مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکا نه دولت فدرال باید بهبود تست

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت با آن مواجه انتقاد بیش از یک کمبود در coronavirus تست ظرفیت روز جمعه گفت که ایالات فرد مسئول بودند در حال توسعه برای تست قابلیت های.

“این خواهد بود تا به آمریکا برای استفاده است که قابلیت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه.

“ایالات متحده باید محلی نقاط که در آن آنها می توانید بروید و فرماندار می توانید تماس بگیرید شهرداران و شهرداران می توانید تماس بگیرید و نمایندگان و همه چیز کامل است و این راهی است که باید آن کار می کنند و همیشه باید کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که ایالات – نه دولت فدرال – نیاز به گام تا تست در برابر رمان coronavirus به عنوان کشور جنگ شیوع است که بیمار نزدیک به 700000 نفر کشته و بیش از 35 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی.

این ویروس نیز فلج اقتصاد ایالات متحده سازندگان: کسب و کار و خروج از 22 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری.

به عنوان یک نتیجه از رئيس جمهور که تا به حال تبلیغ قدرت اقتصاد آمریکا به عنوان مرکزی برای خود Nov. 3 re انتخابات پیشنهاد شده است مشتاق به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در روز پنج شنبه تهمت رونمایی از دستورالعمل های فدرال برای سه مرحله مراحل زیر است که ایالات متحده می تواند محدودیت در تجارت و زندگی اجتماعی به عنوان همه گیر عقب نشینی کردند.

کارشناسان بهداشت عمومی و برخی از دولت فرمانداران باید گفت کسب و کار تنها می تواند با خیال راحت راه اندازی مجدد با یک تست جامع برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد واکنش به طرح خود را به عنوان سیاسی ذکراست.

“پس از اعلام ما بازگشایی دستورالعمل شده اند وجود دارد برخی از حزبی صدای در رسانه ها و در سیاست است که باید گسترش نادرست و گمراه کننده اطلاعات در مورد تست ما ظرفیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: بعدا در این جلسه که می تواند دو برابر روزانه تست توسط “فعال کردن تمام labs” و است که تا به حال به اندازه کافی تست برای راه اندازی فاز اول اقتصادی دوباره باز کردن برنامه اگر آنها تصمیم به انجام این کار. (گزارش شده توسط Steve Holland; نوشتن توسط Makini برایس; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de