مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ممنوعیت سفر جغجغه نیجریه-آمریکایی در گرجستان

نیجریه امید به کشور خود را برداشته از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ممنوعیت سفر یک مجموعه گسترده محدودیت های ویزا که باید تقسیم گرجستان لرزاند و بسیاری از نیجریه-آمریکایی ها در اینجا زندگی می کنند.

مهاجران نگران محدودیت را تقسیم خانواده ها و جلوگیری از نیجریه پزشکان و کارآفرینان از آمدن به ایالات متحده در ضمن محافظه کار در گرجستان در حال دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به شامل نیجریه. رئیس جمهور افزود: این کشور غرب آفریقا در ژانویه. 31 گفت: آن را نمی کند به اندازه کافی به اشتراک گذاری امنیت عمومی و مربوط به تروریسم و اطلاعات.

“این است برای رفتن به یک ضرر بزرگ برای امریکا اگر آنها محدود نیجریه از آنجا که ما در حال کمک زیادی به اقتصاد آمریکا گفت:” دکتر Iyabo Okuwobi یک نویسنده منتشر شده و بلاگر از نیجریه که عمل پزشکی در Decatur, استخدام هشت نفر را می بیند و 200 نفر در هفته به طور متوسط.

تا کنون بزرگترین 13 ملل تحت پوشش دولت محدودیت های مسافرتی, نیجریه که پرجمعیت ترین کشور آفریقا با 208 میلیون نفر است. بیش از 23000 نفر متولد شده در نیجریه در حال حاضر تماس با گرجستان صفحه اصلی.

Okuwobi و دیگران در حال هل دادن به عقب در برابر روایت در مورد میهن خود بیرون آمدن از کاخ سفید است. سه سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش ها و شکایت نیجریه هرگز “خود را از بازگشت به کلبه” اگر آنها اعطا ویزا به بازدید از ایالات متحده است. سال بعد رئیس جمهور خواستار دانم چرا ایالات متحده باید قبول مهاجران از “shithole کشورها” از جمله هائیتی و کشورهای آفریقایی به جای مکان هایی مانند نروژ است.

نفت خیز نیجریه است که در مناطق جنوب صحرای بزرگ آفریقا بزرگترین اقتصاد, با توجه به سازمان سیا است. بیش از نیمی از آن مردم زندگی می کنند در مناطق شهری است. و به عنوان از سال 2016 59 درصد از نیجریه مهاجران در ایالات متحده آمریکا تا به حال یک مدرک لیسانس یا بالاتر با توجه به مرکز تحقیقات پیو تقریبا دو برابر است که از جمعیت آمریکا.

Modupe ماریان Ladapo ایجاد لنکس کیک پس از مهاجرت از نیجریه و اخذ کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه. با استفاده از او در اواخر مادر کیک دستور Ladapo رشد کسب و کار خود از خانه اش در Buckhead به نمای مکان در کمبلی و دکتور با چهار کارکنان. مشتریان او, او گفت:, شامل, Coca-Cola, بانک مرکزی آمریکا و گوگل. در لیست از محبوب ترین آیتم ها او قرمز مخملی کیک و شکلات کوکی تراشه.

“ما عاشق این کشور است. من نمی تواند فکر می کنم از هر جای دیگری که من می خواهم به زندگی می کنند اما در اینجا” گفت: Ladapo یک تابعیت شهروند ایالات متحده است.

نیجریه-آمریکایی ها نیز خدمت به گرجستان. در اخیر یکشنبه کشیش یوسف Takon ایستاده بود در خارج از شهر داود یک محله کلیسای مسیحی بازخرید خدا در Peachtree گوشه. یک تابعیت شهروند آمریکا از نیجریه Takon می خواهد به بازگشایی یک جامعه آزاد کلینیک سلامت او تاسیس — او نیز یک پزشک — و شروع به فناوری اطلاعات در برنامه های آموزشی در کلیسا از 60 ، 000 فوت مربع ساختمان.

