TSA آماده برای ژوئیه 4, ترافیک دست انداز حتی به عنوان محدودیت های مسافرتی گسترش

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در روز سه شنبه اضافه گرجستان به لیست متحده که از آن بازدید کنندگان ملزم به نفس قرنطینه برای 14 روز اگر آنها به منطقه سه جانبه دولت.

همچنین روز شنبه اتحادیه اروپا ساخته شده رسمی تصمیم خود برای لغو محدودیت در بازدید از 14 کشور جهان است. بازدید کنندگان از ایالات متحده همچنان به صورت محدودیت.اتحادیه اروپا قصد دارد برای به روز رسانی لیست هر 14 روز.

مسافر تعداد در ایالات متحده فرودگاه هنوز هم پایین حدود 74 درصد در مقایسه با سال گذشته با توجه به TSA ارقام در فرودگاه امنیتی در ایست های بازرسی. اما سفر در داخل ایالات متحده است که به آرامی بهبود و TSA گفت: این برنامه برای باز کردن بیشتر غربالگری خطوط اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

این سازمان با هدف حفظ و صبر کنید بار به طور منظم در خطوط امنیتی به نه دقیقه یا کمتر به طور متوسط در سراسر کشور و در دو تا سه دقیقه در PreCheck خطوط TSA مدیر David Pekoske گفت: در طول یک جلسه رسانه روز سه شنبه.

شلوغ ترین روز از تعطیلات روز استقلال دوره انتظار می رود که روز شنبه هنگامی که تقریبا 30,000 مسافران در حال انتظار برای عبور از پست های بازرسی امنیتی فرودگاه در Hartsfield-Jackson بین المللی است.

“برخی از چیزهایی که ممکن است نگاه متفاوت از آخرین باری که شما در سفر” گفت: شورای فرودگاه بین المللی – شمال امریکا رئیس جمهور کوین برک.

وجود دارد در حال حاضر بیشتر از جنس پلکسی گلاس پارتیشن های اجتماعی فاصله نشانگر در فرودگاه و کاهش در پرواز, مواد غذایی و آشامیدنی و خدمات.

آتلانتا مبتنی بر خطوط هوایی دلتا و سایر حامل های عمده نیاز مسافران به پوشیدن ماسک یا خطر ممنوع بودن از آینده پرواز در خطوط هوایی است.

فرودگاه های مختلف سیاست. انجمن آمریکایی مدیران فرودگاه جمهور تاد Hauptli گفت: حدود دو سوم از بزرگ hub فرودگاه در سراسر کشور نیاز به ماسک. دیگران را تشویق به استفاده از ماسک عمدتا به دلیل آنها ممنوع از نیاز آنها توسط دولت محلی و یا فرمان. آتلانتا فرودگاه قادر نبوده است به نیاز به ماسک با توجه به اجرایی دولت را به شدت تشویق ماسک.

صنعت گروه شرکت های هواپیمایی امریکا برای تحت فشار قرار دادند TSA شروع به چک کردن مسافران درجه حرارت. Pekoske گفت: این تصمیم هنوز ساخته نشده است و که آن را نمی TSA تصمیم به تنهایی را.

او گفت: یک نظر این است که “چگونه شما را حل مسافران است که باید یک درجه حرارت بالا” از مردم ممکن است در دماهای بالا به دلایل دیگر از coronavirus.

متوسط چک و یا دیگر غربالگری شدند بخشی از بحث های میان اتحادیه اروپا و دولت آمریکا با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا رئیس جمهور نیکلاس Calio. معیارهای اتحادیه اروپا است و با توجه به شامل تعداد COVID-19 موارد و همچنین تست, نظارت, تماس, ردیابی, مهار, درمان و گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *