توا در آسیب مستعد برچسب: ‘من بازی بدمینتون’

توا Tagovailoa سعی کردم دوباره جمعه به رد این تصور که او آسیب مستعد.

سابق آلاباما کارفرمایی است که انتظار می رود به یکی از تراکم بالا در این ماه NFL draft دفاع از خود تاریخچه بهداشت جمعه شب در یک Instagram Live chat with Mike Locksley.

Locksley شد آلاباما co-حمله هماهنگ در سال 2017 و جزر و مد تنها هماهنگ کننده توهین آمیز در سال 2018 قبل از مصرف بیش از مریلند به عنوان سرمربی فصل گذشته.

Tagovailoa گفت: Locksley با توجه به چند رسانه ای گزارش “من بازی بدمینتون. من در تیم شنا. (Football) یک ورزش فیزیکی است. میخوای صدمه دیده است. که فقط با آن می آید. و آن را فقط بسیار تاسف است که من صدمه دیده هر فصل (در دانشگاه).

“این بخشی از بازی است. آن را به یک تماس ، من فقط می توانید کنترل آنچه که من می توانید کنترل کنید. من نمی توانم کنترل کنم.”

Tagovailoa تحت دو عمل جراحی به عنوان یک تازه وارد در آلاباما در سال 2019 یکی در راست خود مچ پا در اکتبر و نوامبر به تعمیر دیواره خلفی شکستگی و دررفتگی مفصل ران که در پایان فصل خود را.

او قبلا پایدار انگشت, زانو و مچ پا آسیب.

قادر به نمایش گذاشتن خود را به NFL پیشاهنگی با یک نرم افزار بعد با توجه به کروناویروس همه گیر Tagovailoa به جای فیلم برداری خصوصی تمرین پنج شنبه در Nashville, Tenn. او نیز تا به حال دو جراحان اعلام کند که او به طور کامل بهبود از عملیات خود را و آماده برای rigors از NFL.

در مورد که در آن او ممکن است انتخاب شده در مارس 23-25 پیش نویس Tagovailoa گفت: Locksley “من شما را به بازی برای هر کس به من طول می کشد. من فقط می خواهم به بازی ، مهم نیست که چه سازمان من را به مرد است. من فقط می خواهم به بازی. من مشتاقانه منتظر بازی تحت هر سازمانی که مایل به گرفتن شانس من است.”

Tagovailoa خارج شد آلاباما به مدرسه تمام وقت رهبر در تکمیل درصد (69.3 درصد) تک-فصل زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند (43 در سال 2018) و حرفه ای touchdown عبور می کند (87).

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im