دو ماه پس از بازگشایی گرجستان اقتصاد استوار هنوز لرزان مصرف کننده

برای بیش از یک ماه ارین آزادتر و مانند بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک idled کارکنان خود و تعطیل کردن دو مو و زیبایی مغازه ها برای زنان بخشی از گرجستان تلاش به سرعت گسترش coronavirus.

پس از آن ممکن است آمد بسیاری از محدودیت ها برداشته شد و Blo ضربه خشک بار رفت و از صفر کارکنان به تقریبا کامل نیروی انسانی با بیش از 20. اما پس از آن فقط با قطره ای از مشتریان او به کردند اما ده.

جریان افزایش یافته است به طوری که او ممکن است اضافه کردن یک زن و شوهر بیشتر اما کسب و کار است که هیچ جا در نزدیکی قبل از همه گیر طبیعی است که بسیاری از زنان به دنبال به چرم گاومیش تا مو و ناخن و یا آرایش.

“این توپ های برفی” آزادتر گفت. “اگر شما تاریخ نمی رفتن به میله ندارد و حوادث مانند مراسم عروسی و حافظه های فوق اصلا به کار شما نمی نیاز به موهای خود را انجام داده است.”

آن است که در بسیاری از داستان گرجستان اقتصاد است. دو ماه پس از دولت را پناهگاه در محل به پایان رسید آسیب باقی می ماند و نگرانی در مورد ویروس نگه می دارد بسیاری از مردم از زندگی در راه آنها بود. و این تنها باعث می شود آن را سخت تر برای بسیاری از کسب و کار به بهبود می یابند.

در حالی که داده های کسب و کار نشان داد اقتصاد دولت rebounding به طور پیوسته در ماه مه و اوایل ماه ژوئن پیشرفت به نظر می رسد که کاهش یافته است. Coronavirus موارد به رسید دوباره در هفته های اخیر در سراسر ایالات متحده از جمله گرجستان و تهدید بیشتر به غرفه بهبود اقتصادی یا فشار آن را به عقب.

در ارتفاع از خاموش شدن 89 درصد از مترو آتلانتا سلامت و زیبایی, کسب و کار بسته شد با توجه به Womply یک کسب و کار پلت فرم نرم افزار است که آهنگ های صرف. همانطور که از اواخر ماه ژوئن تنها 17 درصد بسته شد اما بهبود وارد کردن در چند هفته گذشته.

هزینه های مصرف کننده در گرجستان شده بود رو به افزایش به طور پیوسته بین اواسط آوریل و ژوئن تنها به فلات هنوز 8.2 درصد زیر ژانویه آن سطح با توجه به فرصت ردیاب گردآوری شده توسط محققان دانشگاه هاروارد است.

هزینه های گرجستان, کسب و کار نیز فقط 1.5% در ماه ژوئن با توجه به Cortera که جمع آوری داده ها در شرکت هزینه. یکی دیگر از نشانه های پریشانی: شرکت پرداخت شد 38 درصد از صورتحساب خود را دیر است.

بسیاری از شرکت ها در حال درد و رنج whiplash پس از ورود به بحران تاریخی با شتاب. اقتصاد ایالات متحده بود که در میان یک دهه گسترش و گرجستان نرخ بیکاری در یک رکورد کم است.

رایت بوت کمپ میزد گشاد گشاد راه رفتن خود را به عنوان همه گیر آمار گفت: McKenna Meyers, co-owner با شوهرش از باشگاه در الفرتا و جورجیا. “ما تا به حال فقط سه نفر از ما بالاترین درآمد ماه.”

آنها سعی در جبران با ارائه کلاس های مجازی و livestreamed کلاس و بازگشایی با دقت پروتکل های فاصله و استفاده از تجهیزات و هنوز هم از دست داد 20 درصد از اعضای خود را.

آنها پس از افزودن مشتریان جدید را استخدام کرده اند که عمدتا به از باشگاه تناسب اندام که نمی بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی. بنابراین در حالی که سوختگی ممکن است دوره نقاهت بعد کلی بخش است که بسیار کوچکتر از آن بود.

با توجه به دانشگاه هاروارد فرصت ردیاب هزینه های گرجستان در, سرگرمی و تفریح در ماه ژوئن بود که نیمی از آنچه در آن بود در ماه ژانویه است.

