دو نفر متصل به Fort Benning تست مثبت برای coronavirus

دو نفر که به دنبال مراقبت های پزشکی در Fort Benning بیمارستان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بسیار مسری بیماری ناشی از کوروناویروس مقامات نظامی تایید این آخر هفته.

اخبار مثبت از نتایج آزمون می آید به عنوان پایگاه های نظامی در سراسر گرجستان در حال تقلا برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus میان آمریکا و اعضای شهروندان و خانواده خود را.

واقع در نزدیکی کلمبوس, Fort Benning نیست شناسایی هر کدام از این دو بيمار با استناد به بهداشت فدرال قوانین حریم خصوصی.

اما یکی به دنبال کمک در مارتین ارتش بیمارستان جامعه به صورت یک “بیماری زمینهای” و قرار داده شد در بخش مراقبت های ویژه وجود دارد قبل از انتقال به بیمارستان سنت فرانسیس. پس از بیمار آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مردم ارائه شده است که بیمار با مراقبت های پزشکی در مارتین قرار داده شد در “قرنطینه اجباری.”

“من رهبری تیم و من متعهد به ادامه ایمنی Fort Benning و جامعه محلی” مارتین فرمانده سرهنگ ملیسا هافمن در بیانیه ای گفت در بیمارستان Facebook صفحه: شنبه. “ما به طور فعال درگیر و نظارت COVID-19 ادامه خواهد داد و هماهنگی با پست رهبری نظامی و غیرنظامی مراقبت های بهداشتی سازمان برای کاهش اثرات این ویروس است.”

همچنین روز شنبه, Fort Benning اعلام کرد “اعضای خانواده” متصل به پست نظامی آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از سفر خارج از کشور و بازگشت به گرجستان در اوایل ماه مارس. بیمار بازدید مارتین برای کمک به COVID-19 علائم و دریافت شده توسط اتاق اورژانس بیمارستان کارکنان از طریق یک “غربالگری ورودی.” مارتین تایید بیمار مثبت COVID-19 نتایج آزمون شنبه.

از مارس 12 بیمار خود “قرنطینه” در خانه که واقع در پست نظامی Fort Benning گفت.

نظامی است که محدود کردن دسترسی به Fort Benning و در نظر گرفتن درجه حرارت از مردم ورود برای آموزش درخواست آنها را مورد سفر به خارج از کشور و پتانسیل مواجهه با افراد آلوده. Fort Benning نیز تاسیس یک منطقه برای افرادی که نیاز به اجباری 14-بعد مشاهده است.

بیشتر مسافران کشتی کروز ترک Dobbins سربازان در جای دیگر نظارت

“مانور مرکز تعالی و Fort Benning خواهد شد اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از جامعه ما به بهترین توانایی ما” گفت: مسلح ، ژنرال گری بریتو نظامی نصب و راه اندازی را به فرماندهی کل.

“ما تصمیم گیری مبتنی بر حقایق و تجزیه و تحلیل به عنوان وضعیت همچنان به تغییر. ما ادامه خواهد داد به کار با شرکای محلی برای اطمینان از ما همه چیز را ما می توانیم برای کاهش اثرات COVID-19 ما زور خانواده های ما و جوامع ما است.”

همانطور که از شنبه وجود دارد 555 تایید موارد COVID-19 در گرجستان از جمله دو در Muscogee شهرستان که در آن Fort Benning واقع شده است و با توجه به گرجستان وزارت بهداشت. بیست نفر در گرجستان درگذشت از این بیماری است.

در چهارشنبه Robins پایگاه نیروی هوایی تایید کرد و نه مردم وجود دارد که به تازگی از سفر خارج از کشور بودند به کارگردانی “ماندن در خانه و یا دیگر مناسب اقامتگاه هماهنگ با رهبری خود را برای 14 روز تمرین های اجتماعی فاصله و رفتار خود نظارت.”

روز قبل از سخنگوی در فورت استوارت-شکارچی ارتش در نزدیکی فرودگاه گرجستان ساحل گفت: حدود 25 در ایالات متحده و اعضای گروه ارتش غیرنظامیان بودند “تحت احتیاطی 14 روز مشاهده و نظارت بر دوره در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل.”

“اکثر کسانی که پرسنل آمد به فورت استوارت-شکارچی ارتش فرودگاه از خارج از کشور مکان و در هر دو در و خارج از پست مکان داد.” سرهنگ پاتریک Husted سخنگوی 3rd پیاده نظام تقسیم است که در فورت استوارت.

چهار سرباز از فورت گوردون در منطقه آگوستا تکمیل دو هفته قرنطینه این ماه پس از بازگشت از کره جنوبی گفت: Buz Yarnell, یک سخنگوی نظامی نصب و راه اندازی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>