دو دهه از عجیب و غریب ضربان از ادم خرف و بی هوش به علاوه بیشتر lofi hiphop

در ورید از بسیار محبوب lofi hip hop radio – ضربه به آرامش/تحصیل به انگلستان کانال 4 ارائه می دهد lofi hip hop radio – ضربه به خود منزوی به بیش از یک حلقه از Richard Ayoade از آن جمعیت است. می خواهید به صرف این خود انزوا زمان رسیدن به می دانم که خاص یک هنرمند هیپ هاپ و موسیقی ؟ اتمام ادم خرف و بی هوش تونی سیمون از نیویورک که ضربه از سال 94 و آغاز collabing با ازوپ سنگ در حدود سال 1998 (یوتیوب مصاحبه x2). امضا به نینجا لحن (که [نامربوط] محیط livestream) برای چهار نفر از پنج آلبوم (Discogs) از آن پس او منتشر شد موسیقی خود را در یک زن و شوهر برچسبهای مختلف به علاوه از طریق Bandcamp پوشا این دوره از حفر جعبه به دیجیتال اکتشافات (مصاحبه با این وحشی زیبایی). انتخاب آلبومها شرح زیر است …

یکی از اولین ادم خرف و بی هوش ضرب و شتم برای ازوپ سنگ: پلاستیک سرباز از aesop’s 1997 موسیقی برای کرم های خاکی. و حدود چهار سال بعد: ازوپ راک “روز روشن” از کار روز (Discogs). او نیز ضربه برای Murs (مبارک Pillz ft. ازوپ سنگ) غیر منطقی (Killing Time ft. ازوپ راک) و حزب سرگرم کننده اکشن کمیته (Back N Da Daiz).

ادم خرف و بی هوش اول, انفرادی آزاد شد ادم خرف و بی هوش را شکست بیت (Bandcamp) مجموعه ای از بیت های ساخته شده به طور خاص برای DJ و Mc را در اصل بر احساسات بیش از حد پرونده ها در سال 2001 (Discogs).

سه سال بعد او منتشر شد موسیقی توسط Cavelight (یوتیوب رسمی پخش صوتی) در نینجا لحن (Discogs) با ویدئوها برای Insomniac بازی های المپیک و یکشنبه Séance. جان بوش AMG بررسی تشبیه صدا برای تخته کانادا و اوایل instrumental trip-hop. او به سرعت به دنبال این آلبوم با مرکز شهر علم (YT رسمی پخش صوتی) سال بعد (Discogs). Jason خمره سپتامبر آغاز بررسی تشبیه آن به DJ سایه و Daedelus دو دیگر قابل توجه instrumental beatmakers.

عمو تونی کتاب رنگ آمیزی (Bandcamp) بود self-منتشر شده در سال 2007 توزیع شده توسط نینجا لحن (اگر درست به خاطر دارم) و یک نشاط بخشی مسیر انحرافی از قبل خود دو آلبوم (Noel Dix, روی تعجب فریاد زدن.ca نقد و بررسی). اما که مسیر کوتاه بود.

دو سال بعد پشت نینجا لحن موسیقی صحنه (YT لیست پخش) “آیا چیزی است که شما را به باز کردن از پیچ, این چیزی است که شما را به ضربه و ذهن اعتصاب ترس به قلب مردم است. موسیقی صحنه برای تلفن های موبایل مانند هیپ هاپ, موسیقی متن فیلم به آخرالزمان است.” (تد Maider نتیجه صدا) عنوان آهنگ trippy تصویری است که هنوز هم ادم خرف و بی هوش است بیشترین بازدید فیلم/ آهنگ با تشکر از Anthony F. Schepperd این انیمیشن با دست کشیده. دسترسی عمومی تلویزیون-الهام ترجمه پس از نیمه شب (YT لیست پخش) بیشتر از خود بی کلام هیپ هاپ با سودا پرنیان (پاتریک تیلور رپ بررسی) نمونه psych جاز و رپ آهنگ را به چیزی جدید و فوق العاده. که آلبوم شد پایان آهنگ های نینجا خود را.