شهر داود را حدود 600 محله های کشیش نشین عبارتند از افرادی که از آفریقا و کشورهای کارائیب. باند خود را ویژگی های صحبت کردن درام — یک ساعت شنی شکل ساز از غرب آفریقا است. و آهنگ شعر پیش بینی شده در بالا مرحله خود شامل زیرنویس در یوروبایی یک زبان گفتاری در نیجریه.

Takon گفت: بسیاری از هموطنان خود را به دنبال به اینجا می آیند مسیحیان هستند که مورد آزار و اذیت توسط افراط گرایان اسلامی. برای سال های خود را در غرب آفریقا میهن مبارزه با بوکوحرام یک گروه های افراطی اسلامی است که انجام داده اند حمله های انتحاری و دیگر حملات خشونت آمیز.

“چه گزینه شما در حال دادن به آنها ؟ شما در حال درخواست از آنها برای رفتن به عقب وجود دارد و اجتناب ناپذیر رنج می برند عواقب را تکذیب کرد و حتی به راحتی و یا استفاده از خانه های خود گفت:” Takon. وی افزود: نیجریه تبدیل به بازدید young conservatives در آمریکا و بازگشت به میهن خود و “خلق و خوی افزایش خصومت علیه آمریکا و فرهنگ غرب است.”

نیجریه وزیر کشور Ogbeni رئوف Aregbesola ملاقات در اواخر ماه گذشته با سفیر آمریکا در نیجریه مری بث لئونارد در مورد توقیف موقت ویزای مهاجرت برای نیجریه. دفتر او ارسال شده تصاویری از نشست خود را در توییتر و نشان داد نیجریه در حال پیشرفت است در پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگرانی.

“نیجریه خیلی مهم است که یک متحد آمریکا به مستحق چنین تحریم,” Aregbesola در بیانیه ای گفت: قبل از جلسه گزارش رویترز.

آمریکایی ها تقریبا به طور مساوی تقسیم شده در ژانویه هنگامی که در مورد گسترش سفر بان کی مون با توجه به سیاسی/صبح مشورت و نظر سنجی آنلاین از 1,992 ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور. سی و نه درصد پشتیبانی, توسعه, در حالی که 41 درصد مخالف آن اختلاف نظر در بررسی حاشیه خطا.

در گرجستان برخی از محافظه کاران و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی.

“دلایل آنها در حال انجام آن هستند برای اهداف امنیتی. ما شده اند اجازه دادن به مردم در کشور هستند که گاهی اوقات بد بازیگران” گفت: جیم جس شمالی شهرستان کاب مقیم و رئیس فرانکلین میزگرد که قبلا به نام گرجستان چای حزب.

خانه دموکرات در ضمن در حال هل دادن قانون به لغو محدودیت های مسافرتی. کمیته قضایی مجلس تصویب و اندازه گیری در خط یک حزب رای گیری ماه گذشته اما “هیچ ممنوعیت عمل” است و شانس برنده شدن در تایید توافق-رهبری سنا.

در کنگره ایالات متحده هنک جانسون یک Lithonia دموکرات که نشسته بر قوه قضائیه و کمیته که پشتیبانی از این قانون به تازگی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی “یکی دیگر از سیاست نژادپرستانه به صدمه زدن به قهوه ای و سیاه مردم افغان از ترس و بدست آورد.”

در کنگره ایالات متحده داگ کالینز یک گینسویل جمهوری خواه که نشسته در همان کمیته با جانسون مخالف اندازه گیری. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و در آن حقوق به سرکوب سفر از نیجریه و کشورهای دیگر.

“توسط تعلیق خارج از کشور صدور ویزا برای تعدادی از کشورها تا زمانی که آنها را مطابق با ایالات متحده استاندارد امنیت رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اقدامات قاطع برای اطمینان از ایمنی و امنیت کشور ما,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>