دو Dacula کودکان حمله روباه هار

دو کودک در Dacula بودند مورد حمله یک روباه هار شنبه.

Gwinnett رفاه حیوانات و اجرای دستگیر روباه همان روز. اما آن بخش است که همراه با شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال ارائه مشاوره به ساکنان به استفاده از احتیاط و اجتناب از حیوانات رفتار در راه های غیر معمول.

کودکان شد حمله روباه در Dolostone راه/Austin عبور از منطقه در Dacula. حیوانات آزمایش مثبت هاری در روز پنج شنبه.

این بیماری می تواند گسترش به مردم و حیوانات خانگی از طریق گزش و خش. این شهرستان خواست صاحبان حیوان خانگی برای اطمینان از حیوانات خود را در حال حاضر در خود هاری واکسیناسیون. با توجه به انجمن ملی بهداشت دولت دامپزشکان ، unvaccinated سگ و گربه در معرض یک حیوان هار باید به شدت قرنطینه به مدت چهار ماه و واکسن یک ماه قبل منتشر شده در این شهرستان گفت.

درمان هاری در انسان است که تقریبا همیشه کشنده است. علائم اولیه بیماری هاری در افراد شامل تب و سردرد و ضعف عمومی و یا ناراحتی.

هر کسی که فکر می کند آنها شده اند در معرض هاری باید بلافاصله به دنبال مراقبت های پزشکی و سپس تماس با Gwinnett County وزارت بهداشت در 770-339-4260 و از آنها بخواهید برای اپیدمیولوژی در تماس است. به گزارش حیوانات و باید آن را برداشت تا تماس Gwinnett County رفاه حیوانات و اجرای نیش در 770-339-3200 ext. 5576; ساعت پس از تماس 770-513-5700.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>