روز سه شنبه آب و هوا-ترافیک: 2 امواج باران به همراه طوفان شدید خطر

شمال گرجستان طوفان تهدید خواهد آمد در دو امواج شنبه با توجه به کانال 2 اخبار.

این اولین بار است که انتظار می رسند در بخش شمالی این منطقه بعد از این صبح و تاثیر قطعات مترو آتلانتا در اوایل بعد از ظهر. کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت: وجود یک خطر سنگین باران و وزش خطر آسیب رساندن بادها با اولین موج.

“این یک ریسک پایین اما نیز وجود دارد یک فرصت از یک جدا مختصر spinup گردباد در این دور از طوفان قوی است که به طور عمده تحت تاثیر قرار مناطق شمالی از I-20,” او گفت:.

مناطق اطراف گریفین و لاگرانژ را فقط ببینید دوش پراکنده در ظهر, او گفت:.

پس از شکستن موج دوم می رسد در اواخر شنبه شب به عنوان یک جبهه گرم آسانسور از طریق شمال گرجستان. آن را به ارمغان می آورد یکی دیگر از فرصت برای جدا شدید و طوفان با توجه به کانال 2.

“اواخر امشب یک شبه و خیلی زود فردا صبح ما مسیر دیگری خطر ابتلا به برخی از طوفان قوی” موناهان گفت. “ما قطع خواهد شد که شانس با حدود طلوع آفتاب روز چهارشنبه به عنوان خشک کن هوا حرکت می کند و این مجموعه ما برای نیمه دوم از هفته است.”

موناهان گفت: وجود دارد هیچ خطر شدید آب و هوا در اوایل صبح روز سه شنبه. دوش در حال حرکت از طریق شمال غربی گرجستان و کوه و بقیه از منطقه دیدن مه و نم نم باران.

مه متراکم مشاوره در محل تا ساعت 10 صبح برای همه از شمال گرجستان به جز کوه شهرستانهای استان است. دید را به کمتر از یک چهارم مایل در برخی از نقاط با توجه به کانال 2.

“برای سوار شدن به کار اگر شما در حال رهبری به کار شما نیاز به برف پاک کن شیشه جلو,” موناهان گفت. “شما می خواهید چتر (برای) افزایش دوش. آن را برای رفتن به یک خفیف شروع به روز.”

توسط بعد از ظهر درجه حرارت انتظار می رود به بالا از نزدیک 70 درجه است. با عمدتا خشک و شرایط پنج شنبه و بقیه کار در هفته تعداد کسانی که تنها به افزایش است.

موناهان گفت: مترو آتلانتا می تواند به جلو نگاه به بعد از ظهر در اوج کم به اواسط 80s در روز جمعه و شنبه.

برای معدود رانندگان در جاده ها صبح سه شنبه در میان coronavirus بحران دید می تواند به یک موضوع.

مه به نظر می رسد تأثیر شرایط داخل من-285 با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

“خبر خوب این است interstates هنوز هم سبک تر از نرمال” ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت: در ساعت 6 صبح ” خبر بد این است … ما باید یک تعداد انگشت شماری از حوادث در interstates با بسیاری از مردمی که در جاده ها است.”

تعداد تصادفات گزارش شده است اما باید به سرعت پاک با توجه به ترافیک مرکز. در آتلانتا یک درخت افتاده بود مسدود کردن فیربرن جاده در ملوین رانندگی در جنوب آبشار جاده ها است.

“در خارج از محیط با وجود این مه است که هنوز هم تاخیر رایگان” Arum گفت.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>