محتوای مقاله ادامه یافت

ماروین گونزالس و ویلیانز استودیلو در حالی که در دومی یک سربی ۳ بر ۰ می ساختند به عقب رفتند، بوکستون یک شوت دو دویی در چهارم اضافه کرد و ادی روزاریو و میگل سانو در هشتمین تسکین دهنده نیک ویتگرن به عقب رفتند تا آن را ۸-۴ کنند.

این دهمین اجرای خانگی فصل برای روزاریو بود که اشاره کرد که این تیم پس از شکستن رکورد تک فصل لیگ بزرگ برای هومرها با ۳۰۷ در سال ۲۰۱۹ فقط می تواند گرم شود، به جوخه بمبا ملقب شد.

روزاریو به او گفت: «اگر به یک فصل ۱۶۲ بازی فکر کنید، در حال حاضر، اساساً جایی است که احتمالاً در دو سه ماه اول فصل عادی، مانند ۱۰۰ به علاوه در خفاش ها، خواهیم twincities.com.»

“این زمانی است که همه شروع به گرم شدن برای فصل به طور منظم، برای 162. بدیهی است که ما در وسط این فصل کوتاه شده همه گیر هستیم، بنابراین در حال حاضر زمانی است که همه در فصل عادی شروع به گرم شدن می کنند، بنابراین من فکر می کنم همه با هم کلیک می کنند.”

سرپرست کلیولند سندی آلومار جونیور امیدوار است چیزی به منطق روزاریو وجود داشته باشد.

سرخ پوستان توهین آمیز به چالش کشیده، که بدون ضربه برای 8 نوبت 1/3 توسط کانزاس سیتی تازه کار برادی سینگر در روز پنجشنبه و موفق به بشقاب فقط دو اجرا می شود بیش از یک دهانه سه بازی، چهار اجرا در روز شنبه به ثمر رساند اما هنوز هم برای پنجمین بار مستقیم از دست داده است.

سوم بیسمن خوزه رامیرز که گرفتار شست چپ درد شده است، در بازی های پشت به عقب به خانه برگشته است.

آلومار در این مورد گفت: «امشب گام های توهین Cleveland.com.» “ما جنگیدیم، به عمق شمارش رفتیم، با چند تا زمین جنگیدیم. ما چهار تا راند به ثمر رسانديم . این یک گام در مسیر درست است. ما باید به هل دادن ادامه دهیم.»

کلیولند به تریستون مک کنزی راست دست ۲۳ ساله (۲-۰، ۲٫۵۷ ERA) روی خواهد آورد تا فینال روز یکشنبه را آغاز کند. مک کنزی ۶-۵، ۱۶۵ پوندی پنجمین شروع حرفه ای خود و برای اولین بار در برابر دوقلوها انجام خواهد داد.

مک کنزی می آید در هیچ تصمیمی در باخت 8-6 به کانزاس سیتی در روز سه شنبه هنگامی که او اجازه داد سه بازدید، از جمله هومر سه اجرا به ویت مریفیلد، و سه اجرا می شود بیش از پنج نوبت در حالی که ضربه زدن به هفت.

برای فصل، مک کنزی اجازه داده است فقط 11 بازدید، پنج پیاده روی و شش اجرا می شود به دست آورده بیش از 21 نوبت، در حالی که قابل توجه کردن 26.

–رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im