روز سه شنبه آب و هوا-ترافیک: باران را تعطیل قبل از بعد از ظهر آفتابی

شیر در حال خاموش سه شنبه به شمال گرجستان مجموعه کنار باران برای چند روز.

پس از چند روز صبح دوش آسمان و آفتاب و آب و هوای گرم هستند در هوا برای بعد از ظهر با توجه به کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان. باران است که انتظار می رود برای شروع پیچ در پیچ پایین midmorning.

“این رفتن به یک تغییر بزرگ بعد از امروز از مه و کم پوشش ابر باران دیده ایم به آفتاب” موناهان گفت. “برخی از مه و خیس پیاده رو خارج وجود دارد, اما من به شما قول می دهم آن را به دست آوردن بهتر است.”

تا آن مه غلیظ است که برای ساخت یک چالش برانگیز صبح درایو. دید کاهش می یابد در سراسر شمال گرجستان, اما به خصوص در گوشه شمال غربی کشور است.

“پرتوهای کم و افزایش خود را زیر فاصله بین شما و اتومبیل در مقابل شما است که به عنوان مه میله های اطراف” موناهان گفت.

او گفت: آفتاب باید شروع به اوج طریق حدود ساعت 10 صبح و ناهار باران از بین رفته است. هنوز هم وجود دارد برخی از شانس نور, دوش, دوش گرفتن و حتی برخی از برف طریق هفته اما موناهان گفت که او انتظار ندارد هر بیشتر باران های سنگین برای بقیه ماه.

روز دوشنبه باران آورده بارندگی در مجموع به 10.55 اینچ برای ماه فوریه. پس Jan. 1 آتلانتا ثبت کرده است 18.56 اینچ از بارش باران با توجه به کانال 2.

“از تقریبا 150 Februarys ثبت در آتلانتا دوم این است که-عجیب یک رکورد” موناهان گفت.

با بارش باران در بیشتر قسمت خاموش کردن پس از روز شنبه گفت: ثبت 12.77 اینچ مجموعه در سال 1961 باید امن است.

آتلانتا رهبری برای یک پیش بینی از 67 درجه سهشنبه هنگامی که ابرها روشن است. برخی از نقاط می تواند به 70 با توجه به کانال 2.

ابرها نمی تواند برای همیشه رفته است اما. موناهان گفت: انتظار می رود برای دیدن آسمان پر کردن در یک شب.

“هیچ باران امشب اما یک جبهه سرد از طریق آمدن ما به ارمغان بیاورد برخی از ابرها,” او گفت:. “سردتر دمای فردا ما در 40s و پس از آن این فرصت را توسط چهار شنبه شب … برای برف و رگبار در شمال گرجستان کوه است.”

مترو آتلانتا می توانید از خواب بیدار به دمای انجماد شنبه در طرف دیگر جبهه با توجه به کانال 2. دیگر فرصتی برای برف در راه است جمعه شب و شنبه صبح که می تواند همچنین پایین در 30s.

حجم ساختمان و “عمل شروع به انتخاب کنید تا در interstates” به عنوان صبح روز سه شنبه درایو می شود در جریان WSB ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

تصادف در مرکز شهر اتصال مسدود کردن تمام عازم شمال خطوط 6 صبح با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز. که سقوط باید از سرعت اما Arum گفت: انتظار می رود برای انجام یک عدد به سفر زمان.

خراب کردن به یک دیوار است که مسدود کردن خطوط گذشته تیم اول دانشگاه یا دانشکده در 10 خیابان و کمک به تاخیر بزرگ ترک Midtown ترافیک مرکز گزارش شده است.

در Gwinnett County, دیگر سقوط, Ga. 316 در I-85 جنوب رمپ پتانسیل را دارد که به طور قابل توجهی آهسته سوار از لاورنسویل. هلو عبور از خط مسدود شده است با توجه به ترافیک مرکز.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im