ایالات متحده می پرسد مسافران برای صبر و شکیبایی در میان هرج و مرج, صف های طولانی در فرودگاه

نیویورک — مسافران بازگشت به ایالات متحده و حال نمایش برای coronavirus بودند ملاقات با صف های طولانی و تاخیر در برخی از فرودگاه های بزرگ باعث مقامات فدرال برای استقرار بیشتر کارکنان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست تجدید نظر برای صبر و شکیبایی است.

“عفو وقفه و تاخیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر پست در روز یکشنبه بعد از ظهر. “ما در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما بسیار مهم است که ما هوشیار و مراقب باشید.”

مقامات در حال انجام “بسیار دقیق” پزشکی و قراضه تهمت توییتی اضافه کردن ایمنی می آید. این بیماری آلوده بیش از 3200 نفر در ایالات متحده و کشته شدن دست کم 62.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تکرار آن دسته از مقامات وزارت امنیت داخلی و گمرک و حفاظت از مرزها. آنها اذعان تاخیر ناشی از جدید تست سیاست اما گفت که لازم بود برای محافظت از آمریکایی ها از این ویروس است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته محدودیت های تحمیل شده بر مسافران از قاره اروپا و در روز شنبه تمدید این ممنوعیت به انگلستان و ایرلند. شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم هنوز هم قادر خواهد بود به بازگشت به خانه را قریب خاص از طریق فرودگاه.

اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی علامت گذاری مورگان گفت: این سازمان مشغول به کار بود برای تنظیم پاسخ آن, اما اذعان کرد مشکلات مسافران در حال انتظار برای ورود به کشور است.

“CBP به رسمیت می شناسد که صبر کنید بار تجربه دیروز غیر قابل قبول” مورگان در بیانیه ای گفت.

چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: او می دانست که وضعیت بسیار استرس زا باشد.

“ما خواهد بود با افزایش ظرفیت اما سلامت و ایمنی مردم آمریکا است اولین و مهمترین” گرگ در توییتر نوشت.

پزشکی نمایش در می آیند علاوه بر این به طور معمول مهاجرت و گمرک چک برای ورود مسافران از خارج از کشور. آنها را حدود یک دقیقه در هر, او گفت:.

برخی از نمایندگان مجلس از جمله سناتور ادوارد Markey ماساچوست و مریلند نماینده جیمی راسکین هر دو حزب دموکرات خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کردن غربالگری کارکنان با استناد به افزایش خطر گسترش ویروس در شرایط شلوغ.

در میان کسانی که در این هرج و مرج در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی در شنبه شب بود که کاربر توییتر سوفی Bair که نوشته شده یک ویدیو از غول جمعیت و گفت که او منتظر بود برای چهار ساعت.

“عکس حتی نمی تواند تصرف مقیاس این,” او نوشت. “ما تا به حال به صبر در 3 مرحله مختلف از خطوط.”

اما در بعد از ظهر یکشنبه این خطوط در o’hare یکی از بزرگترین ایالات متحده فرودگاه بود اما ناپدید, مسافران گفت.

“این بود سریع گفت:” Emylou پاریس 50 ساله, پرستار که به تازگی وارد با دو نفر از دوستان پس از پرواز از وین و سپس بروکسل.

پاریس و دوستان او همه با پوشیدن ماسک که خود قرنطینه برای 14 روز پس از هزینه های اضافی 700 $در هر یک به خانه آمده چهار روز اولیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی.

بسته بندی مسافران به خطوط شلوغ و فرودگاه بود “نه مفید” به تلاش ها برای مهار ویروس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت.

“من قصد ندارم به سیاست با شما, اما اگر شما احتمالا می تواند کاهش دهد که تراکم یک راه یا دیگری ما باید آن را انجام دهید” Fauci گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” برنامه.

فرماندار دموکرات ایلینویز J. B. پریتزکر که تا به حال ناودان دولت پاسخ در یک سری از پست توییتر در روز شنبه گفت: گرگ و معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس به او گفت در یک صبح روز یکشنبه در تماس تلفنی که CBP شد افزایش کارکنان در فرودگاه. (گزارش شده توسط پیتر Szekely و ماریا Caspani در نیویورک; گزارش های اضافی توسط Doina Chiacu و دیوید Shepardson در واشنگتن و Brendan o’brien در شیکاگو; ویرایش توسط لورن تارا LaCapra و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de