شلغم بسیار حساس به زمان پارادوکس.

عبور از حیوانات طرفداران مبارزه با بیش از سفر در زمان [Comicbook] “در حالی که عبور از حیوانات: افق های جدید بازیکنان تمایل دارند ایران در عشق خود را برای این بازی اگر یک منطقه که در آن بازیکنان به شدت مخالف آن را با موضوع سفر در زمان. سفر در زمان یک عمل است که در آن بازیکنان تنظیم نینتندو تغییر ساعت داخلی به منظور پرش در زمان و به دست آوردن دسترسی به چیزهایی که آنها نباید هنوز به اینترنت دسترسی دارند. نینتندو گرفته گام برای جلوگیری از بازیکنان از دسترسی به این بازی تعطیلات در اوایل اما به نظر می رسد که کمی وجود دارد که آنها می توانید انجام دهید برای متوقف کردن زمان سفر در دسترس نباشد و این منجر به برخی از قوی اختلافات در جامعه فن به عنوان یک نتیجه است.”

• چگونه به سفر در زمان در Animal Crossing: New Horizons [ضلعی]

چگونه به سفر در زمان در سوئیچ:

• نزدیک Animal Crossing: New Horizons با فشار دادن کلید خانه را فشار دهید برجسته بازی, آیکون, فشار دادن دکمه X را فشار دهید و کلیک کردن بر روی “بستن” در جعبه گفت و گو که به نظر می رسد.
• رفتن به خود نینتندو تغییر تنظیمات سیستم (دنده آیکون در صفحه اصلی) حرکت تمام راه را به پایین و انتخاب گزینه “System.”
• انتخاب “تاریخ و زمان” و خاموش کردن تنظیمات است که می گوید: “همگام سازی ساعت از طریق اینترنت است.”
• تغییر تاریخ و یا زمان به هر آنچه شما می خواهید.
• بازگشایی این بازی تاریخ و زمان در افق های جدید مطابقت خواهد کرد هر آنچه که شما آن را مجموعه ای به در سوئیچ تنظیمات سیستم.
**مراقب باشید در مورد پرش بیش از حد بسیاری از روز در یک بار به عنوان پرش به جلو هفته در یک زمان خواهد شد و نتایج مشابه به عنوان بازی هفته در یک زمان. روستاییان خود را ممکن است حرکت می کند و علف های هرز را به حرکت در.**

• چه اتفاقی می افتد اگر شما سفر در زمان به عقب در عبور از حیوانات افق های جدید? [HITC]

“برای کسانی که در ترس از مدت زمان سفر به عقب با توجه به نگرانی که پیشرفت تمام خواهد شد از دست شما نیاز نیست نگران به عنوان عبور از حیوانات افق های جدید نیست که بی رحمانه است. سفر بازگشت به گذشته را ندارد و در نتیجه شما از دست دادن ساختمان های روستاییان و یا تبادل نظر و دستور العمل های شما به دست آورده اید از طریق حمل و نقل به آینده در موارد متعدد. داشتن زمان و سفر به آینده و گذشته در یک زن و شوهر از موارد برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد ترین مشکلات ما تا به حال فقط علف های هرز. وجود دارد گزارش بیشتر مسائل اگر شما سفر در زمان خوبی به آینده یعنی سال, بنابراین ما نمی توصیه به انجام آن است. اما اگر شما زمان سفر از چند روز یا چند هفته آینده و در حال حاضر می خواهید به سفر در زمان بازگشت به واقعیت وجود دارد هیچ چیز برای شما به ترس. در واقع مدت زمان سفر به عقب می تواند مفید باشد به عنوان وجود دارد برخی از اشکالات و ماهی است که تنها می توان در زمان های خاص و شما ممکن است مشغول در طول این دوره. بنابراین اگر چه برخی آن را در نظر فریب داد, مدت زمان سفر به جلو و عقب می تواند به شما کمک کند کار خود را در زندگی واقعی تعهدات و برنامه.”

