ترکیه تصویب رسانه های اجتماعی قانون منتقدان می گویند خواهد سکوت مخالفت


محتوای مقاله در ادامه

حدود 90 درصد از عمده رسانه ها در ترکیه می آید تحت مالکیت دولت و یا نزدیک به دولت است.

ترکها در حال حاضر به شدت تحت کنترل در رسانه های اجتماعی و مقررات جدید به خصوص اگر کاربر داده است که آسیب پذیر خواهد شد که یک “اثر سرما” گفت: Yaman Akdeniz سایبر حقوق کارشناس و استاد در, Istanbul Bilgi University.

“این منجر به شناسایی مخالفان پیدا کردن افرادی که در پشت طنز حساب و بیشتر مردم در حال تلاش. یا مردم را متوقف خواهد کرد با استفاده از این سیستم عامل زمانی که آنها متوجه این” او گفت:. “مردم در ترکیه در حال حاضر از ترس به صحبت می کنند.”

اردوغان انتقاد کرده است رسانه های اجتماعی و گفت: افزایش از “اعمال غیر اخلاقی” حاضر شد و با توجه به عدم وجود قوانین و مقررات. خود حزب عدالت و توسعه می گوید که قانون نمی خواهد منجر به سانسور و است که هدف آن حفاظت از حقوق شخصی و داده ها.

Ozgur Ozel ارشد نماینده مجلس از مخالفان اصلی حزب ” جمهوریخواه خلق (CHP) به نام قانون “عمل انتقام.”

“شاید شما می توانید سکوت ما و مخالفان اما شما نمی توانید سکوت و جوانان گفت: قبل از این قانون به تصویب رسید در حدود 7 صبح بعد از یک شب بحث است.

ترکیه دوم شد و در سطح جهانی در توییتر مربوط به دستور دادگاه در شش ماه اول سال 2019 با توجه به شرکت و آن را به حال بیشترین تعداد از دیگر خواسته های قانونی از توییتر.

Akdeniz گفت: شرکت رسانه های اجتماعی نیاز به مطابق با هر درخواست از مقامات از جمله دسترسی به داده های کاربر و حذف محتوا که آنها در حال حاضر را قبول نمی کند.

نمایندگان Twitter, Facebook و الفبای یوتیوب نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در این قانون است.

(ویرایش توسط رابرت Birsel, Jonathan اسپایسر و آلیسون ویلیامز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net