از خاموش شدن ناگهانی باعث شده صدها نفر از هزاران نفر از اخراج اما حتی با بلند کردن اجسام از بسیاری از محدودیت های اعمال شده در مارس دولت ادامه داد: به دیدن بی سابقه ای کاهش شغل. گرجستان در وزارت کار پردازش 117,885 جدید تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به ژوئن 27. در مورد 655,000 گرجی بیش از یک در هشت کارگران از دریافت مزایای بیکاری.

برخی از شرکت های بزرگ رونق از جمله مواد غذایی زنجیره ای خرده فروشان بزرگ جعبه و آمازون است.

آتلانتا-بر اساس Home Depot در تلاش است برای پر کردن 580 پوزیشن های باز در گرجستان عمدتا در فروشگاه و یا در توزیع و انبار مراکز گفت: سخنگوی مارگارت اسمیت. “که کمی بالاتر از حد نرمال برای ما در این زمان از سال است.”

اما دیگر شرکت های بزرگ را صدمه دیده اند به شدت با این بیماری همه گیر.

با سفر هوایی پایین حدود 80 درصد آتلانتا مبتنی بر خطوط هوایی دلتا به تازگی هشدار داد بیش از 500 خلبانان ممکن است furloughs و اوایل بازنشستگی. Mariott گذاشته است خاموش صدها نفر از کارکنان در مترو آتلانتا. این تعطیلی از مدارس منطقه باعث اخراج در Aramark ارائه شده است که آنها را با مواد غذایی است.

این بخش سخت ترین ضربه از خاموش شدن ناگهانی شد مهمان نوازی و مراقبت های بهداشتی – با هم حسابداری برای بیش از 1 میلیون مدعیان در گرجستان از اواسط ماه مارس.

هر بهبودی بستگی به نگرش مصرف کنندگان است. هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا بیش از دو سوم از اقتصاد ایالات متحده.

زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ به پایان رسید پناهگاه در محل سفارش و برداشته بیشترین محدودیت در کسب و کار وجود دارد و حداقل امیدوارم که coronavirus تا به حال به اوج خود رسید. اما گرجستان موارد گزارش شده افزایش یافته است و در شش هفت هفته رکورد رسیدن در روزهای اخیر.

بسیاری از مصرف کنندگان هنوز هم تمایلی به ورود جمعیت – که بدان معنی است که درآمد کمتر برای رستوران ها و فروشگاه ها و سالن. بسیاری از کسب و کار نیست و برگزاری رویدادهای بزرگ است که لطمه می زند و هتل ها و مراکز کنفرانس. بسیاری از کارکنان از خانه کار می کنند — که به معنی آنها را برای ناهار یا فروشگاه در می شکند.

وقتی خاموش شدن ناگهانی ضربه اسلاتر مهمان نوازی furloughed 150 ساعتی کارکنان آن را به عنوان بسته خود را, رستوران, بازی منطقه گلف مینیاتور بار و رویداد های فضایی بر روی سقف پنک شهرستان بازار است. همه کارگران به ارمغان آورد در اوایل ممکن است به عنوان آنها بازگشایی شد گفت: مالک مندی اسلاتر.

اما وجود ندارد به عنوان مقدار کار به عنوان قبل از. عملا هیچ رویداد بزرگ در حال انجام در حالی که بقیه از عملیات در حال اجرا در یک کمی بهتر از نیمه عادی درآمد اسلاتر گفت. “شما شکستن حتی در حالی که برای. و یا سعی کنید به.”

در بهداشت و درمان, بسیاری از کارگران furloughed به عنوان غیر-virus فعالیت – چک آپ دندان, شستشو اعمال جراحی الکتیو – متوقف شد. در حال حاضر بسیاری شده اند به نام به دفاتر خود را به جایی که آنها پیدا کردن اضافی و روش و بیماران کمتر از قبل.

“خاموش کردن این کسب و کار برای دو ماه بود که به من گفتن من نمی توانستم خانواده من” گفت: هیو کتان که تا به حال یک تمرین دندانپزشکی در سندی سپرینگس از سال 1996. او شش نفر از کارکنان در حال حاضر همه کار البته با پروتکل که شامل ماسک ، روپوش و ماشین آلات برای تمیز کردن هوا.

او نه به عنوان مشغول به عنوان او استفاده می شود. “ما نه کاملا هنوز وجود دارد. من فکر می کنم مردم هنوز در تلاش برای مرتب کردن مسائل برای خود.”

هزینه های سلامت در گرجستان هنوز 12 درصد در مقایسه با ژانویه با توجه به دانشگاه هاروارد فرصت ردیاب.