• چرا سفر در زمان در عبور از حیوانات یک ایده بد است [ورزشی][YouTube]

“زمان پرش ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه خوب برای سرعت را در عبور از حیوانات, اما اگر شما مراقب باشید آن را می توانید پیچ تا جزیره خود را. در اینجا به همین دلیل شما نباید زمان جست و خیز. داده چه مدت آن طول می کشد برای توسعه جزیره شما, شما ممکن است وسوسه به مجموعه خود را تعویض ساعت به جلو و جست و خیز زمان را به باز کردن همه چیز با سرعت بیشتری. ما نمی توصیه می کنند که اما. جیک به عنوان توضیح می دهد که در ویدئو بالا, زمان سفر ممکن است یک کشنده راه به شهر شما و در حال اجرا است, اما شما باید مقاومت در برابر وسوسه و اجازه دهید بازی اشکار شدن به طور طبیعی.”

• Animal Crossing: افق های جدید توسعه دهندگان فکر می کنم بازی بدون نیاز به سفر در زمان را بهترین در دراز مدت [GamesRadar+]

“”از آنجا که عبور از حیوانات سری به این ساعت زمان واقعی وجود دارد کاربران که می خواهند به بازی در اواخر شب و یا که می خواهند به بازی در صبح زود” Kyogoku گفت. “با دادن آن دسته از کاربران یک گزینه به هنر و صنعت ما فکر این امر می تواند یک راه جدید برای آنها را به بازی و به دست آوردن [craftable] اقلام است.” افق های جدیدی را نیز در دسته رویدادهای فصلی مانند عید پاک به آینده الهام گرفته از اسم حیوان دست اموز روز متفاوت است; در حالی که شما هنوز هم می تواند سفر به هر زمان از سال و با به روز رسانی خود را تعویض سیستم, ساعت, حوادث خود را تنها آغاز خواهد شد هنگامی که یک به روز رسانی آنلاین می افزاید: آنها را به بازی. Kyoguku گفت: “ما نیست راه برای اجتناب از دور زمان سفر با هر وسیله ای” هر چند آن را به اثر کاهش آن تجدید نظر شود. “ما فکر می کنیم که در برخی از این بازیکنان به بازی برای یک زمان بسیار طولانی و همچنین برای بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن تجربه با دوستان و یا خانواده خود ما فکر می کنم که بازی بدون سفر احتمالا خواهد بود ایده آل راه,” Nogami اضافه شده است.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (10 نظر کل)

من حدس می زنم که بدان معنی است که هنگامی که نینتندو سرور در نهایت به پایین و یا شما فقط لازم نیست اتصال به اینترنت, شما نمی توانید تعطیلات.

من از دست این روز از بیارتباط کنسول که اگر گسسته می خواستم چیزی در این بازی بود در این بازی دیتا نداره از گرفتن بروید. هیچ یک از این “ما تصمیم می گیرید چه چیزی شما / شما واقعا خود بازی” مسائل.

به هر حال چشم پوشی از من grumpiness. من نمی باید یک سوئیچ و من حسادت از همه سرگرم کننده مردم با داشتن با عبور از حیوانات در حال حاضر! من حدس می زنم من به بازی گیمکیوب نسخه…
ارسال شده توسط signsofrain در 12:38 PM در مارس 27 [3 علاقه]

من احساس می کنم مانند زمان سفر است در تضاد به نقطه عبور حیوانات حداقل برای من اما مردم می توانند با این حال آنها می خواهند. من با بهره گیری سرعت بازی — برای من این به معنای فرار (و من همچنین از انجام هر یک از جنبه های اجتماعی آن تا کنون چون من واقعا نمی خواهید به).

