U. N. فرمان می یابد و هر دو کره نقض توافق آتش بس در DMZ تیراندازی

سئول — هر دو کره شمالی و جنوبی نقض توافق آتش بس که حاکم خود را در مرز مشترک زمانی که نیروهای نظامی خود را رد و بدل تیراندازی در مارس 3, ایالات متحده آمریکا به رهبری سازمان ملل متحد فرمان (UNC) گفت: در روز سه شنبه.

یک شرکت چند ملیتی UNC ویژه تیم تحقیق به این نتیجه رسیدند که نیروهای نظامی از هر دو طرف تا به حال نقض توافق است که در جای خود از جنگ کره 1950-1953 به پایان رسید با یک آتش بس و نه یک پیمان صلح.

UNC است که فرمان توسط یک آمریکایی به طور کلی نظارت بر امور در به شدت غنی شده منطقه غیرنظامی (DMZ) بین دو کره که باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ.

کره شمالی نیروهای نظامی در یک پست گارد مرتکب نقض زمانی که آنها از کار اخراج چهار دور از 14.5 mm مهمات در یک UNC پست گارد در سمت جنوب نظامی از مرز (MDL) که تقسیم DMZ UNC در بیانیه ای گفت.

کره جنوبی و مقامات ایالات متحده گفته اند که آنها بر این باورند که صدای شلیک گلوله شدند حادثه اما UNC گفت: “این تحقیقات بود قادر به قطعی تعیین اگر چهار دور از کار اخراج شدند به عمد یا اشتباه است.”

کره شمالی مقامات نظامی اذعان کرد دریافت سوالات از محققان اما نه ارائه پاسخ رسمی از UNC بیانیه ای گفت:.

کره شمالی نه اظهار نظر علنی در این حادثه.

کره جنوبی و نیروهای نظامی نیز نقض توافق آتش بس زمانی که آنها از کار اخراج دو می بارند از تیراندازی به عقب به سمت کره شمالی نیم ساعت بعد UNC به این نتیجه رسیدند.

کره جنوبی وزارت دفاع نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. (گزارش شده توسط Josh Smith, گزارش های اضافی توسط Hyonhee شین ویرایش توسط آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>