دوازده مرده و یا از دست رفته به عنوان مهاجر در بازگشت به لیبی سرمایه -U. N. آژانس

طرابلس — حداقل پنج مهاجران کشته و هفت گم شد که گارد ساحلی بازگشت و 49 نفر دیگر به لیبی در طرابلس در روز چهارشنبه به عنوان مبارزه وجود دارد خروشان U. N. مهاجرت آژانس گفت.

مالتی کشتی تجاری نجات مهاجران از یک قایق بادی و دست آنها را به لیبی گارد ساحلی که آورده آنها را به یک پایگاه نیروی دریایی در طرابلس که در آن آنها اجازه داده شد به پیاده پس از یک تاخیر چند ساعت این سازمان بین المللی مهاجرت گفت.

شده است وجود دارد عدم اطمینان در مورد اینکه آیا مهاجران ره توسط لیبی گارد ساحلی خواهد بود قادر به حوض در طرابلس. هفته گذشته یک گروه از حدود 280 مهاجران بودند مانع از پیاده یک شبه به دلیل بمباران در بندر شهر.

“ما هیچ وضوح به این روش است که به دنبال و یا دنبال خواهد شد از هم اکنون در” IOM را در لیبی گفت در یک ایمیل.

صدها نفر از مهاجران در ادامه به تلاش برای عبور از لیبی به سمت ایتالیا هر چند ایتالیا اعلام کرده است پورت های آن نا امن در coronavirus بیماری همه گیر.

پس از یک آرامش نسبی در گذرگاه شماره در حال شروع به انتخاب کنید تا در دو ماه اول سال تنها به سقوط دوباره در ماه مارس ایتالیا آمار بود coronavirus.

گروهی که متحرك در روز چهارشنبه بودند از اریتره و سودان ملیت و شامل هشت زن و سه فرزند. آنها گرفته شد به یکی از چندین بازداشتگاه نظامی صهیونیست در IOM گفت.

مبارزه در اطراف طرابلس تشدید کرده است در هفته های اخیر بین نیروهای متفقین به لیبی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و کسانی که برای مبارزه با غرب مبتنی بر فرمانده خلیفه Haftar که حمله به تصرف خود در لیبی سرمایه بیش از یک سال پیش.

سنگین بمباران شنیده میشد در نزدیکی مرکز این شهرستان در روز چهارشنبه. (گزارش شده توسط طرابلس دفتر ویرایش توسط Aidan لوئیس و اعطای McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im