واشنگتن — استراتژیست جمهوری خواه و دوست نزدیک رئیس جمهور راجر سنگ محکوم خواهد شد روز شنبه با وجود تلاش های مداوم برای سرنگونی گناه در برابر حکم یک قاضی فدرال در واشنگتن دادگاه فدرال حکم داد.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار که رفته به صدور” قاضی امی برمن جکسون روز سه شنبه گفت. “آن را حس می کند برای ادامه دهید.”

اما او گفت: “اجرای حکم را به تعویق افتاده بود” در حالی که او قوانین در مورد اینکه آیا سنگ سزاوار محاکمه جدید.

سنگ, 67, محکوم شد, سال گذشته از دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش خود را برای دریافت اطلاعات از هیلاری کلینتون ایمیل های خصوصی از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس. دادستان گفت: سنگ مرعوب یک دوست که می تواند در تضاد با شهادت او.

خود را به عنوان Feb. 20 محکومیت کشیده شده نزدیک دیرین ایران عمل دو استدلال کرد که او سزاوار یک محاکمه جدید. اول خود را چنین تقاضا رد شد برمن جکسون در اوایل این ماه; او هیچ مدرکی وجود ندارد که یک داور که مشغول به کار برای این سرویس درآمد داخلی مغرضانه بود.

او در آخرین حرکت باقی می ماند مهر و موم شده و دفاع وکیل شیث Ginsberg گفت: در دادگاه سهشنبه تنها که “این مسئله به قلب مورد است و چنین مسئله اساسی.”

“ممکن است که کل اقدام ممکن است متفاوت” آن بوده است خطاب زودتر Ginsberg گفت: در استدلال برای صدور حکم به تاخیر بیاندازد.

مهر و موم شده پر آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که forewoman در این مورد تا به حال “قابل توجهی دارد.” دادستان انتظار می رود به یک فایل پاسخ به درخواست مهر و موم شده امروز.


در این فایل عکس گرفته شده در مارس 14, 2019 مشاور سابق رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, راجر, سنگ, امواج او به عنوان برگ یک دادگاه در واشنگتن, DC. – جمهوریخواه مشاور سیاسی راجر سنگ درخواست یک محاکمه جدید 14 فوریه سال 2020 تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از پیشنهاد خود را حبس موجب داد و بیداد بر سر نفوذ سیاسی در نظام عدالت.

اندرو CABALLERO-رینولدز/AFP

این حکم در ادامه با محکومیت این هفته آمد در میان مداخله در سنگ را مورد تهمت و دولت که roiled وزارت دادگستری فدرال و قوه قضائیه. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها با حمله به دادستان و قاضی و هیئت منصفه در مورد. در روز سه شنبه تهمت ارسال توییتهایی که پیشنهاد “همه” که در تعقیب این مورد می توان شکایت کرد.

تمام چهار نفر از این دادستان است که به کار گرفته دادگاه کناره گیری از این پرونده هفته گذشته پس از دادستان کل ویلیام بر عموم خواهد خود را توصیه است که سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. پیشنهاد بیشتر ملایم حکم آمد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شکایت اولیه توصیه پرسش که آیا کاخ سفید بود و دخالت در تعقیب و فرسایش استقلال از وزارت دادگستری.

بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری کارکنان پس از آن با امضای یک نامه سرگشاده اصرار بر استعفا و رئیس انجمن قضات فدرال به نام یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد وضعیت.

حقیقت مهم است. حقیقت هنوز هم مهم است.

اساس سنگ های اخیر درخواست برای یک محاکمه جدید همچنان تحت مهر و موم اما پس از رئيس جمهور با انتقاد از داوران forewoman در مورد.

Tomeka هارت جمهور سابق شهرستان ممفیس مدارس هیئت کمیسیون شناسایی و خودش را به عنوان forewoman از داوران در Facebook پست گفته او “نمی تواند نگه داشتن آرام و دیگر هیچ” در پی وزارت دادگستری تلاش به دنبال یک بیشتر ملایم جمله برای سنگ از هفت تا نه سال توصیه می شود و توسط خط مقدم دادستان.

اگر هارت نبود نام در دادگاه به داور هویت همیشه شناخته شده به هر دو سنگ دفاع و دادستان های سراسر رسیدگی است. او فاش پس زمینه خود را از جمله یک پیشنهاد برای کنگره در پیش از محاکمه هیات داوران انتخاب شده است. سنگ دفاع و قاضی دادگاه این فرصت را به سوال هارت به طور مستقیم و به چالش کشیدن او را واجد شرایط بودن در زمان است.


راجر سنگ دیرین متحد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک کنفرانس خبری در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا 31 ژانویه 2019.

لی میلیس/ایسنا

سنگ دفاع خواسته است تا حکم آزادی مشروط با استناد به سن و سال او و فقدان سابقه کیفری. در دادگاه آنها استدلال می کنند که هر اشتباهی در شهادت او را قبل از خانه هوش کمیته بودند بی ربط به این دلیل که تهمت کمپین هرگز موفق به گرفتن اطلاعات از ویکی لیکس و او را تهدید به دوست خود را سفت Credico شد جدی نیست.

دادستان اظهار تاسف کرد که دفاع بود نه فقط ناکافی اما خورنده به جامعه است.

“در صورتی که دولت از امور که ما هستیم من خیلی شوکه شده” دستیار آمریکا وکیل مایکل Marando گفت منصفه در بحث بسته شدن. “حقیقت مهم است. حقیقت هنوز هم مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im