مغلوب ساختن پیشی جستن منفی برای coronavirus دوباره سفارشات نظامی به نیویورک

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تحت یک دوم coronavirus آزمون در روز پنج شنبه با استفاده از سریع تشخیصی که تولید می شود در نتیجه در کمتر از 15 دقیقه و در آن مشخص شد که او نه آلوده شده است.

“من فکر می کنم من آن زمان واقعا از روی کنجکاوی به ببینید که چگونه به سرعت آن کار می کرد گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین آزمایش منفی در ماه گذشته پس از آمدن به تماس با یک برزیلی رسمی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

در روزانه خود را در کاخ سفید, اخبار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای ارتش ایالات متحده فدرال و پرسنل به کار موقت بیمارستان راه اندازی در Javits Center مرکز کنوانسیون در نیویورک برای کمک به این شهر دست و پنجه نرم کردن با یک سیل از بیماران.

نیویورک تبدیل به مرکز ایالات متحده اپیدمی با بیش از 47,000 موارد تایید شده در این شهرستان است.

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر عضو coronavirus نیروی کار گفت: دولت ارسال خواهد شد به نیویورک بیمارستان های عمومی سیستم تامین N-95 ماسک محافظ به کمک پزشکی کارگران از طریق ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ابتدا با بازی کردن این تهدید از ویروس ساخته شده با استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید عمل به سعی کنید به منظور شرکت به تولید بیمارستان فن های ضروری در زنده نگه داشتن بیماران ضربه سخت COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

او گفت: او همچنین با استفاده از قانون به جنرال موتورز شرکت برای تولید بیشتر N-95 ماسک.

“ما بیش از 100 ، 000 (هواکش) ساخته شده در حال حاضر و یا به زودی آغاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت که او تا به حال فقط صحبت با جنرال موتورز اجرایی مری بارا که به او گفت که به زودی آماده می شود برای شروع تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک شان کانلی گفت: در نامه منتشر شده توسط کاخ سفید که تهمت بود آزمایش جدید سریع از نقطه تماس با تست و نتیجه آمد و در 15 دقیقه. “او است سالم و بدون علائم” کانلی گفت.

(گزارش اضافی توسط Alexandra Alper, David Brunnstrom و تیموتی Ahmann; ویرایش توسط ساندرا ملر و لایحه Berkrot)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>