دو نوجوان 15 و 17 متهم به جرم ولگردی و قانونی شکنی در جنوب Fulton

چند southside سازمان های اجرای قانون همکاری در این هفته به دستگیری دو نوجوان متهم به طولانی جرم ولگردی و قانونی شکنی.

15 ساله و 17 ساله Martavious قهوه ای دستگیر شدند در کالج پارک پس از گره خورده است به نزدیک به دو دوجین جنایات جنوبی Fulton پلیس گفت: در Facebook post.

جنایاتی که صورت گرفت در جنوب Fulton را در حوزه قضایی شامل سرقت و فرار پلیس و جنایی خیابان باند مشارکت, مقامات گفت. نوجوان سن منتشر شد چرا که او در حال شارژ را به عنوان جزئی.

روز سه شنبه دو تن از آنان بنا به گزارش ها در داخل یک خودرو به سرقت رفته در Godby جاده زمانی که آنها مواجه کالج پارک پلیس با توجه به پست. این دو اتهام زد به نزدیکی یک آپارتمان قبل از دستگیر شدن توسط ماموران و Clayton County نمایندگان.

“این دو مظنون درگیر شده اند و یکی بیش از حد بسیاری از جرایم در این شهرستان از جنوب Fulton به عنوان به خوبی به عنوان در سراسر مترو آتلانتا — شهرهای ما امن تر خواهد بود امشب” جنوب Fulton پلیس سرهنگ Jubal راجرز گفت: در پست.

اطلاعات بیشتر در مورد بازداشت خود نبودند فورا در دسترس است. همانطور که از عصر روز چهارشنبه قهوه ای نام نشان نمی دهد تا به عنوان یک زمان اهل بیت در هر Fulton County یا Clayton County زندان.

AJC.com رسیده به جنوب Fulton پلیس برای اطلاعات بیشتر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de