در اوایل ژانویه سال 2020 کلمه آمد که کاخ سفید بود و با توجه به گسترش آن بسیار کاونتی ممنوعیت سفر (ACLU) به سایر کشورها در میان تجدید انتخابات سال تمرکز بر مسائل مربوط به مهاجرت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به چهار نفر آشنا با مذاکرات (نگهبان). وال استریت ژورنال به نام ممکن است کشورهای در ژانویه 21, بر اساس گزارش ها از یک لیست در گردش. ده روز بعد رسمی لیست تازه کشورهای ذکر شده تایید شد (نیویورک تایمز): آفریقا بزرگترین کشور نیجریه به عنوان به خوبی به عنوان میانمار, اریتره, قرقیزستان, سودان و تانزانیا. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان گسترش غیر منتظره برنده چین (واشنگتن پست Op-Ed).

بی بی سی به جزئیات اضافی:

شهروندان از نیجریه و اریتره و سودان تانزانیا قرقیزستان و میانمار در حال حاضر خواهد شد مسدود شده و از به دست آوردن نوع خاصی از ویزا.

مردم را از این کشورها هنوز هم قادر خواهد بود به بازدید از ایالات متحده به عنوان توریست.

در سال 2018 به آمریکا صادر شده و دو بار به عنوان بسیاری از ویزای مهاجرت به نیجریه نسبت به دیگر سازمان ملل پنج ترکیب شده است.

یک مقام رسمی گفت: اقدامات جدید حاصل از شکست با شش کشور برای دیدار با ما امنیت و اطلاعات-های استاندارد.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند به تواند مفید باشد اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

در سال 2018 به آمریکا صادر شده و بیش از 8000 مهاجرت و ویزا برای شهروندان نیجریه. در همین سال بیش از 2000 صادر شده به سودان اتباع 290 به تانزانیایی و فقط 31 به Eritreans.

آمریکا قبلا اعلام کرده بود که ممنوعیت انواع خاصی از ویزا برای Eritreans در سال 2017.

سودان و تانزانیا اتباع دیگر خواهد بود و مجاز به درخواست برای “تنوع” ویزا که در دسترس هستند از طریق قرعه کشی به متقاضیان از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده است.

Mr گرگ گفت: غیر از ویزای مهاجرت داده شده به مردم به صورت موقت باقی می ماند – از جمله بازدید کنندگان آن انجام کسب و کار و یا افرادی که به دنبال درمان های پزشکی را نمی توان نهفته در قوانین جدید.

قرقیزستان و سودان دارای اکثریت مسلمان در حالی که حدود 50 درصد از مردم در نیجریه و اریتره مسلمان هستند. تانزانیا نیز قابل ملاحظه مسلمان جامعه است.

در حالی که دولت به حالت تعلیق در اکثر مهاجر و غیر مهاجر ویزا به متقاضیان از این کشورها استثنا در دسترس برای دانش آموزان و کسانی که با “قابل توجه مخاطبین” در ایالات متحده است.

برای یک نمای کلی از گذشته و حال اقدامات و تصمیمات در اینجا مقاله ویکیپدیا در مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر.

ارسال شده توسط گه نور دزد (5 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان گسترش غیر منتظره برنده چین (واشنگتن پست Op-Ed).

“هی آمریکایی خود بیگانه ستیزی بد است به دلیل آن ممکن است کمک به چین!!1!”

من حتی نمی تواند.
ارسال شده توسط heatherlogan در 3:54 PM در فوریه 2 [5 علاقه]

> من حتی نمی تواند.

اگر شما را پذیرفته ام که شما نمی خواهید به درمان مردم بیگانه ستیزی نیز ممکن است استفاده از آن را در برابر آنها ،
ارسال شده توسط من-نوشتن-مقالات در 4:34 PM در فوریه 2 [1 علاقه]

من تدریس در کالج با بسیاری از دانش آموزان از همه از این کشورها (به جز شاید قرقیزستان). مسدود کردن ورود Rohinga پناهندگان از میانمار به نظر می رسد به خصوص فاحش, اما آن را سخت به غلو تاثیر این اقدام را بر نیجریه جامعه از آتلانتا. من دل شکسته برای دانش آموزان خواهد شد که جدا از خانواده خود که هنوز در خارج از کشور زندگی می کنند و برای دانش آموزان که من نمی خواهد به تدریس زیرا آنها نمی توانند مهاجرت.
ارسال شده توسط hydropsyche در 4:35 PM در فوریه 2 [4 علاقه]
ظلم و ستم است ،
ارسال شده توسط hippybear در 4:36 PM در فوریه 2 [5 علاقه]
آمدن سن در 80s در, من فکر می کنم که ما قادر به پروژه های خود قدرت و نفوذ خواهد همیشه به معنی چیزی جز خون slicked سیمان کف برای خیلی از بقیه جهان.

نظر من در مورد که تغییر نکرده اما آن را هرگز به من رخ داده است که ما می خواهم که توانایی به طور داوطلبانه و یا پس از شتاب و یا با چنین فاجعه وثیقه عواقب متوسط می شود و آمریکایی ها است.
ارسال شده توسط ryanshepard در 4:52 PM در فوریه 2 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de