مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus گسترش ممنوعیت سفر به ایرلند

واشنگتن/نیویورک — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای coronavirus خود دکتر گفت: به عنوان رئیس جمهور آمریکا تمدید ممنوعیت سفر به بریتانیا و ایرلند به سعی کنید به سرعت گسترش یک بیماری همه گیر است که تعطیل شده خیلی از زندگی روزمره از زندگی آمریکایی.

پس از مقامات کاخ سفید گام بی سابقه ای از چک کردن درجه حرارت از روزنامه نگاران ورود به جلسه اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او در زمان تست این ویروس در شب جمعه. در شنبه شب خود با پزشک شان کانلی گفت: نتایج منفی بودند.

رئیس جمهور آمریکا در ملاقات با یک هیات برزیلی از هفته گذشته حداقل یک عضو است که پس از آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها باید تجدید نظر غیر ضروری سفر که دولت او بود و همچنین با توجه به مسافرت داخلی محدودیت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این کشور ثبت کرده است 2,226 موارد جدید کروناویروس اما هنوز به اوج شیوع.

“این بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” جراح عمومی جروم آدامز گفت: در این جلسه. اما او اضافه کرد: “99 درصد از مردم را بهبود می یابند و مردم باید آن را بدانند.”

منتقدان را متهم به تهمت از تمرکز بیش از حد در بازار که در روز جمعه شاهد سه عمده در وال استریت شاخص های به دست آوردن بیش از 9 درصد پس از خود را به حال بدترین روز از سال 1987 در روز پنج شنبه.

هر سه شاخص بودند با این وجود پایین حداقل 8% در هفته و حدود 20 درصد کمتر از اواسط ماه فوریه رکورد.

در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او “افتخار کنید که بازار سهام یک رکورد در یک دوره کوتاه از زمان بیش از 45 دقيقه.” او آن را به نام “همه زمان ضبط” که او امیدوار خواهد بود تکرار روزانه.

“گفتند: آقا شما فقط یک رکورد در تاریخ بازار سهام است. که خیلی خوب بود. کسانی که شرکت های بزرگ بودند که با وجود آنها نمی تواند بیش از حد شده اند ناراضی در مورد آن … آنها همه بزرگ عمومی شرکت پذيرفته شده به طوری که آنها انجام یک کار خوب,” او گفت: قبل از تبدیل میکروفون به معاون رئیس جمهور مایک پنس که در حال اجرا است کاخ سفید در واکنش به شیوع.

پنس گفت: دولت گسترش بود به بریتانیا و ایرلند محدودیت های مسافرتی است که برای اولین بار تحمیل شده بر چین و گسترش این هفته به قاره اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سخن نخست وزیر بوریس جانسون در روز شنبه در مورد محدودیت های جدید کاخ سفید گفت.

شرکت های هواپیمایی برنامه ریزی پرواز کاهش

خطوط هوایی ایالات متحده که در حال حاضر شده است کتک با محدودیت و شیب دار رها کردن در تقاضا در روز شنبه گفت که آنها آماده پرواز کاهش است. پنس گفت: محدودیت های جدید خواهد اثر را در نیمه شب روز دوشنبه.

چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اضافه کردن بریتانیا به سفر بان کی مون به دلیل افزایش تعداد coronavirus موارد وجود دارد. مقامات بهداشتی انگلیس اعلام کرد در روز شنبه بیشتر از 10 مرگ و میر ناشی از COVID-19 تقریبا دو برابر تعداد مرگ و میر در انگلیس پس از جمعه.

ارشد DHS رسمی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: بریتانیا و ایرلند اضافه شد به این دلیل که ایالات متحده نمی تواند به طور موثر در تعیین اینکه آیا مسافران از این کشورها در تلاش بودند به گریز اروپا ممنوعیت سفر.

“سفر بررسی نمی تواند به طور موثر و موفق در کنار ما,” ارشد DHS رسمی گفت.

شهروندان ایالات متحده و قانونی ساکنان هنوز هم قادر خواهد بود به بازگشت به خانه و قریب می شود از طریق برخی فرودگاه پنس گفت.

معاون رئیس جمهور همچنین به خبرنگاران گفت که بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان می شد به حالت تعلیق برای محافظت از آسیب پذیر ترین. یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن شده است این سایت از بسیاری از ایالات متحده و میر ناشی از کوروناویروس.

روز شنبه مقامات در نیویورک را تایید کرد که دولت دو مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری: یک 82 سال در شهر نیویورک قصبه بروکلین و یک مرد در 60s در راکلند شهرستان از شمال به شهرستان. هر دو تا به حال مشکلات اساسی نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت.

در سراسر کشور حداقل 58 نفر کشته شده اند.

قفسه تمیز برداشت

این بیماری همه گیر را مجبور مدارس دولتی رویدادهای ورزشی و فرهنگی و سرگرمی, مکانهای نزدیک به سراسر ایالات متحده است.

آمریکا خریداران برداشت فروشگاه مواد غذایی در قفسه های تمیز از محصولات اعم از مواد ضد عفونی کننده و کاغذ توالت به برنج و شیر باعث خرده فروشان به مسابقه به restock فروشگاه خود را. در پاسخ به اجرا در برخی موارد عمده فروشان را به اعمال برخی محدودیت خرید.

در صبح روز شنبه حدود 500 نفر به صف شدند تا برای دو بلوک در خارج از Costco در باغ Grove, California, انتظار برای فروشگاه خود را باز کنید. صف های طولانی خریداران گزارش شده در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در دیگر نقاط ایالات متحده است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در یک حرکت است که او گفت را “قدرت کامل از دولت فدرال” را به خرس در تشدید بحران بهداشتی با آزاد کردن برخی از 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه. او همچنین خواست هر کشور برای راه اندازی مراکز اورژانس برای کمک به مبارزه با ویروس.

اوایل روز شنبه مجلس نمایندگان ایالات متحده اکثریت تصویب coronavirus بسته کمک های که ارائه رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی در یک پیشنهاد برای محدود کردن آسیب های اقتصادی از شیوع بیماری است.

اقتصاددانان می گویند تاثیر شیوع بیماری در کسب و کار می تواند نکته که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی است.

(گزارش شده توسط گابریلا Borter در نیویورک و جان ولف در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط Brendan o’brien در شیکاگو دیوید Shepardson جف میسون و جوئل Schectman در واشنگتن و باربارا گلدبرگ و کیت Duguid در نیویورک; ویرایش توسط Daniel والیس و Himani سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de