در تولید و کمبود قطعات و anti-virus اقدامات اجباری بسیاری از بسته شدن. از اواسط ماه مارس بیش از 210,000 تولید کارگران را برای ثبت نرخ بیکاری در گرجستان است. هزینه های سازندگان مواد شیمیایی و ماشین آلات و محصولات فلزی در حال اجرا است 20 ٪ یا بیشتر زیر یک سال پیش با توجه به Cortera.

هنوز کارخانه های ساخت در و تقاضا محصولات مانند گرجستان-اقیانوس آرام در محصولات کاغذی و بسیاری از مواد غذایی سازان – زد در شیب کامل. و در حال حاضر تولید در دیگران افزایش یافته است گفت: شریل لاپلاس مستقر در آتلانتا ارشد منابع انسانی متخصص برای nikki young, که کمک می کند تا شرکت های خود را با منابع انسانی.

عدم اطمینان در مورد این دوره از ویروس به معنی عدم اطمینان در مورد کسب و کار قرار می دهد که حق بیمه در انعطاف پذیری و همچنین به احتمال زیاد به معنی بازیابی نخواهد بود و حتی ثابت, او گفت:. “این سخت است زمین, زمین های نا معلوم. و ما نوع رفتن در یک خط دندانه دار.”

برای برخی از شرکت های این بیماری همه گیر به معنای نه تعطیل و نه تغییر در برنامه های.

Alpharetta مبتنی بر Milletech می نویسد نرم افزار اتصال و مدیریت کسب و کار شرکت از طریق اینترنت. این شرکت دارای 22 کارگران در اینجا و 140 در هند, اما برای برخی از زمان برنامه ریزی شده است به تمرکز کارکنان آن گفت: ناصر Mujawar رئیس اجرایی است.

Milletech قصد دارد به همکاری با گرجستان سیستم دانشگاه و تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها برای آموزش مهندسین, او گفت:. که به معنی آوردن بسیاری از کسانی که شغل به اینجا در این سال — و “همه آنها در نهایت.”

طبیعی بوسیله اسباب گردنده در اقتصاد همچنان ادامه دارد – مردم در داخل و خارج از شغل – البته در مراتب شدت بزرگ.

جدید کسب و کار هنوز در حال ایجاد شده است. در میان آنها دو آتلانتا-بر اساس کارآفرینان شده plunked پایین حدود 150.000 دلار هر در هفته های اخیر شروع به شرکت ها: یکی, a high-end محله-تبلیغات هدفمند شرکت دیگر یک محیط زیست متمرکز تمیز کردن خدمات.

“من بسیار شلوغ است” گفت: Leslie Kuban, یک آتلانتا-بر اساس حق رای دادن مشاور که مهندسی آن می پردازد.

کسب و کار کوچک حساب برای نزدیک به نیمی از مشاغل در گرجستان است.

هنوز مصرف کننده نهایی می گویند.

موج اخراج متزلزل شده توانایی بسیاری از دستمزد پایین و فرفره کارگران به صرف گفت آدم Roseman مدیر اجرایی مستقر در آتلانتا ثابت فراهم می کند که نرم افزار برای کمک به مدیریت امور مالی.

بسیاری از ثابت تقریبا 150,000 کاربران در گرجستان دریافت فدرال کمک های همه گیر از جمله 600 دلار در هفته دستمزد برای کارگران بیکار. “تقریبا یک ربع در حال حاضر به طور کامل متکی بر (آن)” Roseman گفت. “تقریبا سه ماهه دیگری را دیده اند درآمد خود را به صفر است.”

آیا به عنوان سوار-نقطه رانندگان پیشخدمت و یا سبک مو, سرویس کارگران را تشکیل می دهند بسیاری از گرجستان نیروی کار. اما 600 دلار افزایش مزایای بیکاری است به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. اگر بیشتر کمک نیست در راه است که می تواند ارسال منابع مالی از صدها نفر از هزاران نفر از گرجستان و هزینه های مصرف کننده — به یک تجدید سقوط هستند.

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر مجبور به محدود کردن کسب و کار خود را با اجتماعی فاصله و موانع است. در عین حال حتی بدتر است و این ترس وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی مشتریان حتی اگر این محدودیت ها برداشته گفت: ارین آزادتر و مو و زیبایی کارآفرین.

“آن خواهد بود دشوار است اگر نه یک واکسن با نیاز به بازسازی اعتماد مشتریان” او گفت:. “آن است که پایدار نیست. نه در حال حاضر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de