نیز وجود دارد یک مقاله دیدم که “چگونه دوستان خود را بهتر در عبور از حیوانات” و من مانند … هیچ بودن “بهتر” در عبور از حیوانات. اگر شما می خواهید برای زندگی در یک چادر برای همیشه و فقط با استفاده از شل و ول ابزار کسانی که معتبر هستند را انتخاب کند. اگر شما فقط می خواهم به دنبال فسیل کل زمان که سرد است. آره وجود دارد برخی از ابزار است که مفید هستند (مانند نردبان) شما تنها پس از شما انجام برخی از چیزهایی اما زیبایی از حیوانات عبور برای من این است که شما لازم نیست برای انجام هر چیزی که شما نمی خواهید به انجام.

اگر سفر در زمان باعث می شود AC لذت بخش تر برای مردم خوب است. این امر آن را کمتر سرگرم کننده برای من بود.

(من فکر می کنم آن را تبدیل به یک رقابت عجیب و غریب, اگر چه, که, یک بار دیگر به من است در برابر روح AC, اما یک بار دیگر هر چه.)
ارسال شده توسط darksong در 12:39 PM در مارس 27 [1 علاقه]

من زمان-سفر/قلم و آن را سرگرم کننده در حالی که اما من نگران از دست رفته در فصل حوادث پس من تخریب من شهر شب گذشته آغاز شده و تازه. من قصد دارم به بازی در راه است که نینتندو قصد دارد من را به بازی و فقط رول با روز و هر انتظار و یا خرابی. آن است که یک معامله بزرگ وجود دارد مقدار زیادی برای انجام و کشف و من هم فقط با بهره گیری از سرما محیط زیست فقط زندگی می کنند که در واقعیت کمی در حالی که برای.

همچنین در این زمان من گیلاس به جای سیب و من خوشحالم.

بازی راه شما می خواهید زمان سفر/skip یا نه. این است که بسیار یک بازی در مورد انجام آنچه شما می خواهید زمانی که شما می خواهید در شرایط خود را. و من می خواهم که.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:46 PM در مارس 27 [1 علاقه]

بیش on Tumblr چیزی است که در اطراف است که مردم وجود دارد فوق العاده خنک و شاد خود را در مورد اولین درخت هلو یا هر چیز دیگری و در عین حال در توییتر AC مردم همه “آنچه شما ساخته نشده یک تریلیون زنگ و صعود کوه المپ در مقدونیه به کشتن خدایان هنوز ؟ هر چه بازنده” به نظر می رسد به یک دانه از حقیقت آن است.
ارسال شده توسط Mizu در 12:47 PM در مارس 27 [2 علاقه]
در “Jimpressions” نقد و بررسی از عبور از حیوانات جیم استرلینگ میخ من کلی را در نینتندو به عنوان سازندگان بازی. در اینجا یک نقل قول از روایت خود را از این ویدئو:

“نینتندو دوم یک نامشخص مقدار از زمان است که مختصر است اما همیشه کمی طولانی تر از آن را باید.”

نینتندو بازی ها بسیار بسیار بسیار کامل از این نینتندو ثانیه است. من درک می کنم میل به فرار از واقعیات اما infantilism از بسیاری از بازی های خود را باعث می شود درخواست تجدید نظر خود را سر خاراندن برای من. بازی های نینتندو نوسان تا کنون به اوایل دوران کودکی سطح از سرگرمی و ارائه… حتی اگر این بازی ها بیشتر با هدف در بزرگسالان است.

من می خواهم به بازی بازی های ویدئویی. من همچنین می خواهم به عنوان خوانده شده. من مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی خواهید هر کتاب من به عنوان خوانده شده به طور کامل از کورمک مک کارتی سطوح تیره و تار نیهیلیسم و خشونت و بدبختی اما این بدان معنا نیست که من برای رسیدن به یک جورج کنجکاو کتاب زمانی که من می خواهم به یک استراحت.
ارسال شده توسط SoberHighland در 12:48 PM در مارس 27

من می خواهم بگویم که اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز به بهترین در عبور از حیوانات برای تفریح شما آن اشتباه است اما واقعا تنها نقطه عبور حیوانات سرگرم کننده است. هیچ فراگیر طرح هیچ اهداف فراتر از یک چند بی معنی آنهایی که و هر چه آنهایی که شما برای خودتان تنظیم کنید. اگر احساس مثل شما در حال انجام بهتر از هر کس دیگری این است که چگونه شما می خواهید به آن لذت ببرید و سپس موفق باشید.

