روز سه شنبه آب و هوا-ترافیک: خشک اما بسیار سرد و 24 ساعت پس از طوفان مرگبار

شرایط آب و هوایی نمی تواند بیشتر تغییر در 24 ساعت گذشته.

صبح روز دوشنبه به ارمغان آورد مرگبار طوفان و باران سنگین به شمال گرجستان و جمعه شروع کردن پاک کردن و خشک است. آن را نیز بسیار اپن, کولر, کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت.

“برای چند روز آینده هیچ طوفان در هوا” او گفت:. “پس از آن واقعا دیوانه الگوی آب و هوا است که ما در همه چیز در حال رفتن به خوب و آرام برای ما مستقیم از طریق پنج شنبه. من انتظار هر باران در سراسر شمال گرجستان فقط برخی از دمای خنک تر است.”

خدمات ملی آب و هوا تایید کرده است سه گردباد لمس کردن که قوی جبهه سرد از طریق منطقه اواخر یکشنبه شب و اوایل صبح روز دوشنبه. داده های اولیه نشان می دهد که در شمال غربی گرجستان یک EF1 گردباد آمار شهرستان واکر و دیگر EF2 آمار Murray County, که در آن هفت نفر در چهار خانه موبایل کشته شدند.

مرتبط: یک شب طوفان ترک 8 مرده خانه های تخریب شده در شمال گرجستان

آب و خدمات نیز تایید قابل توجهی EF1 گردباد پاره از طریق فلوریدا, شهرستان که در آن 34 ساله کشته شد هنگامی که یک درخت سقوط کرد و در خانه اش که او خواب است.

احتمال دیگر گردباد در جنوب شهرستان Fulton و جرارد شهرستان تایید نشده توسط آب و خدمات اما موناهان گفت: طوفان نظرسنجی در حال انجام است.

“این گردباد قوی تر و به احتمال زیاد رفتن به تایید بیش از روز بعد یا پس از سرویس ملی آب و هوا ادامه آن طوفان نظرسنجی,” او گفت:.

همانطور که برای صبح روز سه شنبه آن است که آرام در سراسر شمال گرجستان. درجه حرارت شروع در 40s و کم 50s حدود 15 تا 20 درجه پایین تر از روز قبل. آن را نمی خواهد بماند تا در تمام طول روز ، مترو آتلانتا هوا برای بازگشت به پایین 70s با بعد از ظهر.

که خیلی معمولی بعد از ظهر بالا برای این زمان از سال موناهان گفت.

“اوایل بهار روز معمولا شروع نوع خنک و آنها در پایان نوع گرم و امروز در حال رفتن به یکی از آن روزها” او گفت:.

چه مانده است از روز دوشنبه طوفان سیستم نشسته است بیش از جورجیای جنوبی و فلوریدا صبح روز سه شنبه. موناهان گفت: تمام ابر رگبار و طوفان گیر می ماند به جنوب و شمال گرجستان خواهد بود خشک و آفتابی روز سه شنبه.

زیر متوسط درجه حرارت در اواسط – به بالا 60s در هوا در روز چهارشنبه و پنج شنبه به عنوان شرایط خشک ادامه با توجه به کانال 2. روز جمعه هوا را می بیند بازگشت به میانگین دماهای پایین نزدیک 50 درجه و پیش بینی بالا 74 در آتلانتا.

باران سرخی به پیش بینی آخر هفته موناهان گفت. شنبه 30% شانس و روز یکشنبه 40% شانس را شامل چند طوفان.

“من فکر نمی کنم آن چیزی که ما فقط از طریق رفت اما وجود دارد می تواند یک چند طوفان در اطراف به پایان تعطیلات آخر هفته,” او گفت:.

ترافیک در interstates است که انتظار می رود باقی می ماند و سبک تر از نرمال شنبه با گرجستان تحت اقامت در خانه سفارش دهید. همانطور که از 6 صبح وجود دارد عمده تاخیر در مترو آتلانتا ایالتی سیستم با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

رانندگان که سرمایه گذاری روز شنبه می تواند تجربه برخی از تاخیر در سطح خیابان به عنوان طوفان پاکسازی همچنان ادامه دارد. در دکالب شهرستان وجود دارد که گزارش از یک درخت مسدود کردن نقره هیل جاده شمال Lilburn سنگ کوه جاده با توجه به ترافیک مرکز. دکالب پلیس شهرستان بودند در صحنه است.

و در Cherokee County, Garland دنباله کوه مسدود شده در راینهارت کالج پارک وی تعطیل است با توجه به قدرت خط تعمیر کار ترافیک مرکز گزارش شده است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im