روز سه شنبه آب و هوا-ترافیک: آفتاب به مخلوط با دوش ابرها

برای کسانی که cooped داخل به دلیل coronavirus نگرانی وجود خواهد داشت برخی از فرصت برای لذت بردن از هوای تازه روز سه شنبه.

شرایط آب و هوایی ایده آل نیست اما وجود خواهد داشت برخی آفتاب را در مخلوط با چند دوش و پوشش ابر کانال 2 اکشن اخبار هواشناس برایان موناهان گفت. تا پایان هفته همه چیز را به طور قابل توجهی بهبود یافته.

“من قصد دارم به شما برخی از روشنایی آب و هوا-عاقل بعد از این هفته” موناهان گفت. “چگونه در مورد اوج نزدیک 80 درجه و برخی از زمان برای لذت بردن از خارج از منزل ؟ البته در آن فاصله امن است.”

شمال گرجستان شروع روز در مه. دید ترین است برای حومه غربی به عنوان برخی از پایین ابرها و غبار چوب در اطراف از یک شبه با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: برخی از دوش گرفتن در شمال شرقی کوه گرجستان در حال عبور به سمت شرق و تمام خواهد شد رفته بعد از آن صبح روز سه شنبه.

“امروز بسیاری از ابرها در اطراف حداقل از طریق در مورد ناهار,” او گفت:. “وجود خواهد داشت دوش در اطراف ما می شود در 50s. و سپس ما را که جهش بزرگ بعد از حدود 1 بعد از ظهر و یا تا بعد از ظهر امروز تمام راه را تا به 70s.”

یک پیش بینی از 70 درجه در آتلانتا است 5 درجه بالاتر از دمای بالا برای این زمان از سال با توجه به کانال 2.

پس از یک دوره خشکی موناهان گفت: چند دوش خواهد شد در بعد از ظهر. احتمال باران متوسط 40 درصد است.

به طور کلی موناهان گفت: شرایط آب و هوا خواهد بود وسط جاده سهشنبه برای هر روز سنت پاتریک برنامه. رتبه بندی بعد از پنج با پنج بهترین شرایط را برای صرف زمان خارج از منزل, سه شنبه جامد سه, او گفت:.

او همچنین رتبه جمعه به عنوان یک سه با 40 درصد احتمال رگبار و طوفان و بعد از ظهر در اوج کم 70s.

“پنجشنبه هر چند وجود دارد چراغ سبز” موناهان گفت. “آن را به بزرگ در روز پنج شنبه. ابری و خواهیم بود تا در پایین 80s برای اوج است.”

روز جمعه بیشتر رگبار و احتمال رعد و برق در حال حرکت به دولت, او گفت:. برخی از کولر آب و هوا بازده برای تعطیلات آخر هفته با توجه به آخرین پیش بینی است.

شرایط ترافیک باقی می ماند و سبک تر از نرمال شنبه با مدارس بسته در سراسر گرجستان و بسیاری از کسب و کار تشویق کارکنان به کار از راه دور.

“Interstates هنوز هم در شکل بزرگ در سراسر شهر به عنوان وعده داده شده” WSB ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

آسیب و سقوط در ایالات متحده 78 بالقوه به علت خروجی تاخیر برای شهرستان دکالب رانندگان است. بقایای پراکنده در رو به مشرق خطوط در نزدیکی Brockett جاده و در دو سمت چپ خطوط مسدود شده بود در ساعت 6 صبح با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

Arum گفت: “خراب است “نه ایجاد هر گونه تاخیر ورودی از اسنلویل و من-285 نیست encumbered آن حادثه است.”

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im