ترکی محکومین دادگاه چهار تن از فعالان حقوق تروریسم اتهامات مرتبط با


محتوای مقاله در ادامه

سه نفر دیگر از فعالان حقوق شد و محکوم به دو سال و یک ماه در زندان است. پیتر Steudtner های ملی آلمان و علی غروی یک مرد سوئدی بودند و در میان هفت تبرئه شد.

ده نفر از متهمان بازداشت شدند در حالی که آنها با شرکت در یک کارگاه آموزشی امنیت دیجیتال در جزیره Buyukada در نزدیکی استانبول در جولای 2017.

دادستان اتهام جمع آوری شده بود در یک جلسه محرمانه به سازماندهی یک قیام و دامن زدن به هرج و مرج. این ادعا که آنها تا به حال لینک به شبکه از روحانی گولن را انکار که او درگیر شد در سال 2016 کودتا.

در مورد 80,000 مردم شده و از تجمع در پایدار سرکوب پس از کودتای شکست خورده و از 150.000 مدنی بندگان پرسنل نظامی و دیگران را رد کرد. مقامات بسته اند برخی از 180 رسانه های سازمان.

شورای اروپا و کمیسر حقوق بشر Dunja Mijatovic روز جمعه تقبیح “متعدد و سیستماتیک” علیه مدافعان حقوق بشر به عنوان یک سوء استفاده از روند قضایی.

وی تاکید کرد: مقامات ترکیه از جمله شورای قضات و دادستان ها به اذعان این وضعیت مواجه شده از جمله فعالان و اصلاح آن را به عنوان یک اولویت است. (نوشتن توسط Daren Butler; ویرایش توسط دومینیک ایوانز و کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>