروکسل و پاریس مونیخ آلمان و رئال مادرید. هواپیمایی, بزرگترین, توسط, درآمد, در حال حاضر به حالت تعلیق پرواز همه از ایتالیا از جمله آن آتلانتا-رم پرواز.

این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرد کاهش در بیش از یک دوجین اطلس پرواز از شهرهای دیگر است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im