2013, 2014, 2016 و 2017 او منتشر شد آلبوم با خواننده های رپ: دور آب نبات (Bandcamp) با بیلی جنگل ضبط خورشید (Bandcamp) با غیر منطقی, Justplaywitit (Discogs; “SumOfItsParts” در ساوندکلاود و موزیک ویدیو روز, YT) و نگه داشتن بازی می’ (Bandcamp) با Marq Spekt سپس با بیلی جنگل در شناخته شده Unknows (صوتی و ابزاری در Bandcamp).

ادم خرف و بی هوش نیز خود منتشر شد آلبوم دوم خود را 8th آلبوم بیش از همه در 2014. زنگ ها و سوت (Bandcamp) یکی دیگر از خوب دال از بد بو, جاز مانند, التقاطی بوم-bap (علی ون هوتن, The Untz). در سال 2017 او اجازه دهید شل تشییع جنازه بالن, “التقاطی ابزار دقیق, چاق, قدیمی, درام, بد بو, سازهای کوبه ای و مودی معابر مصنوعی. در زمان های غم انگیز احساسی, اکتشاف, اما به نوعی حفظ دلی نور از طریق.” (دیوید پک پایین آوردن گروه).

در 2018, ادم خرف و بی هوش شد اجازه دهید شل در لندن د ولف کتابخانه موسیقی موزیک بایگانی و تولید هنر نمونه (Bandcamp). در کلمات خود او “این معمولی نیست ادم خرف و بی هوش آهنگ. آنها بیشتر و متمرکز با هدف استفاده در تلویزیون و فیلم است.”

یکی نیست به ماندن هنوز هم برای ادم خرف و بی هوش همکاری با طیف وسیعی از خواننده های رپ در رایگان Sweatpants (Bandcamp), “, به عقب گذاشته, سرد کردن ضربه و صداهای او در خدمت به خود دارای اطناب اصحاب” (کریستوفر مایکل کوره Sneddon این Headscratcher). (اگر آن را بیش از حد دارای اطناب برای شما می تونی نیز instrumental آلبوم در Bandcamp.) این آلبوم شد و چند سال در ساخت و چیزی که او می خواست به انجام پس قبل از او منتشر شد اولین کلام, تک آلبوم (شور ویس مصاحبه. او خود را منتشر 9th, آلبوم انفرادی خود در پایان 2019, حمام حباب (Bandcamp). در عصر “سرد بیت” لیست پخش در یوتیوب ادم خرف و بی هوش در ادامه به ایستادگی کردن (Eric Mellor, طیف فرهنگ).

جایزه یوتیوب لیست پخش از ادم خرف و بی هوش خود: 35 ریمیکس. جایزه ریمیکس: Hangar 18: جوش شیرین (ریمیکس)

و از آنجا که هر کس انجام کار از خانه تونی آپلود کرده است حدود یک ساعت در هر روز برای هفته گذشته تحت عنوان ادم خرف و بی هوش را قرنطینه بیت: حیوان اردوگاه Clique, 7th Heaven, داگ Flutie و آخرین از اوایل امشب: سبیل سوار — ضرب و شتم ساخته شده زندگی می کنند در Instagram کپی شده و سپس به یوتیوب.

ارسال شده توسط گه نور دزد (3 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

دیرین ادم خرف و بی هوش فن این است که من جم.
ارسال شده توسط نماینده ویژه دیل کوپر در 9:40 PM در مارس 28
من برای اولین بار او را دیدم باز با Diplo برای Amon Tobin در سال 2001 (من فکر می کنم) و من رو از زمان. من او را زنده چند بار و در سال گذشته من او را دیدم تور با Yppah و اسلحه و تراورس جایی که من برداشت خود را دوست داشتنی سه راه remix EP زاهد گوشه نشین پادشاهی: ریمیکس رکورد (Bandcamp).
ارسال شده توسط گه نور دزد در 9:46 PM در مارس 28
این ویدئو trippy برای “موسیقی” قبلا در جایی که دقت ناظر ممکن است متوجه FLT به ما همه یک تیزر از این پست.
ارسال شده توسط namewithoutwords در 9:54 PM در مارس 28 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>