U. N. رئیس: کشتار نیروهای ترکیه یکی از نگران کننده ترین لحظه از سوریه, جنگ

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه در توصیف یک تشدید درگیری در شمال غربی سوریه که به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه به عنوان “یکی از نگران کننده ترین لحظات” از نه سال جنگ و برقراری فوری آتش بس.

سازمان ملل و شورای امنیت است که با توجه به بعد ملاقات روز جمعه پس از 33 سرباز ترک کشته شدند با حمایت دولت سوریه نیروهای نظامی در مرگبارترین حمله رنج می برد توسط ترکیه ارتش در نزدیک به 30 سال است.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای پشتیبانی هوایی روسیه قدرت شده اند مبارزه برای بازپس گرفتن آخرین بزرگ شورشی منطقه در سوریه پس از نه سال جنگ. ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای سنگین و سخت افزار نظامی به منطقه ادلب در یک اقدام بی سابقه حمله به شورشیان.

“مبرم ترین نیاز فوری آتش بس قبل از این وضعیت می شود به طور کامل خارج از کنترل” اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران در نیویورک است. “در تمام اطلاعات تماس من با کسانی که من تا به حال یک پیام ساده: گام به عقب از لبه اند.

“من هم تکرار من درخواست تجدید نظر برای غیر نظامی حفاظت,” او گفت:. “شهروندان پرداخت می خواست قیمت و … طناب دار نگه می دارد و محکم به عنوان مقدم رسیدن به بیشتر مناطق پر جمعیت.”

نزدیک به یک میلیون سوری فرار کرده اند بیش از سه ماه گذشته بزرگترین خروج از جنگ است. سرکوب توسط اسد در معترضان طرفدار دموکراسی در سال 2011 منجر به جنگ داخلی.

ارشد U. N. مقامات در برخورد با وضعیت انسانی در شمال غربی سوریه روز پنج شنبه به دادگاه تجدید نظر برای کمک از 15 عضو شورای امنیت است که مدت طولانی است که در مورد چگونگی برخورد با سوریه است. روسيه وتو 14 پیش نویس قطعنامه در طول جنگ. (گزارش شده توسط میشل نیکولز ویرایش توسط فرانکلین پل و Alistair بل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im