اما پس از آن من تو را دیدم کسی در توییتر که احساس نیاز به سرزنش هر کس با استفاده از سفر در زمان و روی تعجب فریاد زدن با صدای بلند او چگونه خواهد دریافت بیشتر لذت بردن از بازی به دلیل او را کارآمد تر. متوقف کردن آن است. نمی تواند کیر, چه کثافتی با شما اشتباه است. برو بازی خود را راه شما می خواهید به آن بازی است و نمی گه بر دیگر مردم اگر آنها آن بازی متفاوت است.
ارسال شده توسط Mr. دانشنامه در 12:50 PM در مارس 27 [4 علاقه]

بازی های نینتندو نوسان تا کنون به اوایل دوران کودکی سطح از سرگرمی و ارائه… حتی اگر این بازی ها بیشتر با هدف در بزرگسالان است.

بزرگسالان انجام خنگ کودکانه چیزهایی مانند زیبا با بهره گیری از ملودی ها و به دنبال در رنگین کمان ، ترجیح شخصی است که اولویت های شخصی, اما هنگامی که شما را به حرکت از “این است که نه برای من” برای توصیف افراد دیگر لذت بردن در بی اعتنا از نظر فضا وجود دارد اساسا بازبینی مفروضات خود را درباره آنچه در بزرگسالی باید انتظار می رود به برش از تجربه انسانی است. آن را خوب نمی مانند مسائل! اما درس باید وجود داشته باشد “بزرگسالی به این معنی نیست دوست داشتن چیزهای من نمی خواهم”.
ارسال شده توسط cortex در 1:06 PM در مارس 27 [4 علاقه]

“نینتندو دوم یک نامشخص مقدار از زمان است که مختصر است اما همیشه کمی طولانی تر از آن را باید.”

به من این احساس می کند مانند یک بیانیه از کسی بیشتر علاقه مند به مقصد (“من ضرب و شتم بازی!”) از سفر (“من با داشتن سرگرم کننده در این بازی!”). و من معنی, نگاه, سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی و تمام. به نظر من هر چند این ایده که مشکل با بازی های نینتندو است که آنها به اندازه کافی سریع ء نیمه نتواند آنچه را بسیار دوست داشتنی در مورد بسیاری از بازی های خود را.
ارسال شده توسط tocts در 1:28 PM در مارس 27 [2 علاقه]

من می خواهم صندلی ساخته شده از هلو
ارسال شده توسط poffin boffin در 1:31 PM در مارس 27 [1 علاقه]
“منتظر واقعی زمان و ساعت برای پیشبرد” یک بازی بد مکانیک به طور کلی. (و آه بنابراین سوء استفاده و هنگامی که در ترکیب با microtransactions به سرعت در ساعت به بالا). اما عبور از حیوانات نسخه از آن بسیار ملایم است. پس از روز دوم من ندارد, زمان پخش به نگه دارید تا با تمام ممکن است باز اگر من درخواستي 24 ساعته چرخه.

اما پس از آن من سعی می کنم به powergame راه من را از طریق عبور از حیوانات. این یک بازی احمقانه که در آن شما ساخت خانه عروسک و بازی پیراستن و استخراج منابع از طبیعت برای ارضای خود را اجاره-جستجوگر Tanuki ، من آن زمانی که مردمی هستند بسیار هیجان زده در مورد یک بازی که آنها می خواهند برای رفتن سریع تر و “پیروزی”, بنابراین زمان, سفر, دور, اما من لذت بردن از بازی در یک سرعت آهسته.
ارسال شده توسط Nelson در 1:35 PM در مارس 27 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im