دوقلوها آمار 3 HRs ، ضرب و شتم کاردینال ها در بازکننده DH


محتوای مقاله

جاش دونالدسون smacked هومر سه اجرا به قدرت بازدید از دوقلوهای مینه سوتا گذشته سنت لوئیس کاردینالز 7-3 در روز سه شنبه در نیمه اول دو سر اینترلیگ.

میگل سانو به یک هومر دو دویی ضربه زد و نلسون کروز در حالی که دوقلوها (۲۷-۱۷) برای هفتمین بار در هشت بازی آخر خود برنده شدند، به یک شوت انفرادی برخورد کرد. آن ها سومین بازی مستقیم خود را در برابر کاردینال ها (۱۷-۱۷) به دست آورد.

برنده پارچ خوزه Berrios (4-3) اجازه سه اجرا می شود در چهار بازدید در پنج نوبت. از دست دادن پارچ کارلوس مارتینز (0-2) اجازه چهار اجرا می شود در هفت بازدید در 3 نوبت 2/3 در اولین outing خود را از بهبود از COVID-19.

مارتینز در بازی قبلی خود، در ۲۸ ژوئیه به دوقلوها اجازه داد تا در ۳ نوبت ۲/۳ شش دوش به ثمر برسونند.

Willians Astudillo صف یک تک آهنگ به سمت چپ در چرخش سوم و مسابقه به سوم در لوئیس Arraez ضربه و اجرا تک آهنگ تا وسط. که صحنه را برای دونالدسون، که لنگ زمین شکستن بیش از دیوار سمت چپ میدان برای قرار دادن دوقلوها تا 3-0.

کروز که پس از از دست دادن دو بازی با ران درد به ترکیب برگشته بود، یک پیاده روی دو بر یک کشید و در دوبل ادی روزاریو به دیوار در میدان راست مرکز به سوم نقل مکان کرد.

اما مارتينز سانو رو گرفت تا به يه زمين ي پايان ي چرخشي ضربه بزنه

استودیلو در راند چهارم به یک دو بر یک دو برابر سنتر فیلدر هریسون بادر ضربه زد و در تک آهنگ آرارز به راست فیلد گل زنی کرد تا آن را ۴ بر ۰ کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im